انتقادات و پیشنهادات انجمن

maxin

Well-known member
1_اگه تعداد مدیرای ارشد بشه 5نفر اونم از کاربرایی ک بیشتر به انجمن سر میزنن خیلی بهتره.

2_ کاش انجمن 1-2 تا Super Moderator داشت ...اینطوری وقتی آدمین سرش شلوغه و وقت نمی کنه بیشتر آنلاین باشه ...این Super Moderator ها میتونن قسمت زیادی از کارای مربوط به آدمین رو انجام بدن.

#MiLaD#

New member
عجب فرومی راه انداختم
چقدر پربار بود
ای ول پیشنهاد های خوبی بود
باید به ادمین بگیم یه سر به اینجا بزنه :21:

21Tir

New member
1_اگه تعداد مدیرای ارشد بشه 5نفر اونم از کاربرایی ک بیشتر به انجمن سر میزنن خیلی بهتره.

2_ کاش انجمن 1-2 تا Super Moderatorداشت ...اینطوری وقتی آدمین سرش شلوغه و وقت نمی کنه بیشتر آنلاین باشه ...این Super Moderator ها میتونن قسمت زیادی از کارای مربوط به آدمین رو انجام بدن.

مدیر ارشد 3 تا بسه......

سوپر مدراتورو تا حدودی موافقم اونم 2 تا بسه....

جمعا میشن همون 5 تا ...

از اونجا ک مدیرا سلیقه ای برخورد میکنن هر چی تعدادشون کمتر باشه بهتره....
تعداد زیاد مدیرا = سلایق مختلف مدیرا =نظرات و اخطارهای متفاوت از مدیرا = ناکامی و سردرگمی کاربر:sadsmiley:=جمع کردن بارو بندیل کاربر از انجمن:smilies: = نتیجه : علی میمونه و حوضش

#MiLaD#

New member
حالا مگه ادمین هست که این انتقادات سازنده را بخونه !!؟؟؟؟؟

arshadbio

New member
آدمین عزیز اگه امکان داره:
کسی از یه پستی نقل و قول میکنه به کسی که ازش نقل و قول شده پیام داده بشه بهتر میشد.

شفق بانو

New member
آدمین عزیز اگه امکان داره:
کسی از یه پستی نقل و قول میکنه به کسی که ازش نقل و قول شده پیام داده بشه بهتر میشد.

سلام

همچین چیزی هست وقت کافیه تنظیم بشه توسط کاربر:

: با مراجعه به قسمت "کنترل پنل کاربر" و کلیک روی "ویرایش تنظیمات شخصی" می توانید با فعال کردن گزینه:"Quote Notification" به

محض نقل قول شدن پستهای شما توسط شخص دیگر، گزارش آن توسط سیستم بطور خودکار به ایمیل یا صفحه پیغامهای شخصی شما داده شود.

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

قــــــــرار دادن عکس در امضــا بصورت پیش فرض فعال شه,آلی وشه ...

tnku

zErOOn3

Well-known member
سلام سلام سلام ...

با سلام
وقت بخیر
رسیدگی به مسئله ی نا خوشایند خودبنی کاربر

من چند دور قوانین انجمن رو مطالعه کردم و چیزی به عنوان خودبنی در موارد گفته شده مشاهده نکردم ، به نظر من خودبنی

وجه ی خوبی برای انجمن نداره من خودم رو میگم وقتی اینجا عضو شدم و اسامی خیلی ها رو خط خورده دیدم جا خوردم به خودم

گفتم اینجا کجاست دیگه .. این همه متخلف داره . (چه معنی داره اسم یه دختر خانم خط بخوره؟!).

از مدیران تقاضا دارم به این مسئله رسیدگی کنن.

سپاس:riz304:
زیر همون خط گرامی ننویسن خود بنی ::: بنویسن ::: رفیقمون به انجمن وابسته شده بیدنـــــــــــ و بنا بر درخاست گرامیــش انداختیمـــش هلوف دونی ...
شوخی کردیم ...

یه چیزی بن ویسن بهتره (در صورت عدم حذف خودبنی به قول ...)

اول از همه لطفا اسپم تو این تاپیک نذارید و قبلیا رو پاک کنید...هم مدیرا برسن همه پستارو بخونن و اینکه تاپیکم اهمیتشو از دست نده.:rose:
......................................................................................................................................
رفع اسپم»»» سرعت انجمن خیلی پایینه ....موقعه ای که میخای تو انجمن هم گشتی بزنی بعضی مواقع صفحه ارور میده.....پستی رو که میذاری نمیتونی بدون رفرش کردن ویرایش کنی....
پیشنهادم:اگه امکانش باشه که
تاپیکا خودشون هر5ثانیه رفرش و آپدیت بشن خیلی خوبه...

و همچنین قبل از ارسال پست جدید اطلاع بده کـــ :::

رفیق کجا با این عجله ::: دوستت قلبه شما یه چیزی فرستاده ... اول اونو می خونی یا ارسال ــو می زنی ؟

اینــوم شوخی بید .... البتـــ نیاز مبرم ...

*********************** تعداد فونت ها رو هم بیشتر کنین .... قشنگتر داریم بازوم فکنیم ************************

دیـــس لایک :::: :a2d3: باباشخیــن ... :riz303:(خیلی وقته نرفتیم سراغش : جارودستی)

...
..
.

منمونیوم ...

arshadbio

New member
سلام

همچین چیزی هست وقت کافیه تنظیم بشه توسط کاربر:

: با مراجعه به قسمت "کنترل پنل کاربر" و کلیک روی "ویرایش تنظیمات شخصی" می توانید با فعال کردن گزینه:"Quote Notification" به

محض نقل قول شدن پستهای شما توسط شخص دیگر، گزارش آن توسط سیستم بطور خودکار به ایمیل یا صفحه پیغامهای شخصی شما داده شود.

ok
کاش میشد این پیامو تو بخش "مشخصات کاربری شما" می داد. یعنی یه تب دیگه کنار این تبا (فعالیت من، پیغام بازدید کنندگان، درباره من، دوستان) با نام نقل و قول ایجاد می کردین اینجوری عالی میشد.

شفق بانو

New member
ok
کاش میشد این پیامو تو بخش "مشخصات کاربری شما" می داد. یعنی یه تب دیگه کنار این تبا (فعالیت من، پیغام بازدید کنندگان، درباره من، دوستان) با نام نقل و قول ایجاد می کردین اینجوری عالی میشد.

باسلام
دقیقا همین پیشنهاد به جناب آدمین داده شد و قرار شد در اولین فرصت (بنا به گفته ی آدمین ) در صورت امکان عملی بشه.

arshadbio

New member
چرا بعضی فایل ها رو نمیشه آپلود کرد؟ مثلا من دوتا عکس ساده کم حجم خواستم از کامپیوترم آپلود کنم یکیش آپلود شد ولی دومی رو آپلود نکرد تازه سایزش خیلی کوچیک شده بود. بهتر نیس طوری کنین که مردم هر فایلی با هر سایزی دارن تو خود انجمن آپلود کنن. خسته شدم از بس دنبال آپلود سنتر گشتم.

zErOOn3

Well-known member
چرا بعضی فایل ها رو نمیشه آپلود کرد؟ مثلا من دوتا عکس ساده کم حجم خواستم از کامپیوترم آپلود کنم یکیش آپلود شد ولی دومی رو آپلود نکرد تازه سایزش خیلی کوچیک شده بود. بهتر نیس طوری کنین که مردم هر فایلی با هر سایزی دارن تو خود انجمن آپلود کنن. خسته شدم از بس دنبال آپلود سنتر گشتم.

سلام ...

درسته اینجــا آپلود کنیم احتمال حذفـــش کمه ... ولی ...

ولی خب امکان آپلود نی فکنیم ...

همچنین سرعت هم بالا میره

اینم یه آپلود سنتر خوب (فقط عکس) ::: به زودی زودــم حذف نمیشه فکنیم ...

فقط بروبـــچ :::

سعی کنیم تصاویر با حجم بالا (مثلا بالای ۵۰۰ کیلو بایت ـــو ::: همچنین رزولوشن بالا ) لینک مستقیمشو نزاریم ...

Direct Link

Hotlink for Forum

بند اشگتــیش کنیم بهتره ::: صفحه مورد نظر سنگین نمیشه و بروبچی ــم که از اینترنت ۱۰۰۰۰۰۰۰ مگ استفاده می کنن اذیت نمی شن ...

Thumbnail for Forum

منمون بادی ـــز ...

(زبون قروقاتی شد)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

ساحل

New member
چرا پست های تصویری بعضی از کاربرا رو واسه من نشون نمیده، هر چی صبر کردم گفتم شاید درست شه ولی نشد:dadad4:
13056659139306136906.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

zErOOn3

Well-known member
SLM SLM

ما اومدیم ...

پــ . خــــ المدیریون چن تاستی ؟ پارتی بازی کنین تو این رده ... مخصوصا با3 صندلی که قراره کلی پــ .خـــ برفشیم ...

/.......................................

به قول دادا6 Maxin , ... اون رفرش ــو هم یه کاری کنین عالی وشه ... (شبیه فروم های دگر ::: بکس نیستنا ادمین دود) /....

30 سکندوم نکشت فقط مارو ...

این Updated پست ها هم به همین شکل /... دو تایی ارسال میشه و ...

نقل در پروفایل بروبــچم کــــ فکنیم هنوزم نداریم /...

قلبون ــه مراام /...

منمون با3 استایلز ... بسی خوب بید ... فقط نمیشه ابزار رو ببریم سمت چپ ؟ جهت اطلاع و ... شده عینهو زمانیکه ویندوز رو کلا fa می کنیم /...

:riz513:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

zErOOn3

Well-known member
ملت /...

نوک زبونشه /... هر چی زور زدیم نپریــــــــــــــــد /...

چی بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :13:

H!by3

zErOOn3

Well-known member
سلام عمو /...

میگم آجی ...

نمیشه جستجوی انجمن ــو م3 ثابق کنیم ؟!!!!!!!!!!! عمو گوگلی /...

الان درست و حسابی کار نمی ده /...

یافتن تائیک ها و ... سخت بیــــــــــــــــــــــــــــــد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه کلمه رو مین وشتیم قلبنا /... زودی گوگل میشد و یافت میشد فکنیم /...

ولی الون /...

ثبت نام یارنه ــم ازین راحت تر بود /...

:riz513:
ملت /...

نوک زبونشه /... هر چی زور زدیم نپریــــــــــــــــد /...

چی بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :13:
اینـــوم کــ یادش نیومدـه هنو/...

N@RVIN

Well-known member
سلام

با توجه به اینکه هر کسی یه وظیفه ای رو به عهده می گیره پس از یک مدتی باید کارش ارزیابی بشه و در صورت لزوم اصلاحاتی بهش پیشنهاد بشه ..پیشنهاد میکنم مدیران انجمن به صورت دوره ای مورد ارزشیابی قرار بگیرند.

به این صورت که مثلا میشه نظر سنجی گذاشت و میزان رضایت کاربران رو در مورد رفتار ، پاسخگویی ، وقت گذاشتن یک مدیر برای حل مشکلات کاربرا در قالب مواردی مثل خوب ، متوسط ، عالی ، سنجید. و نظراتی که احیانا توش غرض ورزی باشه تعدیل بشه.

اینطوری مسلما میزان پاسخگویی مدیرای محترم انجمن از این هم بیشتر میشه و دوستان کاربر این احساس رو نخواهند داشت که هیچ حقی برای تصمیم گیری تو فروم عمومی که مسلما متعلق به خود کاربراست ندارند. قطعا سرمایه هر سیستم انسانی صدای مشتریان اون سیستم است .

البته این نظر سنجی ابدا به این معنی نیست که از یک مدیری بخاطر یکی یا دو تا یا حتی بیشتر نقطه ی ضعف ، رنگ آبی پس گرفته بشه ، بلکه این روند کمک میکنه که ضعفهای موجود را دوستانه برطرف کنیم و انشاله هر روز بهتر از روز قبل باشیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 'Reza'

abtin13

New member
لطفا کنار کلمه like....کلمه Dislike رو هم قرار بدین اینطوری همه کاربرا بیشتر حواسشون به پستاشون هست وهم اسپما جایی ک نباید باشه کمتر میشن...مشکل منفی دادن به کاربرا و عصبانیتم کمتر میشه.

پیشنهاد خیلی خوبیه.ادمین2 لطفا همچین امکانی رو تو فاروم بذار

بالا