اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negin ka

New member
حیف ک نمیشه
من از اولشم گفتم باید با دعوا راش انداخت
زبون نرم واسه مسئولین ما نیس
الان خدا گواهه یکی از اشناهای ما ی رشته دره پیت از پیام نور گرفته الان معاون ... بیمارستان .... تهرانه!!!!
پولش از پارو بالا میره
ولی خداوکیلی ازوناس ک نمازاش قضا نمیره ها............

sara77

New member
خدایا سال دیگه چی میشه
چرا اینقد ما گند شانسم دوس دارم گریه کنم

abtin13

New member
من که رفتم دلالی بکنم.هم پولش خوبه هم احترامش.:motat: دوتا چیزی که واسه علم تو این مملکت موجودیش زیر صفره

negin ka

New member
امیدواریم بتوانیم قدم موثری برای دانشجویان فلسطینی در ایران برداریم. / پس کی به فکر ما هستش حتمااااااااااااااااا هیچی اعصابم داغوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

زیاد عصبی نشو
بالاخره فلسطینیا باید درس بخونن ب جایی برسن ما خوشی زده زیر دلمون اینهمه کار اینهمه پول بهتره یکمشو باونا بدیم

sara77

New member
بابا اصن غزه و فلسطین با این وضعشون دارن به ما میخندن
همین الان اگه ما بریم دانشجوهاشون ما رو تحویل نمیگیرن
اخه کدوم کشوری ما رو قبول میکنه که غزه باشه تورو خدا

biomar

New member
خدایااااااااااااااااا اینا دیگه کین؟ آدمن!؟ فضایین؟ چین اینا...
اینقدر پول مفت مفت رفته تو جیبشون که عین خیالشون نیست
اینا خیلی دلشون به حال کیفیت علم! میسوزه برن این غیر انتفاعیا و پیام نور و ازاد رو جمع کنن یا حدقال ظرفیت هاشون رو کم کنن که میلیونی و با درصدهای منفی پذیرش میکنن. طرف میره با درصد های منفی(خودم کارنامشو دیدم) ارشد حسابداری میخونه ازاد بعد میره بانک استخدام میشه حقوق بالا و مزایا و وام ... حالا کاش یه کار درست و حسابی میکردن همون کاری رو میکنن که یه سیکل هم میتونه بکنه چهار تا برگه بنویسن و یه کار روتین ساده بعد این همه رسیدگی ... اون وقت برو وضع بچه های دکترای نخبه رو توی رویان که دیگه تهشه مثلا، ببین...

آخه پس عدالت و شایسته سالاری کدوم گوریه؟

با همین بی برنامگی ها و کارای غیر کارشناسی مملکت رو از بیخ و بن ضعیف کردن و میکنن و ده سال دیگه وضع ما از غزه هم بدتره
مملکتی که نخبه هاش فرار کنن برن و سرمایه هاش بره تو جیب یک عده ی خاص و شغل و پول روز به روز نایابتر بشه ضعف و ازهمپاشی روز به روز بیشتر میشه

تنها راه اینه که ما مردم اندیشه و تفکرمون رو قوی کنیم و اینقدر جو گیر نباشیم همین ملت جوگیر که فلسطین فلسطین میکنن و یادشون رفته خودمون تو چه بدبختی داریم دست و پا میزنیم با اون تفکر پوچشون عامل عقب موندگی ایرانن

باید تو جمع ها تا میشه راجع به این مسائل حرف زد خصوصا با عوام که تلویزیونو نگاه میکنن فکر میکنن ما وضعمون بهتر از غزست! بابا زیر این خاکستر آتیشیه که چند سال دیگه معلوم میشه چقدر از ایران به فنا رفته چقدر منابع یه هدر رفته چقدر این چند سال هرچی آدم نخبه و کوشا بود رفت.... (بعد میگن خوب باشی تک باشی بالاخره جذب میشی! اگه اینجوره چرا این همه نخبه رفتن!؟ چرتتتت)

آخرین ویرایش:

negin ka

New member
میگم کاش مسئولینو دعوت میکردیم انجمن حسابی ازشون پذیرایی میکردیم از خجالتشون در میومدیم:smilies-azardl (12)

abtin13

New member
بابا اصن غزه و فلسطین با این وضعشون دارن به ما میخندن
همین الان اگه ما بریم دانشجوهاشون ما رو تحویل نمیگیرن
اخه کدوم کشوری ما رو قبول میکنه که غزه باشه تورو خدا
حوزه علمیه هم میشه رفت.مثلا رشته "فقه بالینی"

sara77

New member
حوزه علمیه هم میشه رفت.مثلا رشته "فقه بالینی"

یا ابرفضل همینم مونده
دیگه جهنمو ضرر میرم طلبه میشم اصن نون تو همین چیزاس
پ اینا سواد دارن شدن ریس و وزیر ؟الکی ادعای دینو مذهب داشتن رفتن سرکار
والا

abtin13

New member
یا ابرفضل همینم مونده
دیگه جهنمو ضرر میرم طلبه میشم اصن نون تو همین چیزاس
پ اینا سواد دارن شدن ریس و وزیر ؟الکی ادعای دینو مذهب داشتن رفتن سرکار
والا

چاره ش واسه تو چاد ره واسه منم یه ریش بلند با پیراهن یقه ملایی و یه جای مهر وسط پیشونی

negin ka

New member
من چن وقت پیش رفتم برا طرحم اقدام کنم
با ی اوضاعی رفتم خیلی مظلوم خودمو جلوه دادم ولی اون بی مروتا برگشتن بهم گفتن نیرو نمیخان فک کنم فهمیده بودن چ هفت خطیم
حالا جالب اینجاس دوستم رفته بود ک البته اوشون چادری هستن یعنی بخدا روانم درد گرفت نمیدونین چطور باش بخوردیدن و براش جا رزرو کردن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

abtin13

New member
بلی برادران دینی ما الکی نیست که / این ریش و چادر خیلی به کار میاد مخصوصا ریش تجربه داشتم

اتفاقا من همین الان ریش دارم فراوون.2-3 جا واسه کار اداری رفتم کلا برخوردشون با موقعی که بدون ریش رفته بودم فرق می کرد.انگار ازم می ترسیدن :25r30wi::25r30wi:

negin ka

New member
اتفاقا من همین الان ریش دارم فراوون.2-3 جا واسه کار اداری رفتم کلا برخوردشون با موقعی که بدون ریش رفته بودم فرق می کرد.انگار ازم می ترسیدن :25r30wi::25r30wi:

یعنی منم ریشو سیبلامو نزنم جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا