اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هدا93

New member
اینگور که من شنیدم امروز از تجمع خبری نبوده اما رشته های مختلف رفتن اعتراض و با کاظمی حرف زدن ظاهرا قرار شده پیگیر باشن برای رشته هایی که کاهش ظرفیت بیش از 50 درصد داشتن

خواهش می کنم همه ی رشته ها رو بگید رشته من خون شناسی است خیلی کاهش داشته خواهش میکنم همه ی رشته ها رو بگید توروخدا

رها93

New member
اینگور که من شنیدم امروز از تجمع خبری نبوده اما رشته های مختلف رفتن اعتراض و با کاظمی حرف زدن ظاهرا قرار شده پیگیر باشن برای رشته هایی که کاهش ظرفیت بیش از 50 درصد داشتن

هدا جان میشه بیشتر توضیح بدی؟ یعنی کدوم رشته ها دقیقا!؟

هدا93

New member
رشته من فناوری دوستان منم خودم نرفتم از دوستام شنیدم داشتن یه لیست تهیه میکردن از رشته هایی که بیش از 50 درصد کاهش داشته که در اولویت باشه اما گفتم همه رشته ها بررسی میشه فقط کاهش بیش از 50 درصد در اولویته! وظاهرا اسم رشته ما از قلم افتاده بوده من نظرم اینه از همه رشته ها نماینده ای بره و اعتراض کنه مطمینا موثرتره...
البته سنجش گفته دانشگاهها ظرفیت رو کم کردن نمیدونم چقد صحت داره و میشه بهشون اعتماد کرد چون جاهای دیگه شنیدم تصمیم وزارته به هر حال ما تلاش خودمون رو میکنیم امیدواریم حداقل برای تکمیل ظرفیت درست بشه

خواهش میکنم .آخه دوست ندارم تو این مملکت حق کسی ضایع بشه خودم تلاش کردم این 1سالو باتوجه به ظرفیت پارسال کلی ذوق کردم که تهرانو میارم الان با توجه به این ظرفیت تهرانو نمیارم خیلی زورم میگیره خیلییییییییی.

رها93

New member
ممنونم از خبرت هدا جون
به نظرت جدی پیگیری میکردن یا صرفا واسه خوابیدن سر و صدا گرفتن؟

nafasn

New member
بچه ها رشته بهداشت حرفه ایم 35 درصد کم شده...تو رو خدا رشته منم بگید همه رشته هارو بگید
من بااین رتبم سال قبل اصفهان قبول شده بودن ولی الان من اصلا قبول نمیشم.
خواهش میکنم همه رشته ها رو بگید..تو رو خدا

sogol1993

New member
بچه هاااااااااااااااااااااااا اااااااا:sadsmiley:
من خیلی ناراحتم امسال به هر زحمتی بود با اینکه دانشجو بودم درس خوندم حالا که رتبه خوبی اوردم ظرفیتا کم شد:sad:
بنظرتون من که رشته ویروس شناسی شرکت کردم با کاهش ظرفیت 40% روزانه شانسی واسه قبولی دارم؟؟؟؟
رتبم 44 شده
امسال 32 نفر روزانه و4 نفر بین الملل میگیره:13::14:

بچه ها این شماره مال آقای بشیری نماینده پاکدشت عضو کمسیون آموزش تو مجلس هستن من این شماره رو از صفحه نخست مربوط به اعتراضات کپی پیست کردم آوردم اینجا ؛زنگ بزنید گفته مطرح میکنم:

09123496821

بچه ها تو رو خدا به این شماره زنگ بزنید به من گفت اگه تعدادتون زیاد باشه به حسن روحانی انعکاسش میدیم تو رو خدا همتون زنگ بزنید از حقتون دفاع کنید نذارین سال بعد بگین ای کاش ما هم 1 سال مونده بودیم.این شماره تماس دفتر روحانیه زنگ بزنید بگید:
6133ـ021

بچه ها یه روزیو بعد از عید فطر تعیین کنید که ما شهرستانیا بیایم تهران همه با هم اعتراض کنیم.تو رو خدا کوتاه نیاین این چه وضعشه آخه!!!!!!!!!!

abbas gara

New member
دوستان دیگه به اون شماره نماینده پاکدشت زنگ نزنید ایشون گفت که حتما از طریق کمیسیون مجلس پیگیری میکنند به قدر کافی زنگ زدن.ممنون

Y77

New member
نظر من اینه که یه طومار از اهمیت رشته ها بنویسیم در جواب اینکه گفتند این رشته ها نیاز کشور نیست
یعنی چه این حرف؟؟؟؟؟!!!
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
:sdasdasd:

آخرین ویرایش:

lodestar1110

New member
سلام
بالاخره بعد از یک هفته تونستم آی دی ام رو فعال کنم
بچه ها یکی از مشکلات تو انجمن اینه که افرادی که عضو نیستند نمیتونن لینکها رو ببینن کاش شما آدرسهای خبرگزاری ها و ... رو برای اعتراض به صورت لینک ننویسید
چون ممکنه خیلی ها مثل من عضو نباشن و ففقط با سرچ تو اینترنت این انجمن رو پیدا کرده باشن و بادیدن مداوم عبارت "این قسمت فقط برای اعضا قابل دیدن است" دیگه پیگیر نشن چون خیلی رو اعصابه این عبارت
البته من هم برای آقای دکتر هاشمی پیام گذاشتم و برای چندین خبرگزاری ایمیل فرستادم.

ممنون از اینکه همه باز فعال شدن و پیگیری می کنن ولی خواهشا همه ی رشته ها رو بگین نماینده ای برای همه ی رشته ها باشین خواهشا من نماینده ای برای خون شناسی نمی شناسم توروخدا از هم حمایت کنیم توروخدا به خاطر هم کوتاه نیاین من فردا هم باز ایمیل میدم و پیام میگذارم شما هم ادامه بدید ولی همه ی رشته ها را بگید خون شناسی رو هم بگید توروخدا. راستی من یه سوال دارم پذیرش استعداد های درخشان چه جوریه؟ من رتبه ام 46 شده ظرفیت های امسالم با مازادش 50 است به نظرتون با استعدادهای درخشان دانشگاه خودمون قبول میشم؟

ham.ad

New member
من همون متن نامه دوست عزیزمون رو به اضافه یه تغییر کوچیک ارسال می کنم .با تشکر از دوستانی که همکاری کردند.

بسمه تعالی

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
همانگونه که شاید مستحضر باشید وزارت محترم بهداشت در سال جاری اقدام به اتخاذ تصمیمات جدید و بازنگری در سیاست های قبلی خود در روند پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نموده است که به موجب آن ظرفیت پذیرش دانشجو در این مقطع با کاهش چشمگیری روبرو شده است. نیک می دانیم که در پشت پرده این قبیل تصمیم گیری ها ساعت ها بحث و کارشناسی نهفته است و یقین داریم که تصمیم اخیر مسئولان محترم در راستای گام های قبلی خود جهت ارتقا سطح کیفی آموزشی و ایجاد چشم انداز روشن در رونق بازار کار فارغ التحصیلان رشته های مختلف می باشد. اما به اطلاع می رساند که مسئولان محترم درحالی چنین تصمیمی را اتخاذ نموده اند که پیش از این در اطلاع رسانی های قبلی خود به هیچ وجه از این کاهش شدید در ظرفیت دانشگاه سخنی به میان نیاورده بودند و حتی مدعی توسعه کمی و کیفی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مراکز آموزش عالی جهت پاسخگویی به خیل عظیم جوانان مشتاق و بااستعداد متقاضی تحصیلات تکمیلی شده بودند. آیا بهتر نبود که اگر تصمیم به کاهش ظرفیت داشتید این اقدام را با شیب ملایم و البته با اطلاع رسانی های قبلی انجام می دادید؟ آیا پاسخ سیاست های به ظاهر غلط مسئولان در دولت های گذشته در روند افزایش پذیرش دانشجو را باید متقاضیان امسال اینگونه به دور از انصاف و به یکباره بدهند؟ متقاضیانی که با هزاران امید و آرزو ماه ها تلاش شبانه روزی خود را صرف قبولی در این آزمون کرده بودند و اکنون با این اقدام نابهنگام مسئولان در یاس و ناامیدی فرورفته اند و حتی خیال ادامه تحصیل در کشور را هم از سر خارج کرده اند.
بدین وسیله کلیه داوطلبان اعتراض خود را مبنی بر کاهش شدید ظرفیت دانشگاه ها در سال جاری اعلام نموده و خواهشمند است بازنگری های لازم در تصمیم فوق صورت پذیرد. ما دانشجویان شرکت کننده در آزمون ارشد پزشکی سال93 به علت ظلم شدیدی که در حقمان شده است امروز نیازمند یاری شما نمایندگان محترم هستیم.

ومن الله توفیق
جمع کثیری از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 93

دوستان من امروز این متن رو براشون فاکس کردم و ایشون هم متن رو به یکی از نماینده های مشهد مقدس (اسمشون بمونه!) دادند وباهاش صحبت کردند که حتما تو مجلس پیگیری کنند.امیدوارم جواب بده.
دوستان هیچ کس نباید ناامید بشه .تا جایی که میتونیم باید به اعتراضهامون ادامه بدیم.
:ahi5slcgm04mi8jqqkl

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA
سلام.شنبه ای که گذشت رو قرار گذاشتیم بریم جلوی در وزارت بهداشت.ولی فقط یه تعداد کمی اومدن
اگه قراره بازم اینجوری باشه بگین ما هم دیگه نیایم

با اجازت کپی پیست کردم:

بچه ها به دکتر پزشکیان نماینده مجلس هم بگین.من گفتم.ایشون قبلا خودشون وزیر بهداشت هم بودن.الان نماینده تبریزه.حتما حتما براشون بگین.خواهش می کنم.تعداد زیاد بشه توجه بیشتر میشه:

شماره تلفن :43 93 337 - 0411
دورنگار : 53 93 337 - 0411
ايميل : Info@DrPezeshkian.ir

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا