اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

رها93

New member
بجه ها اصلا به ارشدا اهمیت ندادنننننننننننننن
فقط با دستیاریا صحبت کرده
و کوتاه نیومدن که افزایش بدن

l.rhb

New member
یعنی چی؟؟؟؟؟چکارکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حتی اگه پولشو هم داشتم اینجا میموندم آخه؟؟؟میرفتم بهترین جای دنیا و بهترین مدرکو میگرفتم...بی منت

samaaan

New member
بابا این مملکت کی واسه جووناش ارزش قایل بوده که حالا بخوان ب اعتراض ماها جواب بدن؟؟؟
ی مشت ادماییی که حال ادم بهم میخوره واسه ادم تصمیم مبگیرن
حیف جوونبم
دم اونایی گرم ک مییرن خارج از کشور واسه ادامه تحصیل صدرحمت به خارجیا فقط کافیه بفهمن علاقه ب درس داری
من خواهرم آلمان درس میخونه دارم میبینم چ احترامی چه عزتی چه اینده ای
ما رو بگو که مثلا میخایم واسه مملکتمون کار کنیم زهی خیال باطل
فقط عمرتو باید بزاری واسه این کنکوراا
اونا حواسشون ب آقازاده هاشون باشه....
نماز روزه هوشونمممم قبووول

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

abtin13

New member
بچه ها پس چکار میکنید؟به این شماره زنگ بزنید برای باشگاه خبرنگارانه
خانمه خیلی محترمه و بمن گفت شما دومین نفرید که درباره ی این موضوع تماس گرفتید
توروخدا زنگ بزنید
22012647

من که زنگ زدم از یه خانمی برداشت بعد از همکارش پرسید پیگیری شده همکارش گفت: از صبح دوستاش ده بار زنگ زدن.منم گفتم ده بار که هیچ صد بار هم زنگ می زنیم.حقمون رو خوردن همینطوری بشینیم نگا کنیم؟

بچه هایی که تهران هستید امروز برای اعتراض رفتید صمیمانه ازتون تشکر می کنم و براتون آرزوی بهترین ها را دارم توروخدا فردا هم برید ما از صبح به هرجا می دونستیم ایمیل زدیم اعتراض کردیم ولی متاسفانه نمی تونیم به تهران بیایم خواهشا کوتاه نیاین ما حمایت میکنیم توروخدا فردا هم برید

hebe.nurse

New member
بچه ها من اومدم اعتراض بزنم اما نمیدونم باید کجا برم واسه اعتراض؟؟؟؟؟؟
یکی راهنماییم کنه لطفا
دوستامم میخوان اعتراض بزنن ولی نمی دونیم کجا
:65d6a5d6s:

negin ka

New member
هرروز نیم ساعت میان درباره غزه و کی روزه گرفته کی نگرفته صحبت میکنن اما هیشکی نمیاد بگه بابا مردم ما این دردو دارن جوونای ما اینجورن:sad:
براتون دعا میکنم بچه ها
ولی قبول کنید همه این گندا مال دولت قبله
اون از وضعیت دانشگاهها ک تو هر دهات کوره ای هم دانشگاه زدن
اینم ازین....
:sad:
اعصاب منم بهم ریخت والا

negin ka

New member
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ صبح امروز جمعی از دانشجویان پزشکی در اعتراض به آنچه بی عدالتی آموزشی در اقدام اخیر وزارت بهداشت و طرح نمایندگان پیرامون آزمون دستیاری می دانند تجمع کردند.

این تجمع ابتدا مقابل مجلس شورای اسلامی شکل گرفت و پس از آن دانشجویان به شهرک غرب رفتند تا در مقابل وزارت بهداشت تجمع خود را ادامه دهند.

دانشجویان گفته اند تا زمانی که با وزیر بهداشت و یا معاون وی ملاقات نکنند، تجمع خود را ترک نخواهند کرد با این حال سه ساعت از این تجمع می گذرد و مسئولان وزارت بهداشت پاسخی به درخواست دانشجویان نداده اند.

با این حال مسئولان وزارت بهداشت در اقدامی عجیب با ریختن آب از طبقات فوقانی ساختمان وزارت بهداشت بروی دانشجویان، عصبانیت تجمع کنندگان را برانگیخته اند!

من شوکه شدم :65d6a5d6s:

sara77

New member
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ صبح امروز جمعی از دانشجویان پزشکی در اعتراض به آنچه بی عدالتی آموزشی در اقدام اخیر وزارت بهداشت و طرح نمایندگان پیرامون آزمون دستیاری می دانند تجمع کردند.

این تجمع ابتدا مقابل مجلس شورای اسلامی شکل گرفت و پس از آن دانشجویان به شهرک غرب رفتند تا در مقابل وزارت بهداشت تجمع خود را ادامه دهند.

دانشجویان گفته اند تا زمانی که با وزیر بهداشت و یا معاون وی ملاقات نکنند، تجمع خود را ترک نخواهند کرد با این حال سه ساعت از این تجمع می گذرد و مسئولان وزارت بهداشت پاسخی به درخواست دانشجویان نداده اند.

با این حال مسئولان وزارت بهداشت در اقدامی عجیب با ریختن آب از طبقات فوقانی ساختمان وزارت بهداشت بروی دانشجویان، عصبانیت تجمع کنندگان را برانگیخته اند!

من شوکه شدم :65d6a5d6s:
یه مشت بی فرهنگ در دهاتی شده وزیرو مسئول خاک بر سر همشون کنن
البته بیشتر از اینا نباید ازشون انتظار داشت

hebe.nurse

New member
5 نفر افزایش ظرفیت دادن اونم واسه چه رشته ای؟؟؟؟؟؟ پرستاری سالمندان :(50):
http://sanjeshp.ir/arshad/93/et12-93-5-4.pdf

الان دیدم اطلاعیه شو
می فهمن پرستاری سالمندی خیلی در اینده جایگاهی نداره که واسه دولت خرج بندازه امسال ظرفیتاشو انقد بردن بالا. واقعا خاک برسرشون. فکر کردن ما هم نفهمیم

آخرین ویرایش:

sara77

New member
ما هم بریم غزه درس بخونیم بلکه اونجا فرجی بشه :65d6a5d6s:

عزیزم اونجا مگه مث ایرانه راهمونم نمیدن اونجا با برنامه کار میکنن دانشجوشونم دانشجوئ وضع دانشجوشونم از ایران بهتره همجا مث اینجا که عقب افتاده که نیست

- - - Updated - - -

من که زنگ زدم از یه خانمی برداشت بعد از همکارش پرسید پیگیری شده همکارش گفت: از صبح دوستاش ده بار زنگ زدن.منم گفتم ده بار که هیچ صد بار هم زنگ می زنیم.حقمون رو خوردن همینطوری بشینیم نگا کنیم؟

اینو گفتی چیزی نگفت؟؟؟

samaaan

New member
یه مشت بی فرهنگ در دهاتی شده وزیرو مسئول خاک بر سر همشون کنن
البته بیشتر از اینا نباید ازشون انتظار داشت
حال ادم بد میشه ی مشت بیسواد پاچه خوار میشن مسءول میشن وزیر میشن ....
چقد کلافم بخدا
سال دیگه از این بدتر نشه
همش ب خاطر گندایی ک احمدی نژاد ب دانشگاهاا زد الان باید تاوانشو بدیم

negin ka

New member
خبرگزاری فارس نوشته دانشجویان ازاد رفتن سفارت فلسطین خاستار این شدن که دانشجویان غزه بیان ایران درس بخونن / مسخره بازی اینجا بابا

یعنی واقعا اینطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بخدا هنگم
یجا گفتن ما باید بیشتر کاهش میدادیم اینکه چیزی نیس
من نتیجه گرفتم احتمالا سال دیگه نصف این بشه!!!!
ای تو روحشون

abtin13

New member
عزیزم اونجا مگه مث ایرانه راهمونم نمیدن اونجا با برنامه کار میکنن دانشجوشونم دانشجوئ وضع دانشجوشونم از ایران بهتره همجا مث اینجا که عقب افتاده که نیست

- - - Updated - - -

اینو گفتی چیزی نگفت؟؟؟

کپ کرد بیچاره. با یه لحن مظلومانه ای گفت خوب ما کار کردیم رو سایت هست

sara77

New member
پرستاری سالمند چون همه واقعا پیرشدیم از این مملکت گذاشتن خودشون دیگه فهمیدن / اخه میگه رشته مورد نیاز کشور حتما رشته طلبه گی خیلی نیازه اه ه ه

مارو حرص میدن پیر میشیم میرن پرستاری سالمندو زیاد میکنن
اصن این برنامه ها با شیاست کار شده میدونن ادمو پیر کنن از اونطرف ازش نگهداری کنن
ینی چقد اعصابم خط خطیه که هرچی از دهنم داره در میاد مینویسم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا