اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
قشنگ کسی رو آدم حساب نمی کنن. انگار آسمون وا شده اینا افتادن ازش. حقم دارن درست اعتراض می کنن حقشونم می گیرن مثــــــــــل مرد

mrk6990

New member
منم تو بیمارستان کار کردم کاملا حس می کنم پزشک سالاری رو...
کلا این آزمون فرمالیته س واسشون..اهمیتی نداره براشون که اصن کسی قبول نشه...همه بودجه وزارت بهداشت الان داره جای دیگه تو طرح رایگان بیمه و زایمان مجانی ! خرج میشه پول ندارن دانشجو بگیرن...
توی بیمارستان به مهندسا که کلا به چشم کارگر نگاه می کنن ... رشته های دیگه رو هم دیدم همین جوریه وضع...

negin ka

New member
پارسال تو همین انجمن خیلیا تلاش کردن حقمونو بگیرن ک انعکاسشو خیلی از جاها دیدم
ولی باید ادامه داشته باشه
اگه ی بار اعتراض شه وبیخیال شیم معلومه اونام بیخیال میشن
اعتراض باید مستمر باشه

بچه ها فعلا این بحثارو نکنین هدف ما اول افزایش ظرفیت مثل پارسال شدنه بعدم من میخوام 100تائی برگه پرینت کنم بدم بچه ها بگیرن دستشون. شعار میخوام هر کسی نظر داره بگه تا نظرات خوبو تایبعدم پرینتش کنم شعارا پر مغز و مفهوم دار باشه بهترهپ کنم .لطفا نظر بدین

خوشحالم همه حسه منو رو دارند، باید دست به دست هم بدیم این وضع رو خاتمه بدیم. هیچ جای دنیا اینطوری نیست.
اعتراض تا احقاق حق

yeganehh

New member
ظرفیت رو به پارسال بر نمیگردونند. امسال بعضی دانشگاهها اصلا دانشجو نگرفتن.اگر بخوان خیلی واسمون کاری کنند 5 یا 10 درصد به ظرفیتی که اعلام کردن اضافه کنند

ظرفیت رو به پارسال بر نمیگردونند. امسال بعضی دانشگاهها اصلا دانشجو نگرفتن.اگر بخوان خیلی واسمون کاری کنند 5 یا 10 درصد به ظرفیتی که اعلام کردن اضافه کنند
دیده شما که اینطوره نبایدم برگردونن.

abtin13

New member

تو مذاکره باید همیشه دست بالا رو گرفت تا اون وسطا یه چیزی گیر آدم بیاد.از پایین شروع کنی که کلا هیچی به آدم نمی دن

mahii

New member
سلام دوستان . امسال بیشتر از همه در حق من ظلم شده !! من توی رشته mri رتبه 5 آوردم ولی گفتن میخوان 4 نفر قبول کنن . الانم از شهرستان اومدم تهران که اعتراض کنم هر کی میخواد اعتراض کنه و همت خودشه ثابت کنه یا علی. اگرم میخواین دسته جمعی بریم که بهتره. ولی من کار خودمو میکنک و حق یک سال عمر تلف شدمو می گیرم
خب منم ک اوندفه ی نماینده فرستادم ایشالله بازم میان

fatimawz

New member
میگما بعد ثبت که صفحه چاپ میاد،یعنی ثبت شده دیگه؟ خیالم راحت؟ پرینت گرفتم

xavad

New member
دوستان این فیسبوک منه هرکی میخواد بیاد اعتراض پیام بده اونجا بهتر میشه هماهنگ کرد :xavad jj xahromi

abtin13

New member
دوستان این فیسبوک منه هرکی میخواد بیاد اعتراض پیام بده اونجا بهتر میشه هماهنگ کرد :xavad jj xahromi

جناب بی احترامی نباشه ولی یه سوال برای من پیش اومده اسم شما جواد جهرمیه چرا با x می نویسی؟اینکه میشه خواد یا زواد یا ژواد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا