اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
داخل همون لینک مربوط به انتخاب محل تحصیل/ویرایش انتخاب های ثبت شده، گزینه اول یعنی مشاهده و چاپ فرم ثبت نام رو که بزنین، آخر فرم ثبت نامتون پاسخنامه تون هم هست....

انگار مواد جاسازی کرده.ببین کجا زده :shocked:

ROJO

New member
نه دل ارام

کلا احتمالاتی ک منفعتش برا ماهاست رو نادیده بگیر
ولی برا بقیه احتمال قوی در نظر بگیر !

والا از هرچی میترسیدیم سرمون اومد، هر امیدیم داشتیم پرپر شد

الان دیگه من خود وزیر بیاد تی وی وعده بده هم باور نمیکنم

دوستان عزیزم
بخدا بحث اصلا نه منت گذاشتنه نه بهتی که دوستان با دیدن جمعیت کم بهشون دست داده. من رفتم اما وظیفم بود نه منتی بر کسی دارم
نه کارم تشکر لازم داره. من می دونم خیلیا نمی تونن بیان. اما باور کنین این همه جز و ولزی که میزنیم واسه اینه که واقعا یه تجمع
با تعداد کم دیگه نه تنها کاری از پیش نمی بره بلکه خیلیم قضیه رو لوث می کنه. بنابراین تجمعی خواهد بود اگر تعداد به 70 نفر برسه.

abtin13

New member
دوستان عزیزم
بخدا بحث اصلا نه منت گذاشتنه نه بهتی که دوستان با دیدن جمعیت کم بهشون دست داده. من رفتم اما وظیفم بود نه منتی بر کسی دارم
نه کارم تشکر لازم داره. من می دونم خیلیا نمی تونن بیان. اما باور کنین این همه جز و ولزی که میزنیم واسه اینه که واقعا یه تجمع
با تعداد کم دیگه نه تنها کاری از پیش نمی بره بلکه خیلیم قضیه رو لوث می کنه. بنابراین تجمعی خواهد بود اگر تعداد به 70 نفر برسه.
اگه به این تعداد رسید به منم بگو بیام.هرچند........

ROJO

New member
من اگه چهارشنبه باشه میتونم بیام، میدونم خیلی دیره ولی ما ک شاغلیم فقط میتونیم بذاریم اخر هفته

دل آرام

New member
نه دل ارام

کلا احتمالاتی ک منفعتش برا ماهاست رو نادیده بگیر
ولی برا بقیه احتمال قوی در نظر بگیر !

والا از هرچی میترسیدیم سرمون اومد، هر امیدیم داشتیم پرپر شد

الان دیگه من خود وزیر بیاد تی وی وعده بده هم باور نمیکنم

:sad::motat:

shiny

New member
agha man emrooz namamo be shakhse doctor hashemi midam harki matne ghavitary nesbat be ghablia dare ta zohr behem pm bede

دل آرام

New member
بچه ها من الان زنگ زدم به 6133 واسه پیگیری شکایتم !
بعد شماره پیگیری داد تا زنک بزنم به وزات بهداشت !
بعد زنگ زدم وزارت بهداشت آقاهه گفت الان همین الان نامه شکایتت رسیده آخه وقتی زنک زدم به 6133 منو یه چند دقیقه ایی پشت تلفن نگه داشت شاید داشته ناممو میفرستاده واسه وزارت خونه نمیدونم حالا !شماهام زنگ بزنید ببینید چی میگن بهتون !
هیچی دیگه آقای وازت بهداشتیه گفت نامت الان رسیده یه شماره نامه داد بهم گفت یه هفته دیگه زنگ بزن !

دل آرام

New member
agha man emrooz namamo be shakhse doctor hashemi midam harki matne ghavitary nesbat be ghablia dare ta zohr behem pm bede

شاینی تو نامت اشاره کن به این که دوبار تجمع شده و هیچ جواب قطعی به ما ندادن!
و اشاره کن به اینکه ما فرزندان انقلابیم و نباید به پای سیاست های دولت قدیم و جدید عمر و استعدادمون سوخته بشه !!!

mahii

New member
خب مسیولین و مدعوین محترم روز بعدی مشخص نشد؟؟؟؟؟؟من تا همون روز برم منتکشی بابام شاید راضی شد ک منو بیاره اعتراض

mahii

New member
من فرستادم
امیدوارم پیگیری کنن
بچهها بهتر نیست بهرشماره ک میخوایم پیامک بدیم اول ی نوشته هماهنگ باشه ک ماهمه همونو پیامک کنیم اینطوری نماش بیشتره مسیولینم بهتر متوجه میشن ک افراد زیادی پیگیر ی مشکلن
حالا بگید چی بدیم تا من همونو بدم البته نظر من اینه

hamed_Sal

New member
بجه ها همه برین تو تاپیک رشته هاتون بقیه بچه هارو هم بیارین اینجا یکم تعداد بیشتر بشه

بچه ها درصد یکی از دروس منو اشتباه حساب کردن کسی میدونه من چطور و به کجا باید اعتراض نسبت به کارناممو برای بررسی جدید اعلام کنم ؟؟ خواهش میکنم اگه کسی مطلعه کمکم کنه .ممنون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

elmira1365

New member
بچه ها درصد یکی از دروس منو اشتباه حساب کردن کسی میدونه من چطور و به کجا باید اعتراض نسبت به کارناممو برای بررسی جدید اعلام کنم ؟؟ خواهش میکنم اگه کسی مطلعه کمکم کنه .ممنون.

منم همین اتفاق واسم افتاده زنگ زدم، جالب بود که دو قورت و نیمشون هم باقی بود ، میگفت چرا انقدر دیر داری میگی ، گفتم مگه شما اعلام کرده بودید که پاسخ نامه ها اومده که ما متوجه بشیم ، اینم اتفاقی فهمیدیم، خلاصه عزیزم همین امروز برو اعتراضت رو به شماره 81452848 فکس کن، منم همین الان فکس کردم

elmira1365 لطفا جواب پیاممو بدین ،منم میخوام زنگ بزنم اول بعد عصر فاکس کنم.به کجا زنگ زدین شما؟لطفا به منم بگین

elmira1365

New member
elmira1365 لطفا جواب پیاممو بدین ،منم میخوام زنگ بزنم اول بعد عصر فاکس کنم.به کجا زنگ زدین شما؟لطفا به منم بگین

پیغام گذاشتم واستون ، شماره سنجش 81452575 ولی خیلی باید تماس بگیرید ، منم الان هر جی تماس میگیرم که دوباره پیگیری کنم جواب نمیدن ولی هر جه زودتر به شماره فکس اعتراضتون رو فکس کنید

soheil...

New member
بردیا جان و آبتین عزیز باهمه احترامی که واستون قائل هستم، من و تصور میکنم خیلیای دیگه مثل شما فک نمیکنیم... من فک میکنم که همون جمع شدن 30 نفر جلوی وزارت بهداشت هم میتونه مارو به اونچیزی که میخوایم نزدیک کنه، بابا ما هنوز فقط دوبار تجمع داشتیم... خیلی کمه دوبار. من مطمئنم این دوبار تجمع الان اونارو واسه شنبه بعد هم آماده کرده، الان حتما منتظرن که بچه ها باز هم شنبه تجمع کنن... بابا تاالان خوب بوده، الان مطمئن هستن که اگه این شنبه بچه ها باشن دیگه حتما هم یکی-دوتا خبرگزاری خوب پشتشونه، بابا اینام نه میدونستن و نه میخواستن این جریان این همه مدت طول بکشه... الانم دیگه میخوان هرطور شده این مسئبه رو جمع منن، خودتونو بذارین جای وزیر یا معاون وزیر، کدوم وزیری دوست داره سه هفته متوالی پشت در وزارت خونه ش تجمع بشه، بابا کمترین نگرانیش میتونه این باشه که مجلس ازش توضیح بخواد، شاید یه بار توضیح خواستن زیاد تاثیری نداشته باشه ولی به هرحال یه پوئن منفیه و هیچ وزیری اینو نمیخواد...
آبتین و بردیای عزیز یه بار دیگه یا علی رو بگید، شمام حضور خودتونو بدون قید و شرط برای شنبه اعلام کنید که منم بچه ها رو راضی کنم...
یاعلی...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا