اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soheil...

New member
خوب ابتین جان هر چند بعضی وقتا لحنت زیاد جالب نیست و تو بعضی از پستات با نیش و کنایه حرف میزنی، ولی مهم نیست، اینجا قراره دور هم جمع بشیم که بهم کمکی کنیم نه جاروجنجال. حالا...
میشه یه بار دیگه لطفا پیشنهاد خودتو بگی؟

آخرین ویرایش:

mahii

New member

آخه داوطلبین میترسن اگه اسم و شماره تلفن بدن لو برن و به جرم اخلال در نظم عمومی و محاربه با حکومت دستگیر بشن و اعدامشون بکنن :14:
شرط می بندم خیلی ها هستن که همین فکر رو می کنن

- - - Updated - - -

آخه داوطلبین میترسن اگه اسم و شماره تلفن بدن لو برن و به جرم اخلال در نظم عمومی و محاربه با حکومت دستگیر بشن و اعدامشون بکنن :14:
شرط می بندم خیلی ها هستن که همین فکر رو می کنن
شماره تلفن نه شماره داوطلبی...........بعدش فقط یه نامه محترمانه قراره بنویسیم مگه میخوایم خدانکرده فحش بدیم؟؟؟؟؟؟!!!!!گروه ام ار ی نامه نوشته ما میخوایم زیرش امضا کنیم بذیم مجلس.فقط خواستم بقیه هم بدونن فکر نکنم به کسی بربخوره چن خوندمش یه نامه کاملا محترمانه هست
تازه فقط اسم کامل باشه و امضا کافیه ...اینجوری اونایی ک مثه من راشون دوره این کمترین کمکیه ک میتونن بکنن.ب نمایندشون بگن اسم و امضاشونو بذارن پای نامه
فقط یچیزی نمیشه بعدشم ی نامه بنویسیم ک کل بچههای همه رشتهها پاش امضا کنن؟
لطفا ب پیشنهادام جواب بدید خووووو

آخرین ویرایش:

ham.ad

New member
من امروز به صورت اتفاقی برنامه صبح با خبر رو از شبکه خبر دیدم.اونطور که من متوجه شدم اگه پیامک های رسیده به دستشون زیاد باشه انعکاس میدن و حتی مسئولین مربوط رو هم دعوت می کنند برای پیگیری.
نظرتون چیه دوستان که به اونجا پیامک بدیم؟ اگه موافقید تو هر سایتی که دسترسی دارید اطلاع رسانی کنید که تعداد پیامک ها زیاد بشه .

شماره پیامک برنامه :1000600

abtin13

New member
شماره تلفن نه شماره داوطلبی...........بعدش فقط یه نامه محترمانه قراره بنویسیم مگه میخوایم خدانکرده فحش بدیم؟؟؟؟؟؟!!!!!گروه ام ار ی نامه نوشته ما میخوایم زیرش امضا کنیم بذیم مجلس.فقط خواستم بقیه هم بدونن فکر نکنم به کسی بربخوره چن خوندمش یه نامه کاملا محترمانه هست
تازه فقط اسم کامل باشه و امضا کافیه ...اینجوری اونایی ک مثه من راشون دوره این کمترین کمکیه ک میتونن بکنن.ب نمایندشون بگن اسم و امضاشونو بذارن پای نامه
من خودم هم باورم نمی شد که بعضی ها اینطوری فکر کنن ولی هستن کسایی که واقعا می ترسن.تا خودم ندیده بودم باورم نمی شد و گرنه اینی که شما میگی چیز خاصی نیست.یه نامه می نویسیم اسم و به قول شما شماره داوطلبی.خوب به جرم اینکه نامه نوشتی که نمیان بگیرن ببرنت.

- - - Updated - - -

من خودم هم باورم نمی شد که بعضی ها اینطوری فکر کنن ولی هستن کسایی که واقعا می ترسن.تا خودم ندیده بودم باورم نمی شد و گرنه اینی که شما میگی چیز خاصی نیست.یه نامه می نویسیم اسم و به قول شما شماره داوطلبی.خوب به جرم اینکه نامه نوشتی که نمیان بگیرن ببرنت.

abtin13

New member
خوب ابتین جان هر چند بعضی وقتا لحنت زیاد جالب نیست و تو بعضی از پستات با نیش و کنایه حرف میزنی، ولی مهم نیست، اینجا قراره دور هم جمع بشیم که بهم کمکی کنیم نه جاروجنجال. حالا...
میشه یه بار دیگه لطفا پیشنهاد خودتو بگی؟

برای جماعت یه لنگه پا همین لحن هم زیادیه.آخه کسی قرار نیست دور هم جمع شه.اینجا آره همه جمعن ولی آخه کی میاد واسه تجمع.تجمع فایده ای نداره.دوبار رفتیم که شما خودت تو هر دوتاش بودی.مگه چقد آدم اومده بود.پیشنهادم هم اینه که تجمع رو بیخیال شیم و فعلا همین نامه نگاری به نماینده های مجلس رو ادامه بدیم.

سلام دوست عزیز... این نامه ای که میگید کجاست؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

mahii

New member
بابا خیلی زود واداید بعضیا............چه خبره چرا انقد خلوت شد؟؟؟؟؟؟ بهمین زودی؟؟؟؟؟پس کو اونهمه مدعی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahii

New member
این نامه رو یکی از بچهها ام ار نوشته :
جناب اقای نماینده محترم مجلس شورای اسلامی
باسلام و ارزوی................
با توجه ب کاهش ناگهانی و بدون اطلاع رسانی قبلی 70 درصد ظرفیت پذیرش در ازمون کارشناسی ارشد پزشکی 93 در رشته ام ار ای ازان مقام مسیول خواستاریم نسبت به بازگشت ظرفیت ب روند سالهای قبل و یا حد اقل افزایش منصفانه ان نسبت ب وضع فعلی رسیدگی نمایید با احترام......
بهمراه امضای اعضا
نظرتون مهمه میشنوم...

این نامه رو یکی از بچهها ام ار نوشته :
جناب اقای نماینده محترم مجلس شورای اسلامی
باسلام و ارزوی................
با توجه ب کاهش ناگهانی و بدون اطلاع رسانی قبلی 70 درصد ظرفیت پذیرش در ازمون کارشناسی ارشد پزشکی 93 در رشته ام ار ای ازان مقام مسیول خواستاریم نسبت به بازگشت ظرفیت ب روند سالهای قبل و یا حد اقل افزایش منصفانه ان نسبت ب وضع فعلی رسیدگی نمایید با احترام......
بهمراه امضای اعضا
نظرتون مهمه میشنوم...

سلام عالیه ممنونم لطف کردید...

یبچه ها من امروز رفتم دفتر نماینده شهرم همه رو توضیح دادم گفت هرکسی گفته اعتراضاتون جواب نمیده اشتباه کرده شما نامتو تنظیم کن ... فقط 1 نکته رو بگم اینکه کسائی که رفتن پیش نماینده هاشون و احساس میکنن که به کارشون رسیدگی نمیکنن یااونا 1 جوری برخورد کردن که انگار پیگیری این موضوع طول میکشه و نماینده الان تهرانه و اینجا نیستو...باید تو نوبت بمونین ، و بهونه میارن برن بگن ما شماره فاکس نمایندمونو میخوایم .حتما حتما ...دارم تاکید میکنم که حتما فاکس کنید تا زودتر جواب بگیرین مث من.

آخرین ویرایش:

elmira1365

New member
یبچه ها من امروز رفتم دفتر نماینده شهرم همه رو توضیح دادم گفت هرکسی گفته اعتراضاتون جواب نمیده اشتباه کرده شما نامتو تنظیم کن ... فقط 1 نکته رو بگم اینکه کسائی که رفتن پیش نماینده هاشون و احساس میکنن که به کارشون رسیدگی نمیکنن یااونا 1 جوری برخورد کردن که انگار پیگیری این موضوع طول میکشه و نماینده الان تهرانه و اینجا نیستو...باید تو نوبت بمونین ، و بهونه میارن برن بگن ما شماره فاکس نمایندمونو میخوایم .حتما حتما ...دارم تاکید میکنم که حتما فاکس کنید تا زودتر جواب بگیرین مث من.
منم که رفتم پیش نماینده شهرم با اینکه خودش نبود ولی مشاورش گفت توی همین هفته نامه تون رو میفرستم برای دکتر موهبی و حتما پیگیری میکنم ، اونم کاملا حق رو به ما داد ، حتی من توی وب سایت خود نماینده ها هم متن نامه رو که حضوری هم برده بودم گذاشته بودم که دیشب یه اس ام اس اومد که شماره پیامگیر خود نماینده شهرم بود و پرسیده بود که مشکل چیست و منم دوباره با اس ام اس توضیح دادم و گفتم همه نامه ها و مدارکی هم دال بر افزایش ظرفیت بوده تحویل دفترتون دادم
فکر کنم اگه همه با هم یک صدا نماینده ها شهرشون رو در جریان بذارند ، خوب وقتی نماینده ها هم ببینند تنها نیستند و تعداد نماینده هایی که از این جریان اطلاع دارند زیاد بشه بالاخره یه اقداماتی صورت میگیره
م

- - - Updated - - -

منم که رفتم پیش نماینده شهرم با اینکه خودش نبود ولی مشاورش گفت توی همین هفته نامه تون رو میفرستم برای دکتر موهبی و حتما پیگیری میکنم ، اونم کاملا حق رو به ما داد ، حتی من توی وب سایت خود نماینده ها هم متن نامه رو که حضوری هم برده بودم گذاشته بودم که دیشب یه اس ام اس اومد که شماره پیامگیر خود نماینده شهرم بود و پرسیده بود که مشکل چیست و منم دوباره با اس ام اس توضیح دادم و گفتم همه نامه ها و مدارکی هم دال بر افزایش ظرفیت بوده تحویل دفترتون دادم
فکر کنم اگه همه با هم یک صدا نماینده ها شهرشون رو در جریان بذارند ، خوب وقتی نماینده ها هم ببینند تنها نیستند و تعداد نماینده هایی که از این جریان اطلاع دارند زیاد بشه بالاخره یه اقداماتی صورت میگیره
م

دل آرام

New member
دوستان عزیز شما این متن رو بخونید به خصوص بند 3 و بند 4 . بعد به من بگویید آقای طاهر موهبتی دقیقا برای ما میخواد چیکار کنه وقتی وظیفه داره دفاع موثر و مفید از منافع و مصالح وزارت متبوعه بکنه نه از دانشجویان و متقاضیان . بند 6 داره میگه ارتقای کیفی خدمات به منظور تکریم ارباب رجوع که خوب این با حرف ضیایی که گفت ما میخواهیم کیفیت رو بالا ببریم دقیقا میخونه !!!و اینجا توی این متن حرفی از دانشجویان نزده !

با حکم وزیر بهداشت
طاهر موهبتی در سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ابقا شد

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی مهندس طاهر موهبتی در سمت معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ابقاء شد.
خبرگزاری فارس: طاهر موهبتی در سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ابقا شد

به گزارش خبرگزاری فارس، متن حکم انتصاب دکتر طاهر موهبتی به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس طاهر موهبتی

معاون محترم حقوقی و امور مجلس

با سلام

نظر به تعهد، دانش و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این حکم در سمت معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابقاء می گردید. در این راستا انتظار دارد ضمن استفاده از توان و ظرفیتهای تخصصی موجود، زمینه تحقق اهداف مندرج در نقشه تحول نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران را در چارچوب اولویتهای ذیل فراهم کنید.

1- برقراری راهکارهای اجرایی مناسب به منظور ارتباط موثر و فعال با مجلس شورای اسلامی

2- بررسی کلیه طرحها و لوایح مرتبط با حوزه سلامت و انعکاس نظرات کارشناسی واحدهای تخصصی به کمیسیونهای ذیربط مجلس شورای اسلامی

3- پاسخگویی مستدل، بهنگام و متقن به همه مکاتبات نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

4- دفاع موثر و مفید از منافع و مصالح وزارت متبوع در کلیه مراجع قضایی با رعایت حقوق شهروندی

5- ایجاد و تقویت زیرساختهای حقوقی و قانونی مورد نیاز برای تحقق نقشه تحول سلامت کشور

6- انجام مطالعات تطبیقی به منظور بازنگری قوانین و مقررات با رویکرد ارتقاء کیفی خدمات، حذف فرآیندهای غیرضرور و تکریم ارباب رجوع

7- برقراری نظام حقوقی کارآمد به منظور بررسی و اظهارنظر پیرامون روشهای اجرایی، شیوه نامه ها و اعمال نظارت از حیث انطباق فعالیتها با قوانین و مقررات

بدیهی است همه معاونان، مدیران و روسای دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همکاری لازم را به منظور تحقق مراتب فوق معمول خواهند نمود. از درگاه ایزد متعال توفیقات شما را در انجام وظایف محوله مسئلت می کنم.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

mahii

New member
دلارام جون ول کن تورو خداو............مگه راه دیگم مونده ماکه نمیتونبم دسرودس بذاریم.باید کاری کنیم یانه.بابا بخدا همه همه راحتن میتونن حرفی ک زدن عوض کنن یا اصلاح کنن اونام ادمن ممکنه با نامههامون بحرفمون گوش کنن چرا فکر میکنید حرف زده شده پس گرفته نمیشه؟تاحالا اینطور نشد؟حرفی نزدن ک بعد جور دیگه عوض کنن .لطفا به بچهها امید بدید نذارید اینجا خلوتتر شه

دل آرام

New member
منم قصدم این نیست که دست رو دست بگذاریم
ولی این نماینده های مجلس وقتی با آقای موهبتی مکاتبه کنن آقای موهبتی همون حرفای ضیایی رو تحویل خواهد داد !
تنها راه همون تجمع حضوریه و دیدن جمعیت معترضه !
ما به کاهش بی خبر و غیر استاندارد اعتراض داریم ولی مسئولین براساس قانون ادعا میکنن که ما قصدمون بالا بردنه کیفیته ! و خیلی راحت این نکته که به اعتماد یه عده دانشجوی درسخون این وزاتخونه خیانت شده بی توجهن !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

ROJO

New member
ب من ربطی نداره حالا فردا ملت شاخ نشن واسه من، ولی حق با دل ارامه:smiliess (4):

soheil...

New member
دوستان من تهرانم و دارم نهایت سعی خودمو می کنم که با یکی از نماینده های تهران لینک برقرار کنم، ولی تا حالا نتونستم، با این حال این به این معنی نیست که این راه رو بیخیال میشم، اینم ادامه میدم، ولی همونطور که گفتم و بازم میگم در کنار این کارا، یعنی ارتباط با نماینده ها، میشه دوباره بچه هارو واسه تجمع جمع کرد، اگه صد نفر باشه خوبه ولی حالا که نیست، باید باهمین نیرویی که داریم پیش بریم، بابا وزارت خونه و ضیایی اگه ببینن بچه ها به طور حضوری پیگیر هستند، کلافه میشن، خسته میشن، و چون هممون میدونیم که خودشونم به اشتباهشون مبنی بر کاهش ناگهانی ظرفیت ها، واقفن، بالاخره کوتاه میان، دیگه اونام که نمی خوان صدای طشت(تشت) بی آبروییشون همه جارو پر کنه... این تجمع ها رو انجام بدیم، کافیه دو تا خبر گزاری دهن پر کن هم خبر رو پوشش بدن، بابا بهشون میگیم آقایون یه هفته س قول مساعدت برای افزایش طرفیت ها دادن، ولی هنوز ما هیچی ندیدم، یا اگرم افزایشی داشتن، خیلی محدود و اندک بوده... کمتر از خواسته دانشجویان بوده، حتی یک از صد خواسته ما هم نبوده...
اگه از همین الان بازهم برای شنبه بچه هارو جمع کنیم، همون تعداد هفته پیش که جمع میشن، من خودم قول 3-2 اضافه تر بر اون 6-5 تایی که هفته پیش جمع کرده بودم رو هم میدم، بابا دیگه هممون شاهد بودیم که واقعا اذیت شده بودن... مطمئنا همین 40-30 نفر هم خوبه اگه دوباره بریم اونجا...
همه اینها رو انجام بدیم، در کنارشم مکاتبه با نماینده ها هم به قدرت سابق پیش بره...

soheil...

New member
دوستان مخالف با تجمع لطفا در مورد مخالفتشون با پیشنهاد من اظهار نظر کنن... البته موافقا هم لطفا نظرات تکمیلیشونو بگن...
سپاس گزارم...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا