انجمن متاهلین

یگانه

New member
شما برای برنامه ریزی کاراتون کدام مورد را ترجیح میدهید؟

قبل از امدن همسر درس بخوانید و در طول روز زیاد وقت برای کار خونه نگذارید .
تا قبل از امدن همسر کارهای خانه را ردیف کنید وقتی شام خوردید برید سر درستان .

یگانه

New member
فکر می کردم تعداد متاهلین بیشتر از این حرفاست .اگه اینقدر کمید این تابیکو ببندم یه تابیک توصیه به ازدواج بزنم ................................

یگانه

New member

دوستان گلم با تشکر از لایکهاتون ممنون میشم جواب هم بدید

parnia

New member

سلام...:rolleyessmileyanim:

به نظر من اصلا پیش همسر درس نخون...بعد شامم که اصصصصصصصصصصصلا....همون موقعها که خونه نیستن بخونید بهتره...البته اگه خودتون شاغل نیستین..:rolleyessmileyanim:

darya63

New member
من متاهل و دانشجو و یه مادرم که منتظره دیدن نی نی شه:sarma:
فک کنم با بارداری و سال اول تولد نوزاد یه کم سخته درس خوندن...بعدش بچه که بزرگ تر میشه راحت تره نه؟!
منم مث پرنیا جون میگم باید وقتی اقای شوهر نیستن درس خوند!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: asal 92

یگانه

New member
من متاهل و دانشجو و یه مادرم که منتظره دیدن نی نی شه:sarma:
فک کنم با بارداری و سال اول تولد نوزاد یه کم سخته درس خوندن...بعدش بچه که بزرگ تر میشه راحت تره نه؟!
منم مث پرنیا جون میگم باید وقتی اقای شوهر نیستن درس خوند!

وای بهت تبریک میگم.امیدوارم موفق باشی

یگانه

New member
سلام...:rolleyessmileyanim:

به نظر من اصلا پیش همسر درس نخون...بعد شامم که اصصصصصصصصصصصلا....همون موقعها که خونه نیستن بخونید بهتره...البته اگه خودتون شاغل نیستین..:rolleyessmileyanim:
اخه اگه بخوای به کارهای خونه . بچه و کلاسهای دانشگاه برسی تنها وقت ازاد ت میوفته بعد شام که تقریبا وقتت ازاده

یگانه

New member
یه سوال دیگه
ترجیح میدهید همزمان همسرتان هم درس بخواند یا موکولش کنه به وقتی که شما درستان تمام شدش؟کلا درس خوندن همزمان زن و شوهر را مبسندید؟

یگانه

New member
اگه همسرتان بعد از قبولیتان مخالف ادامه تحصیلتان باشه چه عکس العملی نشون میدید؟

Leyenda

Well-known member
اگه همسرتان بعد از قبولیتان مخالف ادامه تحصیلتان باشه چه عکس العملی نشون میدید؟

من حتما قبل از خوندن راجبش با همسرم حرف میزنم و تصمیم میگیریم!ممکنه بگه فقط اگه این چند تا شهر قبول بشی میتونی بری که خوب حرفی نیست و کاملا برام منطقی هست.

البتهمن طرحمو باید بگذرونم و درسی نمیخونم!!سرگرم مراسمامون هستم فعلا!و خیلی از درس دور شدم...:sadsmiley::sad:

یگانه

New member
من حتما قبل از خوندن راجبش با همسرم حرف میزنم و تصمیم میگیریم!ممکنه بگه فقط اگه این چند تا شهر قبول بشی میتونی بری که خوب حرفی نیست و کاملا برام منطقی هست.

البتهمن طرحمو باید بگذرونم و درسی نمیخونم!!سرگرم مراسمامون هستم فعلا!و خیلی از درس دور شدم...:sadsmiley::sad:
امیدوارم خوشبخت بشی.امیدوارم همه ی مردا سر حرفی که میزنند باشند . راه دور منظورم نیست منظورم قبولی تو شهر محل سکونتتان هست

Leyenda

Well-known member
چه زنهایی باعث فرار همسرشان میشوند!

زنها بدون اینكه متوجه باشند گاهی كارهایی را انجام می‌دهند كه باعث فراری دادن مرد‌ها میشوند.
این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می‌رود زن‌ها بدون اینكه متوجه باشند گاهی كارهایی را انجام می‌دهند كه باعث فراری دادن مرد‌ها میشوند. این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می‌رود.

اعتماد به نفس پایین

زنهایی كه اعتماد به نفس پایین دارند مرد‌ها را فراری می‌دهند. مرد‌ها جذب زنهایی كه مشكلات زیادی دارند نمی‌شوند. مرد‌ها علاقه دارند در اطراف زنهایی باشند كه كمترین دردسر را درست می‌كنند. مردها دوست ندارند در كنار كسی باشند كه مدام در حال گریه كردن است. همچنین متنفرند در كنار زنانی باشند كه مدام دیگران را برای اشتباهات سرزنش می‌كنند به جای آنكه در صدد رفع آن مشكل بر می‌آیند.

كنترل كردن

مردها زنهایی را كه می‌خواهند مرد را كنترل كنند دوست ندارند. زنهایی كه آنها را یاد غر غر كردن‌های مادرشان می‌اندازد. زنهای كنترل كننده تاثیری بر روی مردان ندارند. مردهایی كه كنترل می‌شوند پشت سر زنانشان دروغ می‌گویند و دزدكی همه كاری انجام می‌دهند. این امكان را به او می‌دهید تا زمان كمتری را با شما بگذراند. زن‌های كنترل كننده مسئله عدم امنیت و اخبار‌های نا درستی را برای مردان ایجاد می‌كنند. مرد‌ها هرگز با زنانی كه آنها را كنترل می‌كنند نمی‌مانند اهمیتی ندارد كه شما چقدر خوب و خوشگل هستید. زنها نباید مرد‌ها را به مانند بچه‌ها بزرگ كنند.

آویزان بودن

هیچكس دوست ندارد در اطراف زنی باشد كه مثل چسب به او چسبیده است، هیچكس دوست ندارد با كسی قرار بگذارد كه او را یاد بچه‌ها می‌اندازد. مردها دوست ندارند اطراف زنی باشند كه نیاز به توجه دارد. چسبیدن به مردها كاملا آنها را دفع می‌كند. مردها دوست دارند كه هر چند گاهی با دوستانشان بیرون بروند بدون اینكه زنی مزاحم آنها باشد.

بیكار

مرد‌ها دوست ندارند اطراف زنان بیكار بچرخند. مردها زنانی كه پولشان را به باد می‌دهند دوست ندارند. مردها زنانی را می‌خواهند كه بتوانند از پس خودشان بر بیایند. كه پیشینه شغلی خوبی داشته باشند. زنی كه از این شغل به آن شغل می‌پرد جذابیتی برای هیچ مردی ندارد. زنی كه نمی‌تواند شغل خود را نگه دارد چگونه می‌تواند مرد خود را نگه دارد. از مرد‌ها هیچ وقت پول نخواهید و راجع به مشكلات مالیتان با انها صحبت نكنید چون این مسئله او نیست پس به آن اهمیتی نمی‌دهد.

مردها از زنهایی كه در شرایط سخت به مادرشان رجوع می‌كنند تا مشكلشان را برایشان حل كنند

یگانه

New member
سلام به دوستان گلم .چه خبرا ؟بچه ها یکی از استادا بهم گفت برای بایان نامه باید هر روز 8 تا 4 بعد از ظهر دانشگاه باشم .واقعا اینطوریه؟جرات نکردم به همسرم بگم .

n4zl1

New member
من 30 خرداد ازدواج کردم. 30 تیر خونه خریدیم و 30 مرداد اسباب کشی داشتیم که همه اینا واسه خودشون کلی پروسه بودن. از اول مهر هم شروع کردم واسه دکتری بخونم. یعنی 45 روز وقت داشتم تو این مدت شوهرم خیلی کمکم کرد. راستش غذا درست می کرد خونه رو تمیز می کرد. خانوادمم که دور از من بودن. تنها رمز موفقیت من تو این رشته سخت و قبولیم تو دکتری مهربونیای شوهرم بود. خیلی دوسش دارممممممممم.

n4zl1

New member

من صبح تا 11 می خوابیدم صبحانه می خوردم و 1 ساعت به کارای شخصی خودم میرسیدم. بعد یه برنامه داشتم تو تلویزیون بعد از اون نهار و خواب. ساعت 6 شروع می کردم به درس تا ساعت 10 که شوهرم میومد می خوندم. شوهرم شام می خرید یا آماده می کرد بعد تا 11 شام می خوردیم ظرف می شستم و تا 12 با شوهرم وقت می گذروندم بعد که اون می خوابید تا 3 4 می خوندم دوباره. ولی با شروع کلاسام باید برنامه ریزی جدیدی داشته باشم که هنوز تصمیم نگرفتمو اونم اون زمان می نویسم.

هانیه

Well-known member
من صبح تا 11 می خوابیدم صبحانه می خوردم و 1 ساعت به کارای شخصی خودم میرسیدم. بعد یه برنامه داشتم تو تلویزیون بعد از اون نهار و خواب. ساعت 6 شروع می کردم به درس تا ساعت 10 که شوهرم میومد می خوندم. شوهرم شام می خرید یا آماده می کرد بعد تا 11 شام می خوردیم ظرف می شستم و تا 12 با شوهرم وقت می گذروندم بعد که اون می خوابید تا 3 4 می خوندم دوباره. ولی با شروع کلاسام باید برنامه ریزی جدیدی داشته باشم که هنوز تصمیم نگرفتمو اونم اون زمان می نویسم.

نازی میخای به شوشو هم بگو عضو شه؟؟؟عواقبش با خودته..فقط پیشنهاد بود..قرارمون یادت رفته که....

یگانه

New member
من 30 خرداد ازدواج کردم. 30 تیر خونه خریدیم و 30 مرداد اسباب کشی داشتیم که همه اینا واسه خودشون کلی پروسه بودن. از اول مهر هم شروع کردم واسه دکتری بخونم. یعنی 45 روز وقت داشتم تو این مدت شوهرم خیلی کمکم کرد. راستش غذا درست می کرد خونه رو تمیز می کرد. خانوادمم که دور از من بودن. تنها رمز موفقیت من تو این رشته سخت و قبولیم تو دکتری مهربونیای شوهرم بود. خیلی دوسش دارممممممممم.
lk امیدوارم همیشه در کنار هم خوشبخت باشید یه همراه ه دلل و هم زبون از همه چیز بهتره

بالا