اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

lodestar1110

New member
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتهای ارشد اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

zms

New member
من یا علی گفتم بلندهم شدم راه بیفتم بیام...بابام از یه طرف مامانم از طرف دیگه چسبیدند منو نمیذارند....میگند میری خودتو بدبخت میکنی بعد با سوء سابقه هیچ غلطی نمیتونی بکنی..... راستشو بخاید دارند حقیقتو میگند ... من عجیب آتیشی شدم این یه ماه اخرو .... پاشم بیام یا خودمو زنجیر میکنم به یه میله ای چیزی والدینم بعد متفرق شدن معترضین باید بیاند جمعم کنند یا حمله ور میشم به باعث و بانیش که سرانجام سر از ناکجا آباد در میارم یا یه شعار های بو داری ول میدم دسته جمعی میفرستنمون حبس...من همین از دور اعتراض کنم واسه همه بهتره...البته احتمال دیگه هم اینه که بیام و خودمو کنترل کنم ولی سکته بزنم اون وقت زحمت جنازه ام میفته رو دوش شماها!

من یا علی گفتم بلندهم شدم راه بیفتم بیام...بابام از یه طرف مامانم از طرف دیگه چسبیدند منو نمیذارند....میگند میری خودتو بدبخت میکنی بعد با سوء سابقه هیچ غلطی نمیتونی بکنی..... راستشو بخاید دارند حقیقتو میگند ... من عجیب آتیشی شدم این یه ماه اخرو .... پاشم بیام یا خودمو زنجیر میکنم به یه میله ای چیزی والدینم بعد متفرق شدن معترضین باید بیاند جمعم کنند یا حمله ور میشم به باعث و بانیش که سرانجام سر از ناکجا آباد در میارم یا یه شعار های بو داری ول میدم دسته جمعی میفرستنمون حبس...من همین از دور اعتراض کنم واسه همه بهتره...البته احتمال دیگه هم اینه که بیام و خودمو کنترل کنم ولی سکته بزنم اون وقت زحمت جنازه ام میفته رو دوش شماها!
با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشیه دوست عزیز.

ا با یه ادبیات بهترم میتونین صحبت کنین فک نکنم اینجور حرف زدنو ادبیاتی مناسب این پیجو این جمع باشه.ضمناکسی اینجاکسی رو مجبور به اومدن ویا توجیه اومدنش نکرده .شماهم با این حرفاتون مانع کار بقیه نشین.

zms

New member
حق با شماست.
فک کنم اینجوری بگم بهتر باشه:
موفق میشید...هرکس تلاش کنه صد درصد موفق میشه!!!

آخرین ویرایش:

danyal67

New member
بیا خودشونم قبول دارن که رو هوا تصمیم گرفتن که فقط مارو بدبخت کنند

اينم مربوط به مصاحبه ي ديروزشونه با ايسنا:
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: زمان دقیق انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی در حال بررسی است و داوطلبان می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته امروز دوم مردادماه روی سایت سنجش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: تصویر فرم پاسخ نامه داوطلبان به صورت اسکن شده روی سایت قرار خواهد گرفت تا در صورتی که داوطلبان اعتراضی به نتایج دارند، از این طریق نتایج خود را بررسی کنند.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد تعداد داوطلبان و ظرفیت پذیرش این آزمون اظهارکرد: حدود 60 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند و تا کنون نزدیک به 4500 ظرفیت اعلام شده است. اما امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

پورکاظمی در ادامه در مورد انتخاب رشته دستیاری دندان پزشکی و دستیاری پزشکی توضیح داد: داوطلبان این دو آزمون می‌توانند در اوایل هفته آینده انتخاب رشته کنند.

وی ادامه داد:‌ در آزمون دستیاری دندان پزشکی بالغ بر1500 نفر شرکت کرده‌اند و ظرفیت آن 400 نفر است. حد نصاب نمره برای قبولی در این آزمون 50 درصد بوده و نزدیک به 550 نفر است.

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی در مورد آزمون دستیاری پزشکی نیز گفت: بالغ بر 1200 نفر در این آزمون شرکت‌ کرده‌اند و این آزمون 2500 نفر ظرفیت پذیرش دارد.

پورکاظمی تاکید کرد: احتمال افزایش ظرفیت پذیرش در هر دو آزمون وجود دارد.

اينم لينكش:

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی از هفته پیش‌رو

بیا خودشونم قبول دارن که رو هوا تصمیم گرفتن که فقط مارو بدبخت کنند.:smiliess (7)::smiliess (6):

love virology

New member
پورکاظمی با اشاره به اینکه طی نامه رسمی از معاونت آموزشی درخواست افزایش ظرفیت برای 8 رشته را اعلام کرده‌ایم، اظهارکرد: مطابق بررسی‌ها 8 رشته ظرفیت آنها نسبت به سال گذشته بسیار کاهش داشته که درخواست شد با هماهنگی دانشگاه‌ها این ظرفیت‌ها افزایش پیدا کند. این رشته‌ها شامل تکنولوژی تصویربرداری، روانشناسی بالینی، ژنتیک انسانی، علوم تغذیه، مهندسی بهداشت محیط، میکروب‌شناسی، ویروس‌شناسی و فناوری اطلاعات است که دکتر ضیایی معاون آموزشی وزارت بهداشت نیز با این مساله موافقت کردند.

varia

Well-known member
دوستان اینجا ایرانه و این کشور رو ماها باید بسازیم. اگه احساس میکنید حقتون خورده شده با رعایت اصول تا اخرین حد اعتراضتونو پیش ببرید. برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.

Hamidvet

New member
دوستان اینجا ایرانه و این کشور رو ماها باید بسازیم. اگه احساس میکنید حقتون خورده شده با رعایت اصول تا اخرین حد اعتراضتونو پیش ببرید. برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.

مرسی گلچین عزیز ... :thumbsupsmileyanim: :riz304:

بچه ها من 2تا مصاحبه ی پور کظمی رو با 2تادفترچه راهنمامونو پرنت گرفتم النم میخوام بشینم حرفای ضدو نقیضشو با دانشگاههائی که اول اعلام آمادگی واسه پذیرش ماها کردن اما الان بلاک شدنو با ماژیک مارک کنم فردا ببرم پیش نماینده شهرم هر چند ،هفته ی پیش 1 نامه نوشتم بردم دادم که ببره تهران..خواهشی که دارم اینه که چه اونی که متاهله جه مجرده،حداقل کاری که فعلا میتونه انجام بده همینه که بره پیش نماینده شهرش اگر واقعا میخواین نتیجه ببینین باید پاشین اقدام کنین تجمعم بکشیم خودمونو بیشتر از 30تا نمیشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا