اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

م.صفری

New member
بچه ها لطفا از همه رشته ها بگین
درسته اینجا داوطلبای همه رشته ها نمیان اما خیلی نمیدونن و یا به نت 24 ساعته دسترسی ندارن

mozhdeee

New member
شماره پیامک برنامه پایش:
30000111
من تو پیامک اعتراضمو نوشتم شمام لطفا بفرستید.

abtin13

New member
قابل توجه دوستانی که می پرسن "اگه ظرفیت مازاد قبول شیم و نریم میشه سال بعد دوباره کنکور بدیم؟"

تو دفترچه اینطوری نوشته: "درصورتي كه ظرفيت رشت هاي پس از اعلام نتايج كمتر از 50 درصد ظرفيت اعلام شده باشد، -
اختيار تشكيل كلاسها به عهده دانشگاه برگزار كننده مي باشد .لذا در صورت انحلال دوره،
داوطلب مي تواند مجدداً در آزمون سال 94 شركت نمايد."
پس یعنی اگه انحلالی صورت نگیره اونایی که قبول شدن و نرفتن نمی تونن سال 94 کنکور بدن.اگه نتیجه گیری من اشتباهه دوستان تصحیح کنند

soheil...

New member
سلام دوستان، اینجوری فایده نداره که هر کسی تاریخ رو تعیین کنه واسه جمع شدن مجدد جلو درب وزارت، اینجوری الکی وقت هدر میره و کاری از پیش نمیره، اگه همه موافق باشین، شنبه بعد، یعنی 5.11 رو به صورت یه تاریخ قطعی در نظر بگیریم، هم اینکه اول هفته اس، هم اینکه زودترین تاریخ ممکنه... اگه موافق باشین، که از امروز همه این تاریخ رو تأیید کنن و به صورت گسترده تو فیس بوک و بقیه جاها هم به همه اعلام کنین، که دیگه دو دستگی یا چند دستگی بین بچه ها به وجود نیاد.... لطفآ همه کاربرای عزیزی که با این تاریخ موافقن با گذاشتن یک نظر موافقم با با "فونت درشت و رنگ قرمز" موافقت خودشونو اعلام کنند، که بتونیم یه تخمینی از حضور بچه ها بزنیم... سپاس.

soheil...

New member
سلام دوستان، اینجوری فایده نداره که هر کسی تاریخ رو تعیین کنه واسه جمع شدن مجدد جلو درب وزارت، اینجوری الکی وقت هدر میره و کاری از پیش نمیره، اگه همه موافق باشین، شنبه بعد، یعنی 5.11 رو به صورت یه تاریخ قطعی در نظر بگیریم، هم اینکه اول هفته اس، هم اینکه زودترین تاریخ ممکنه... اگه موافق باشین، که از امروز همه این تاریخ رو تأیید کنن و به صورت گسترده تو فیس بوک و بقیه جاها هم به همه اعلام کنین، که دیگه دو دستگی یا چند دستگی بین بچه ها به وجود نیاد.... لطفآ همه کاربرای عزیزی که با این تاریخ موافقن با گذاشتن یک نظر موافقم با با "فونت درشت و رنگ قرمز" موافقت خودشونو اعلام کنند، که بتونیم یه تخمینی از حضور بچه ها بزنیم... سپاس.

قابل توجه دوستانی که می پرسن "اگه ظرفیت مازاد قبول شیم و نریم میشه سال بعد دوباره کنکور بدیم؟"

تو دفترچه اینطوری نوشته: "درصورتي كه ظرفيت رشت هاي پس از اعلام نتايج كمتر از 50 درصد ظرفيت اعلام شده باشد، -
اختيار تشكيل كلاسها به عهده دانشگاه برگزار كننده مي باشد .لذا در صورت انحلال دوره،
پس یعنی اگه انحلالی صورت نگیره اونایی که قبول شدن و نرفتن نمی تونن سال 94 کنکور بدن.اگه نتیجه گیری من اشتباهه دوستان تصحیح کنند
ببخشید اگه صفحه 8 دفترچه رو بخونید بند 6 نوشته اگر کسی در دانشگاه دولتی عادی پذیرفته شود و ثبت نام نکند نمی تواند سال بعد امتحان دهد از ظرفیت مازاد حرفی نزده

- - - Updated - - -

ببخشید اگه صفحه 8 دفترچه رو بخونید بند 6 نوشته اگر کسی در دانشگاه دولتی عادی پذیرفته شود و ثبت نام نکند نمی تواند سال بعد امتحان دهد از ظرفیت مازاد حرفی نزده

رها93

New member
من زنگ زدم سنجش پزشکی برای اینکه ببینم اگه مازادو بزنیم قبول بشیم نریم محروم میشیم یا نه
گفتن معلوم نیست اگه شک دارید نزنید ممکنه ده روز مونده به ازمون بگن اینا محرومن....

این گفته دوستمون رو کپی کردم http://olumpezeshki.ir/thread13344-91.html#post510620

من برداشتم اینکه اینا اصلا به حواشی این ماجرا فکر نکردن حالا که داره تازه اشکالات تصمیماتشون معلوم میشه موندن چه کنن!!!!!!

آخرین ویرایش:

پریسا 69

New member
بچه ها من زنگ زدم سنجش پزشکی پرسیدم که اگه مازاد قبول بشم نریم محروم میشیم؟
خیلی شیک برگشت گفت معلوم نیست اگه نمیتونید برید اصلا نزنید ممکنه ده روز مونده به ازمون بگن چنین افرادی محرومن

soheil...

New member
بچه ها من شماره علیرضا زاکانی به علاوه مطهری رو گیر آوردم... من خیلی به زاکانی امیدوارم، یه اصول گرا خیلی رادیکاله، 15 نفر همراه می خوام که اعلام آمادگی کنن برای ملاقات باهاش تا من باهاش تماس بگیرم و موضوع رو مطرح کنم...
دوستان لطفا هم اینجا اعلام آمادگی کنین هم یه ایمیل به ادرس به من بزنین، فقط سریعتر لطفا...مرسی.
soheilabbasi1991@gmail.com

shiny

New member
اینگور که من شنیدم امروز از تجمع خبری نبوده اما رشته های مختلف رفتن اعتراض و با کاظمی حرف زدن ظاهرا قرار شده پیگیر باشن برای رشته هایی که کاهش ظرفیت بیش از 50 درصد داشتن
تورو خدا رشته ما هم بگین آموزش بهداشت از پر متقاضی ترین رشته هاست که 65 نفر ظرفیتشو کم کردن

shima2020

New member
Bacheha microb shenasi ba kaheshe 81 nafari yadetoooon nareeeee!!! Torokhodaaaaa!!! Faghat harfetoon bazgashte zarfiata be sale ghabl.basheeeeee

hamed_Sal

New member
بچه ها به نظر شما عملی میشه واقعا؟؟؟ ممکنه امسال نظرشونو تغییر بدن؟؟؟

yeganehh

New member
بچه ها من شماره علیرضا زاکانی به علاوه مطهری رو گیر آوردم... من خیلی به زاکانی امیدوارم، یه اصول گرا خیلی رادیکاله، 15 نفر همراه می خوام که اعلام آمادگی کنن برای ملاقات باهاش تا من باهاش تماس بگیرم و موضوع رو مطرح کنم...
دوستان لطفا هم اینجا اعلام آمادگی کنین هم یه ایمیل به ادرس به من بزنین، فقط سریعتر لطفا...مرسی.
soheilabbasi1991@gmail.com

15 نفر که خیلی زیاده.5نفر جمع شید که بتونید از حق همه دفاع کنید.متاسفانه بعضی ها فقط آمار رشته های خودشونو میدن. اون روز که برای اعتراض رفتیم فقط رشته ام آر ای و مهندسی بیمارستان مطرح شد...لطفا از طرف همه رشته ها صحبت کنید و شخصی نکنید..بهتر اگر قراره زیاد کنند برای همه زیاد کنند که دوباره حق بعضی ها ضایع نشه..اگرم برای اعتراض میخوان جمع شد باید تعداد زیاد باشه نه 10 نفر...

رها93

New member
آره منم شنیدم هرکس سنگ خودشو به سینه زده!

موافقا مخصوصا تهرانیا به آقا سهیل ایمیل بزنن!!
هرچند انصاف نیس فقط رشته خودتون رو عنوان کنید

hamed_Sal

New member
بجه ها من به ریاست جمهوری هم درخواست شکایت دادم. از طرف همه هم گفتم. شما هم اینکارو بکنید بد نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا