اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

امینی

New member
مرسی، بجه ها یه راهنمایی به من میکنید ، من بین علوم پزشکی شبانه تهران و روزانه بابل موندم کدام بهتره؟؟؟ بدون در نظر نگرفتن شهریه
جون های شبانه با روزانه تهران یکی نیست حالا نمیدونم اول شبانه تهران رو بزنم یا روزانه بابل؟؟کسی اطلاعی نداره؟
سلام،میشه بپرسم شما چه رشته ای هستید؟

soheil...

New member
دوستان اگه موافق باشین تاریخ تجمع بعدی رو مشخص کنیم...
من نظرم رو چهارشنبه س... همین هفته... حرفمونم با این مسأله شروع می کنیم که آقای ضیایی قول دادن افزایش داشته باشن، ولی هیچ افزایشی نداشتیم.
میگیم که دیگه دستمون به هیچ جا بند نمیشه... جلوی دفتر رئیس جمهمور جای خوبیه ... یه تجمع سکوت بدون هیچ شعاری یا شلوغی که بهانه دستشون بدیم
دوستان لطفا اظهار نظر کنند.
سپاس....

abtin13

New member
دوستان اگه موافق باشین تاریخ تجمع بعدی رو مشخص کنیم...
من نظرم رو چهارشنبه س... همین هفته... حرفمونم با این مسأله شروع می کنیم که آقای ضیایی قول دادن افزایش داشته باشن، ولی هیچ افزایشی نداشتیم.
میگیم که دیگه دستمون به هیچ جا بند نمیشه... جلوی دفتر رئیس جمهمور جای خوبیه ... یه تجمع سکوت بدون هیچ شعاری یا شلوغی که بهانه دستشون بدیم
دوستان لطفا اظهار نظر کنند.
سپاس....
دفتر ریاست جمهوری که دیگه وزارتخونه نیس که هیچی بهمون نگن.اونجا اصلا نمی ذارن که تجمع کنیم مگه اینکه بیشتر 100 نفر باشیم.یعنی تو فکر می کنی میشیم؟
جلوی وزارتخونه 30 نفر نشدیم حالا جلوی ریاست جمهوری 100 نفر بشیم؟؟؟؟؟

ham.ad

New member
دوستان عزیز تا جایی که من اطلاع دارم تو وزارت قبلی جدی ترین موافق افزایش ظرفیت ها "دکتر امامی " بود که الان هم هنوز تو وزارتخونه است.
به نظرتون نمی تونیم باهاش تماس بگیریم؟ حمایتمون نمی کنه؟

دل آرام

New member
من موافقم
ولی اگر بخواییم سکوت کنیم باید خیلی طولانی تجمع کنیم شاید به چند روزم بکشه !!
تازه یدونه از این ادمک مصنوعیارم بیاریم آتیش بزنیم به صورت نمادین !
بعد به جای دوستانی که نمیتونن بیانم یه دونه گل میزاریم به عنوان یاد بود که جاشون خالی نباشه :ahi5slcgm04mi8jqqkl

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

farah90

New member
پس چی شد این افزایش ظرفیت ..اینجوری میخان ما رو به بازی بگیرن .امروز که مهلت ویرایش تموم میشه
یعنی ســـــــــــــــــــــرکاریم؟؟؟؟:13:

mohammad233

New member
هماهنگی تجمع فقط با دریافت شماره تلفن بچه ها(البته بصورت خصوصی) قطعی میشه. در ضمن یک نفر مدیریت اینکار را بر عهده بگیره و هر کسی مبلغی بابت هزینه هایی که این شخص اعم از تلفن و ... هزینه می کنه باید پرداخت کنیم. در این صورت آمار تجمع قطعی میشه.

mahii

New member
خب؟؟؟؟؟؟؟؟:21::یعنی اطلاع رسانی بعضیا ضعیفه ها.............بابا بهم رشته ایهاتون بگید خب.پیغامی پسغامی چیزی اخه.والا من اول تنها بودم....بعد بزور یکی از ارشدای رشتم فهمیدم ک دوست دوستش امسال داوطب بود و رتبه خوب اورد اما مثه من قبول نشد.بعد یکی دیگه اومد اون ب دوستش گفت...همینجوری شدن 4 نفر .............تورو خدا یسری کم کاری میکنن...لاقل زورتون بزنید بعد میگید نمیتونم نمیشه فلان...........:dadad4:

irani

New member
سلام بچه هو هر چند من امیدی به قبولی ندارم دیگه اما میخام ی فدم بردارم.
من 5شنبه ساعت11صبح میرسم تهران ، خاستم بگم منم هستم

بچه ها من 2تا مصاحبه ی پور کظمی رو با 2تادفترچه راهنمامونو پرنت گرفتم النم میخوام بشینم حرفای ضدو نقیضشو با دانشگاههائی که اول اعلام آمادگی واسه پذیرش ماها کردن اما الان بلاک شدنو با ماژیک مارک کنم فردا ببرم پیش نماینده شهرم هر چند ،هفته ی پیش 1 نامه نوشتم بردم دادم که ببره تهران..خواهشی که دارم اینه که چه اونی که متاهله جه مجرده،حداقل کاری که فعلا میتونه انجام بده همینه که بره پیش نماینده شهرش اگر واقعا میخواین نتیجه ببینین باید پاشین اقدام کنین تجمعم بکشیم خودمونو بیشتر از 30تا نمیشیم

بچه ها هرکسی برنامه های چت رو گوشیش داره مثل nimbuz یا... لطفا بره roomهای مختلف شهرهای مختف رو searchکنه یه اطلاعی تو اون روما بده البته اگه هدف تجمع 3باره ست...این 1 راه دیگه بود که به ذهنم رسید ، حتی موسسات مختلف مثل و... جاهائی که دانشجو ها هستنم به نظرم گزینه های خوبین واسه اطلاع رسانی.

mahtab.at

New member
اینم یرا اطلاع رسانی روش خوبیه.بچه ها لطفا و خواهشا خسته نشید.به خدا یه سال زحمت کشیدن ارزششو داره که به خاطرش یه نفر از شهرستان باشه بیاد تهران.ارزششو داره که یه هفته جلو در وزارت بست بشینیم. فقط هم موضوع امسال نیست اگه کوتاه بیایم شهامت انجام کارای دیگه ام پیدا می کنند.

elmira1365

New member
بچه ها من 2تا مصاحبه ی پور کظمی رو با 2تادفترچه راهنمامونو پرنت گرفتم النم میخوام بشینم حرفای ضدو نقیضشو با دانشگاههائی که اول اعلام آمادگی واسه پذیرش ماها کردن اما الان بلاک شدنو با ماژیک مارک کنم فردا ببرم پیش نماینده شهرم هر چند ،هفته ی پیش 1 نامه نوشتم بردم دادم که ببره تهران..خواهشی که دارم اینه که چه اونی که متاهله جه مجرده،حداقل کاری که فعلا میتونه انجام بده همینه که بره پیش نماینده شهرش اگر واقعا میخواین نتیجه ببینین باید پاشین اقدام کنین تجمعم بکشیم خودمونو بیشتر از 30تا نمیشیم
ه

منم دقیقا همین کار رو کردم و همه رو با ماژیک مارک کردم و همه رشته ها ظرفیت پارسال و امسال رو توی دفترچه آوردم، سوالاتی که مشابه بودن و کلید متفاوت اعلام کرده بودند رو هم برای بی کفایتیشون همه پرینت گرفته بودم بردم و همچنین همه صحبتهایی که تو ایسنا بود و عمل نکینرده بودند و همه رو با ماژیک مارک کردم
جوری که خودشون تعجب کردند ، با اینکه خود نماینده ها نبودند ولی مشاورشون که خودش دکترای مکانیک داشت و یک آدم خیلی با منظق بود ، اول موافق کار وزارت بود ولی وقتی توجیهات و دفترجه و مقدار کاهش رو دید گفت با این همه مدرکی که جمع کردی و آوردی واقعا همه چیز روشن هست و کاملا حق با شما هست
و اینکه خیلی تاکید داشتن که به اعتراضات ادامه بدیم و هم اینکه گفتن با دکتر موهبتی باید صحبت بشه ، حتی نامه ها رو هم گفتن خودشون هم یه نامه دیگه تنظیم میکنند و میفرستند برای دکتر موهبتی، جون اگه قرار باشه اقدامی صورت بگیره مثل اینکه اول از همه از طریق ایشون باید اطل

mahii

New member
بچهها یروز انتخاب کنید باز...............ایتدفه 3 میشهها و احتمالا بار اخر تجمعه.من احتمال زیاد با پدرم میام چن اینجا کسی نیست باهاش بیام....وقتی اومدم اگه کسیم نبود دیگه برام مهم نیست.لا اقل احساس پشیمونی و افسوس برام نمیمونه

mahii

New member
بچههایی ک میگن دخترن و از شهرستان نمیتونن بیان والا خانواده ماهم رسمه ک دختر تنها جای غریب نره خب حقم دارن .....واسه همین اگه بیام با پدرم میام ازشهرستان پس بهونه نیارید دست یکیو بگیرید باهاش بیاید خب.....فقط جوری نشه ک بعدش افسوس بخورید ک فرصت تموم شداا

shiny

New member
هر کاری میخوایم انجام بدیم باید تو همین یه هفته انجام بدیم وگر نه باید منتظر اعلام نتایج باشیم دیگه

abbas gara

New member
دوستان اگه قرار باشه تجمع باشه من بازم میام ولی با 30 نفر اتفاقی نمی افته.واقعیت اینه که با صحبت با نماینده شهرها چیزی درست نمیشه. کاهش هزارنفری دادن ولی فقط 30 نفر رفتن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا