اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بچه ها از همه ممنونم توروخدا پیگیری کنید ما هم هر کاری بگید به هر جا بگید زنگ میزنیم نامه های زیادی توی سایت هست که متن های خوبی دارن از همونا میشه استفاده کرد کوتاه نیاین اگه فردا کسی میتونه بره خواهش ما هم زنگ میزنیم به خبرگزاری ها و دفتر رئیس جمهور ناامید نشید

soheil...

New member
سلام. دوست عزیز. من امروز رفته بودم...یعنی اولین نفر که کار رو شروع کرد من بودم امروز، کاملا هم بی خبر بودم که بچه ها قراره جمع بشن، همینطوری واسه خاطر دل خودم رفتم... با اینحال من از جواب های ضیایی، معاون وزیر راضی نشدم، یه جورایی فقط پیچوند، واسه همین فردا هم میرم، اگه تعطیل نباشه، پس فردا هم میرم... یه سال از زندگیم رو نمی تونم همین جوری دور بریزم... خوشحال می شم اگه بچه ها همه با هم جمع بشن ولی اگه هم کسی نیاد، ما نزدیک وزارتخانه ایم، باز من میرم...
من امروز ثبت نام کردم تو سایت، زیاد با سیستم پاسخ دهی بچه ها و مثلآ اگه شما الان بخواین جوابمو بدین آشنا نیستم. اگه خبری هم شد لطفا به این آدرس ایمیل من رو هم در جریان بذارید. soheilabbasi1991@gmail.com. مرسی.

Azin E

New member
شنیدین میگن آدما قشنگ حرف میزنن ولی عمل نمیکنن،حکایت ماست.اینجا همه دم از حقشون و اعتراض میزنن ولی امروز دم در وزارت بهداشت 20 نفر هم نشدیم.و طبیعتا حرفمون به جایی نرسید.جالب اینه که یه اتوبوس بچه های پزشکی اومدن و در نتیجه یه قولایی بهشون دادن.واقعا متاسفم واسه خیلیا که میتونستن بیان و نیومدن

vet lab sciences

New member
از همه ممنونم توروخدا کوتاه نیاین منم فردا به هر جا فکر می کنم زنگ میزنم خواهشا بازهم برید با همین تعداد کم ما باید توی چشمشون باشیم

golabatun

New member
از بعضی از دوستان خواهش میکنم امید بچه ها رو ناامید نکنین که ناامیدی بزرگ ترین شکسته
بعضیا چه میدونن ما با چه سختی و مشقت درس خوندیم تا به رشته دلخواهمون برسیم و موفق شدیم.به همه تبریک میگم.اشکال از مملکت ماست نه از ما

golabatun

New member
دوستان با 6133 تماس بگیرین حرفاتون انعکاس میشه به روحانی
قشنگ حرفاتونو با شماره ملی و ادرس و رشتتونو ثبت میکنن

golabatun

New member
دوستانی که دنبال متن نامه بودن توی صفحه 17 از همین تایپیک یه متن خوب هست میتونین استفاده کنین فقط ناامید نشید
نشه شهریور با افسردگی بگیم کاش بیشتر اعتراض میکردیم

mahsa20082009

New member

sara77

New member
دوستان با 6133 تماس بگیرین حرفاتون انعکاس میشه به روحانی
قشنگ حرفاتونو با شماره ملی و ادرس و رشتتونو ثبت میکنن

من اگه عصبی بشم تند حرف میزنم متاسفانه دیگه چیزی حالیم نمیشه بعد میان بجرم-------------تبعیدم میکنن))

Rpm

New member
دیگه به کی میل بزنیم ....خدایا بریدیم....خدا ذلیلشون کن..الهی خیر نبینن که جیگرمون رو خون کردن..

shima2020

New member
شنیدین میگن آدما قشنگ حرف میزنن ولی عمل نمیکنن،حکایت ماست.اینجا همه دم از حقشون و اعتراض میزنن ولی امروز دم در وزارت بهداشت 20 نفر هم نشدیم.و طبیعتا حرفمون به جایی نرسید.جالب اینه که یه اتوبوس بچه های پزشکی اومدن و در نتیجه یه قولایی بهشون دادن.واقعا متاسفم واسه خیلیا که میتونستن بیان و نیومدن

Vaghean???man age tehran boodam ta shab oonja vaymistadam chera nayoomadan akhe?!khoda rahm kone be sale bad! Dige be emsal omidiI nis!!! Sale badam gandtar az emsal mishe motmaenam! Dige daram divoone misham man!!!

ham.ad

New member
دوستانی که دنبال متن نامه بودن توی صفحه 17 از همین تایپیک یه متن خوب هست میتونین استفاده کنین فقط ناامید نشید
نشه شهریور با افسردگی بگیم کاش بیشتر اعتراض میکردیم

دوست عزیز این متن خوبیه ولی خطاب به وزیر بهداشته.من یه متن خوب می خوام خطاب به نمایندگان مجلس.

zms

New member
بلی برادران دینی ما الکی نیست که / این ریش و چادر خیلی به کار میاد مخصوصا ریش تجربه داشتم
توروخدا این جوری نگید..... من چادریم با اعتقادم چادریم و جوری تربیت شدم که نسبت به هیچ کس دید منفی نداشته باشم و هیچ ظاهری برام مهم نیست چون هرکس باید آزادباشه تا جایی که به حقوق دیگران تجاوز نشه پوشش رو خودش انتخاب کنه... بین دوستام همه مدل هستند و با همه راحتم همه هم با من راحتند... از چادرم هم بخدا جز ضربه چیزی نسیبم نشده چون مردم جوری نگاه میکنند انگارآدم به یه جا وصله که این پوششو داره و با آدم مث حق ضایع کن ها برخورد میکنند ولی بخدا من نه بابام آیت الله نه مامانم حجت الاسلام من فقط خودمم وخودم تو این دنیا... دلم میشکنه شما همه رو با یه تیر به هم میدوزید... درصورتی که من هرگز در مورد هیچ کس تا وقتی که شخصیتشو نشناختم اینطور فکر نکردم !!!
حالا چون تو محیط اداری یه تفکر غلط رایجه دلیل نمیشه ما چادریا همه جا خرمون بره... منو که هیچ جا راه ندادند بین خودشونم عین جاسوس بهم نگاه میکردند...اینم عذاب من بخاطر اعتقادم!!!!!!! از دو سر باهام برخورد میشه!!!!!

golabatun

New member
من اگه عصبی بشم تند حرف میزنم متاسفانه دیگه چیزی حالیم نمیشه بعد میان بجرم-------------تبعیدم میکنن))

عزیزم خانمه که اینقد با احترام صحبت میکنه بعد میگه شمرده مشکلتو بگو اسمو فامیلتو کد ملیت رشته امتحانیت کاهش چنددرصدی همشونوتایپ میکنه بعد میگه 20 روز دیگه زنگ بزن جواب بدیم بهت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا