اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
شنبه برین اقا سهیل ،معلومه ک بهتره، نیکی و پرسش! ولی خدا شاهده من نمیتونم برا شنبه ، الان یک هفتس دنبالشم تازه تونستم هماهنگ بشم واسه 22ام

شما ک دارین زحمت میکشین شنبه هم برین چهارشنبه هم بیاین، بخدا هرچی بیشتر بریم کلافه تر میشن...

mah2

New member
آبتین عزیز لطفا ناراحت نشید گاهی بعضی حرفها اشتباه و بد برداشت میشن که بعد واکنش اشتباهی هم اتفاق می افته
فکر کنم بعضی دوستان بعضی از حرفهای شما رو اشتباه برداشت می کنن... به همین خاطر فکر کنم باید یه خورده صبورتر باشیم هممون البته اگه بشه

ROJO

New member
هفته اول شهریور نتایجو میزنن دیر میشه:13:

افزایش ظرفیت 8 رشته ارشد پزشکی/ تعیین تکلیف سایر رشته‌ها تا اوایل شهریور

این تیتر خبری بود ک صدبار خوندیمش شاید هزاربار بهش دل خوش کردیم، ولی عملی نشد

من با قسمت بعد از اسلش کار دارم، بنظرم ما تا این اول شهریور وقت داریم...

mahii

New member
بچهها پس اول برا شنبه اطلاع رسانی شه.چن اونا الان شنبه باز احتمال تجمع میدن....
پس کی اعلام حضور میکنینشما؟امروز 4شنبس اول برا شنبه بعدم ایشالله 4 شنبه
حضور فعالین هی داره کمرنگتر میشه

ROJO

New member
سلام دوستان، قراره 22 مرداد ی تجمع دیگه داشته باشیم،شاید اخرین تجمع،

هر کس حس میکنه لیاقتش بیشتر از جایگاه الانشه ...

هر کس فکر میکنه حقش این وسط ضایع شده ...

خودش یا دوستش

چهارشنبه منتظرشیم، ک نیاد اول بخودش ظلم کرده، بعد به جماعتی ک دلشونو به حضور گرم افراد بیشتری خوش کردن:riz304:

بعضی رشته ها هیچ نماینده ای ندارند :) شما نمیخوای نماینده ی رشتت باشی?!:applause:

http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

Screenshot_2014-08-06-20-34-49.jpg

Azin E

New member
یه پیشنهاد
نظرتون چیه روزی رو که هماهنگ میکنیم اول بریم وزارت بهداشت واسه اتمام حجت ،دقیقا 2ساعت وایسیم و بعد بهشون بگیم و بریم مجلس

mri13

New member
سومین باره که دارم این قصه‌رو میبینم. اولش یکی میگه بچه‌ها کجایید باید خودمون حقمونو بگیریم.بعدش چند نفر میگن ما هستیم.بعدش چند نفر میگن پس تهرانیا کجا هستند؟بعدش چند نفر دیگه میگن شهرستانیا باید هر جور شده بیان. بعدش یکی میگه 3 نفرو میفرستم(البته این مربوط به قصه‌ی دوم و سوم میشه). بعدش میگن با دوستامون بیایم بهتره سیاهی لشگر بیاریم. بعدش چند نفر آرزوی موفقیت میکنن و میگن تو رو خدا همه رشته‌ها رو بگید و میگن که چه غصه‌ی عمیقی دارن از اینکه نمیتونن بیان (البته دمشون گرم که حداقل دعامون میکنن و وقتی نمیتونن بیان میگن نمیایم). بعدش همیشه چند نفر هستند که میگن تمام سعیشونو میکنن که بیان ولی متاسفانه نمیدونم چرا هیچ وقت موفق نمیشن. فقط ایندفعه چند تا فرق با دفعه گذشته داره. دفعه پیش خدا نفر ابراز آمادگی کردن که در نهایت 30 نفر اومدن ایندفعه‌رو نمیدونم چند نفر گفتن میایم. همون جمعیت اندکمون هم بین شنبه و 4 شنبه تقسیم میشه که دیگه فکر نکنم ازمون چیزی بمونه. چند تا آی‌دی هستند که وقتی میگن میایم واقعا میان و حرفشون حرفه و هممون میدونیم کیا هستن. بعد تجمع هم چند نفر میان میگن بچه‌ها کجایید ما باید متحد باشیم چرا نمیاین. بعد یه روم درست میشه تجمع حضوری شنبه 25 مرداد! منم همین پستو تو اون روم کپی پیست میکنم چون میدونم قصه‌ی چهارم هم به همین صورته.
به نظر من یه روم درست کنید و یک تجمع برای دو هفته دیگه بزارید و تا اون موقع به هر طریقی که شده اطلاع‌رسانی کنید.نترسید دیر نمیشه.ما هر وقت حداقل یه جمعیت 100 نفره درست کنیم نتیجه بهتری میگیریم تا چندتا تجمع 20 30 نفره.الکی هم اون بنده‌خداهایی که میگن میایم و واقعا هم میان رو اذیت نکنید. یه روم درست کنید و بگید آخرین فرصت 25 مرداد و تا اون موقع اطلاع‌رسانی کنید تا همه جمع بشن و انرژیتونو با این تجمع‌ها هدر ندید.25 مرداد هر چند نفر که بیان بیشترین تعدادی هست که میتونیم جمع کنیم و دیگه بیشتر از اون محاله. این نظر منه.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

ROJO

New member
یه پیشنهاد
نظرتون چیه روزی رو که هماهنگ میکنیم اول بریم وزارت بهداشت واسه اتمام حجت ،دقیقا 2ساعت وایسیم و بعد بهشون بگیم و بریم مجلس

شاید بهتر این باشه ک شنبه دوستان یجای دیگه برن
و چهارشنبه همه انرژی بذارن برا وزارت، نظر شما چیه?

Azin E

New member
به نظر من یه روزو هماهنگ کنیم.اگه 2روز باشه جمعیت تقسیم میشه.2روز تو یه هفته واقعا سخته اومدنش

abtin13

New member
شاید بهتر این باشه ک شنبه دوستان یجای دیگه برن
و چهارشنبه همه انرژی بذارن برا وزارت، نظر شما چیه?

اصلا نمی خوام فاز منفی بدم ولی این طور که از ظواهر امر معلومه اگه تعداد زیادی بیان همون چهارشنبه میان.شنبه تعداد کم میشه.با تعداد کم هم که نمیشه رفت جلوی مجلس و ریاست جمهوری و.....با 30 نفر رفتیم جلوی وزارت بهداشت دست به سرمون کردن حالا به نظر شما با مثلا 30 نفر تو مجلس و .... چه برخوردی می کنن؟
در ضمن مجلس و ریاست جمهوری که عین وزارت بهداشت خونه خاله نیس که با سلام و صلوات باهامون برخورد بشه.جلوی مجلس و ریاست جمهوری با تعداد کم(هرچند تعداد زیاد هم از دستشون برمیاد) باهامون گفتمان می کنن:black_eyed: شاید جلوی وزارت بهداشت بیان خواهش کنن تمنا کنن ولی دیگه جلوی اون دوتای دیگه وضعیت بغرنج میشه.
نظر من اینه که شنبه رو کلا بیخیال شیم و همگی همون چهارشنبه بریم جلوی وزارت بهداشت تا دیگه هیچ بهانه ای برای هیچ کس باقی نمونه.شما مطمئن باش اگه کلهم اج چهارشنبه بریم وزارت بهداشت بهتر از اینه که 20 نفر شنبه برن جای دیگه بعد چهارشنبه دوباره وزارتخونه.شما مطمئن باش اونی که شنبه اومده دیگه چهارشنبه نمیاد.از من گفتن بود

ROJO

New member
شنبه بنظرم اونایی ک تهرانن یکاری کنن، اگه شهرستانیا یبار میتونن بیان چهارشنبه باشه

ROJO

New member
پس چهارشنبه بیاید

22 مرداد

اگه هم میخواین شنبه برین و الان هماهنگین خب بمن بگین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا