اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچه ها این نوشته رو همه صفحات همه تاپیکا کپی پیست کنین:
member7928.gif
[/URL]

[/HR

بچه ها این اقا دارن هماهنگ میکنن که شنبه بریم پیش نماینده های مجلس
لطفا هر کس 100% میاد بهشون میل بده
soheilabbasi1991@gmail.com

مهلا1991

New member
وای راست میگی....اه... لعنتی...پس همون 11 مرداد میمونه من به همه دوستام اس ام اس میدم که بیان همکلاساشونو با هم اتقیاشونو هم بیارن خوبه؟

لطفا اگه 100%میان اسم بدید که من اضافه کنم
و از این به بعد این موضوع در این تایپیک پیگیری میشه
اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

hamed_Sal

New member
به نظر من بد نیست حتی اگه با یکی از اعضای خانواده بیایم. هم تعداد بیشتر میشه هم قضیه جدی تر میشه براشون

ham.ad

New member

بچه ها یادتونه که تو دفترچه نوشته شده بود که مهلت انتخاب رشته به هیچ وجه تمدید نمیشه ولی تون اطلاعیه تمدیدش کردن پس معلومه کار نشد نداره انشاءلله پیگیری های ما هم جواب میده .روح اعتراض رو تو خودتون زنده نگهدارید.

abtin13

New member
دیگه قبل و بعد نداره! خب انتخاب کنیم چ ربطی داره مثلا من شیراز انتخاب کردم 4 تا بوده بعد بکنن 6 تا!

دیگه بهونه نیارین خواهشأ، این هفته تعطیله مملکت! شنبه زودترین زمان ممکنه!

پس کی بریم؟روز عید فطر خوبه؟!؟!

abtin13

New member
بچه ها این نوشته رو همه صفحات همه تاپیکا کپی پیست کنین:
member7928.gif
[/URL]

[/HR

بچه ها این اقا دارن هماهنگ میکنن که شنبه بریم پیش نماینده های مجلس
لطفا هر کس 100% میاد بهشون میل بده
soheilabbasi1991@gmail.com

یه عده میرن جلوی وزارتخونه یه عده میرن با نماینده حرف بزنن؟ این که نشد تعدادکم میشه.تکلیف رو مشخص کنین

ftm70

New member
یه عده میرن جلوی وزارتخونه یه عده میرن با نماینده حرف بزنن؟ این که نشد تعدادکم میشه.تکلیف رو مشخص کنین

کاش یه هماهنگیم میکردیم که ماها که تو شهرستانیم و نمیتونیم بیایم تهران یه تجمع جلوی مرکز علوم پزشکی شهرمون داشتیم!من خودم هماهنگی شهر خودمو بر عهده میگیرم

فقط باید با بقیه شهرام هماهنگ شیم!!!

- - - Updated - - -

abtin13

New member
نوشتم شنبه زودترین زمان ممکنه! کی گف عید?!!

- - - Updated - - -

نوشتم شنبه زودترین زمان ممکنه! کی گف عید?!!

نه بابا.همون که شما ازش نقل قول کردی نوشته زودتر.زودتر از شنبه که نمیشه.من خواستم واسه اوشون بنویسم.اشتباهی برای شما نوشتم

xavad

New member
سلام دوستان . امسال بیشتر از همه در حق من ظلم شده !! من توی رشته mri رتبه 5 آوردم ولی گفتن میخوان 4 نفر قبول کنن . الانم از شهرستان اومدم تهران که اعتراض کنم هر کی میخواد اعتراض کنه و همت خودشه ثابت کنه یا علی. اگرم میخواین دسته جمعی بریم که بهتره. ولی من کار خودمو میکنک و حق یک سال عمر تلف شدمو می گیرم

بچه ها همه 1جا جمع بشین یه ده نرین وزارت خونه یه عده هم مجلس.من از هر کسی میپرسم میگن اگه میخواین نتیجه بگیرین برین مجلس پر خروش تحصن کنینن که بهتون جواب بدن نه وزارت خونه

soheil...

New member
دوستان سلام.
اگه عزیزان دانشجو اجازه بدین من تا فردا با آقای زاکانی تماس بگیرم، اگه جواب داد، ممکنه بگه همون شنبه صبح بیاین دفترم، در این صورت دیگه تجمع جلوی وزارت خونه میره واسه یک شنبه یا دوشنبه. اگه گفت شنبه عصر بیاین پیشم، صبح میریم واسه تجمع، عصرم میریم پیش زاکانی، اگرم یه چیزی غیر از این دومورد بود، گفت یه روز دیگه، مثلا یه شنبه یا دوشنبه یا سه شنبه و... بیاین، یا اصلا ممکنه بگه به من ربطی نداره، نمیخوام بیاین پیش من، شنبه، صبح ساعت 10 صبح درب اصلی وزارت خونه بهداشت. شهرک غرب- میدان صنعت- بلوار فرحزادی- بلوار ایوانک- ساختمان وزارت بهداشت...
خوبه؟ موافقین با این روال کار؟

soheil...

New member
در ضمن دوستان حتی اگه هفته بعد مجلس تعطیل باشه، ما میریم دفتر نماینده، خود مجلس نمیریم. ابتدا دفتر نماینده، اگه درخواستمون رو قبول کنه، بعد با هماهنگی خود اون نماینده یه تایم برای تجمع جلوی مجلس هم تعیین میکنیم، اگرم نماینده نخواست مارو ببینه، خودمون یه تایم برای تجمع جلوی مجلس هم میذاریم،
موافقین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا