اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sa@@ra

New member
دوست عزیز این متن خوبیه ولی خطاب به وزیر بهداشته.من یه متن خوب می خوام خطاب به نمایندگان مجلس.

هرچی اتیشه از این نمایندگان عزیزه همین اینا بودن که سهمیه مناطق مجرومو دادن واسه دستیاری و سهمیه ازادو کم کردن
تازه همین معاونه بهداشت گفت قراره قانون مناطق محرومم واسه ارشد سال دیگه اجرایی شه چون به تصویب رسیده:65d6a5d6s:

Y77

New member
کاهش ظرفیت یه طرف! توهینشون به رشته ها یه طرف
حرف اول پزشکی رو آمریکا میزنه و یکی از علت هاش داشتن تجهیزات پزشکیه یعنی مهندسی پزشکی; نیاز فوری کشور نیست!!!!!!!!!!!!!!
و همچنین رشته های دیگه ،هر رشته ای در جایگاه خودش با ارزشه و اگه بشناسیم میفهمیم که شاید توی خیلی قسمت ها به مراتب بالاتر از پزشکیه
واقعا برای خودم متاسفم و اگر امکان رفتن از کشور داشتم حتما این کارو میکردم
(مهندسی پزشکی فقط یک مثال بود نه تعریف!!!)

zms

New member
درود خانم کی به اعتقاد شما کار داره یا توهین کرده نه اینکه مذهبی خوشکه مقدس همه جارو گرفتن منم از اون لحاظ گفتم نه چیزه دیگه........................

متوجهم شما چی میگی همه از اونا ضربه می خورند من منظورم اینه که تو صحبت هاتون بیشتر دقت کنید و کاملا تفکیک کنید منم دل دارم آدمم هرچه قدر هم پوست کلفت باشم یه جاهایی آدم تک و پهلوش به حرف میاد دیگه قبول کن.!! شما هم اگه روزی 20 بار به خاطر چنین مسائلی و برای گناه نکرده با یه عده گناهکار جمع بسته بشی تک و پهلوت فریادها سر میده!!!!

zms

New member
عزیزم خانمه که اینقد با احترام صحبت میکنه بعد میگه شمرده مشکلتو بگو اسمو فامیلتو کد ملیت رشته امتحانیت کاهش چنددرصدی همشونوتایپ میکنه بعد میگه 20 روز دیگه زنگ بزن جواب بدیم بهت

بنظرتون صحیحه ومیشه بهشون اعتماد کرد که این همه جزییات خصوصی و اطلاعات خودمونو در اختیارشون بزاریم؟! اونم واسه رسیدگی در 20روز آینده؟! اونا خودشون بهتر میدونند چیکار کردند نیازی به اطلاعات ما نیست میخاند ظرفیت هارو زیاد کنند خب زیاد کننند دیگه این همه صغرا کبرا نداره!!!!

zms

New member
من توی سخنانم دقت میکنم خیلی هم ضربه خوردمو داغوون شدم من از یه جنبه دیگه نگاه کردم نه چیز دیگه شما نباید به خودتون بگیرید

متشکرم از توجه و دقت نظرتون.. به امید روزی که ملت به خاطر خیانت یه عده اینطور به جان هم نیفتند!!! و همه در آسایشو کمال صداقت زندگی کنند به حقوقشون برسند !!! آمین!!!

sooryas

New member
بچه ها به جای بحث فردا برید دانشگاهاتون با رئیس دانشکده ها صحبت کنید بپرسید چرا انقدر کم کردن
من فردا میرم دانشگا اصفهان

golabatun

New member
بنظرتون صحیحه ومیشه بهشون اعتماد کرد که این همه جزییات خصوصی و اطلاعات خودمونو در اختیارشون بزاریم؟! اونم واسه رسیدگی در 20روز آینده؟! اونا خودشون بهتر میدونند چیکار کردند نیازی به اطلاعات ما نیست میخاند ظرفیت هارو زیاد کنند خب زیاد کننند دیگه این همه صغرا کبرا نداره!!!!

عزیزم نمیخان اعدام کنن که.حرف سیاسی که نمیزنیم.اونا این اطلاعاتو واسه صحت خبر و کمک میخان
والا اگه این کار منو سیاسی میکنه با کمال میل می پذیرم بلکه برم پناهنده شم

مهلا1991

New member
age nazare shoma ine mitonid tamas nagirid
na inke bikhodi mardomo moradad konid

mahsa20082009

New member
بچه ها به جای بحث فردا برید دانشگاهاتون با رئیس دانشکده ها صحبت کنید بپرسید چرا انقدر کم کردن
من فردا میرم دانشگا اصفهان

ميشه راجع به رشته ي سم شناسيم بپرسيد كه چرا اعلام ظرفيت نكردن آخه اصفهان هر سال بر ميداره

امكانش هست اعلام كنن
ممنون

ham.ad

New member
من همون متن نامه دوست عزیزمون رو به اضافه یه تغییر کوچیک ارسال می کنم .با تشکر از دوستانی که همکاری کردند.

بسمه تعالی

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
همانگونه که شاید مستحضر باشید وزارت محترم بهداشت در سال جاری اقدام به اتخاذ تصمیمات جدید و بازنگری در سیاست های قبلی خود در روند پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نموده است که به موجب آن ظرفیت پذیرش دانشجو در این مقطع با کاهش چشمگیری روبرو شده است. نیک می دانیم که در پشت پرده این قبیل تصمیم گیری ها ساعت ها بحث و کارشناسی نهفته است و یقین داریم که تصمیم اخیر مسئولان محترم در راستای گام های قبلی خود جهت ارتقا سطح کیفی آموزشی و ایجاد چشم انداز روشن در رونق بازار کار فارغ التحصیلان رشته های مختلف می باشد. اما به اطلاع می رساند که مسئولان محترم درحالی چنین تصمیمی را اتخاذ نموده اند که پیش از این در اطلاع رسانی های قبلی خود به هیچ وجه از این کاهش شدید در ظرفیت دانشگاه سخنی به میان نیاورده بودند و حتی مدعی توسعه کمی و کیفی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مراکز آموزش عالی جهت پاسخگویی به خیل عظیم جوانان مشتاق و بااستعداد متقاضی تحصیلات تکمیلی شده بودند. آیا بهتر نبود که اگر تصمیم به کاهش ظرفیت داشتید این اقدام را با شیب ملایم و البته با اطلاع رسانی های قبلی انجام می دادید؟ آیا پاسخ سیاست های به ظاهر غلط مسئولان در دولت های گذشته در روند افزایش پذیرش دانشجو را باید متقاضیان امسال اینگونه به دور از انصاف و به یکباره بدهند؟ متقاضیانی که با هزاران امید و آرزو ماه ها تلاش شبانه روزی خود را صرف قبولی در این آزمون کرده بودند و اکنون با این اقدام نابهنگام مسئولان در یاس و ناامیدی فرورفته اند و حتی خیال ادامه تحصیل در کشور را هم از سر خارج کرده اند.
بدین وسیله کلیه داوطلبان اعتراض خود را مبنی بر کاهش شدید ظرفیت دانشگاه ها در سال جاری اعلام نموده و خواهشمند است بازنگری های لازم در تصمیم فوق صورت پذیرد. ما دانشجویان شرکت کننده در آزمون ارشد پزشکی سال93 به علت ظلم شدیدی که در حقمان شده است امروز نیازمند یاری شما نمایندگان محترم هستیم.

ومن الله توفیق
جمع کثیری از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 93

ftm70

New member

راجبه بیوشیمی بالینی هم لطفا سوال کنید!چون امسال اصلا پذیرش نداشتن

هدا93

New member
ظرفيت رشته ما بارسال 60 نفر روزانه بود كه امسال شده 29 نفر!!!! يعني بيش از 50 درصد

abbas gara

New member
سلام.دوستان من دیروز با اقای بشیری نماینده پاکدشت تو مجلس که عضو کمیسیون اموزش مجلس هستن صحبت کردم.ایشون گفتن از طریق کمیسیون پیگیری میکنم لطفاشماها هم بهش زنگ بزنید.09123496821

با اجازت کپی پیست کردم متنتو:

#471abbas gara

user-offline.png

کاربر عادی
تاریخ عضویت Jul 2014
نوشته ها 9

سلام.دوستان من دیروز با اقای بشیری نماینده پاکدشت تو مجلس که عضو کمیسیون اموزش مجلس هستن صحبت کردم.ایشون گفتن از طریق کمیسیون پیگیری میکنم لطفاشماها هم بهش زنگ بزنید.09123496821

abbas gara

user-offline.png

کاربر عادی
تاریخ عضویت Jul 2014
نوشته ها 9

خانم محمدی واقعا از شما ممنونم که روحیه تون رو از دست ندادید و ادامه می دهید بهتره شما مدیریت رفتن برای اعتراض را به عهده بگیرید البته اگه دوست دارید ما باید نتیجه بگیریم تا روز اعتراض هم دائما متن اعتراض می فرستیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا