اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asayesh

New member
آدمی به امید زندست.هیچیم که نداشته باشه اینه که آدم بعدش حسرت نمیخوره که شاید میشد کاری کرد ولی انجام ندادیم

به خاطر همین گفتم براتون دعا میکنم مطمنن اگر نتیجی داشته باشه برای من خوب میشه من تهران نیستم که بخوام حضوری شرکت کنم ولی بقیه پستهایی که گفته شد رو انجام دادم اماچکارکنم که ته قلبم بهشون امیدی ندارم شاید چون اینبار اول نیست وبار چندم که از این نظام اموزشی ضربه میخورم بازم اگر حرفام باعث ناراحتی کسی شده عذر میخوام بذارید به حساب ناراحتیه زیاد

b.nafas

New member
واااای رشته های زیست نمیتونن شرکت کنن دیگه؟؟؟؟خدا نگذره ازشون اگه پارسال بود من الان قبول بودم اگه نذارن زیستیا شرکت کنن پس ما چیکار کنیم!!!!

یهنی چی زیست نمی تونه شرکت کنه..خدایا اینا دارن چی کار میکنن ..بچه ها اگه کسه دیگه ام شنیده بگه تورو خدا ...

MRN

New member
مگه میشه؟؟؟
زیست شرکت نکنه کی شرکت کنه؟؟!!!!!!!!!

biomar

New member
بچه ها خواهش میکنم! من که گفتم فقط توی اف.بی اینو شنیدم
چند نفر میگفتن استادهاشون گفتن درخواستش به وزارت ارسال شده
حالا نمیدونم برای همه ی رشته ها یا رشته های خاصی
و اونجا بچه ها خیلی بحث کردن در این مورد مثل اینکه تو همین انجمن بخش هماتو حرفش بوده
دیگه نمیدونم چقدر واقعیت داره وچی پیش میاد. ولی... تاحالا که هرچی شایعه شده به حقیقت پیوسته... دیگه خدا عالمه. تا چیزی مشخص نشده به خودتون استرس ندید.

s.a2000

New member
یهنی چی زیست نمی تونه شرکت کنه..خدایا اینا دارن چی کار میکنن ..بچه ها اگه کسه دیگه ام شنیده بگه تورو خدا ...

منم این همینجا خوندم. سال دیگه کنکور دارم. الان کلا نمیدونم با این وضعیت باید چیکار کرد؟
برای ژنتیک پزشکی وقت بذارم و علومم از دست بدم. بعد بگن زیستیا نمیتونن بهداشت امتحان بدن!
واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟! :-(

- - - Updated - - -

منم این همینجا خوندم. سال دیگه کنکور دارم. الان کلا نمیدونم با این وضعیت باید چیکار کرد؟
برای ژنتیک پزشکی وقت بذارم و علومم از دست بدم. بعد بگن زیستیا نمیتونن بهداشت امتحان بدن!
واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟! :-(

adeco

New member
متن اعتراضی که من هم به ایمیل وزارت و هم تو سایت دکتر هاشمی گذاشتم

[Q
اعتراض به کا هش شدید ظرفیت های کنکور ارشد وزارت به
Me
To mardomi@behdasht.gov.ir
Today at 2:54 AM
با عرض سلام خدمت شما آقای دکتر هاشمی و قبولی طاعات....امروز پس از انتظار فراوان و بی نظمی های مشهود در سنجش پزشکی درعدم اطلاع رسانی به موقع به دانشجویان بالا خره ظرفیت ها اعلام شد و متاسفانه مشخص شد تعداد پذیرش به طور شدید کاهش یافته و حدود 80 درصد ظرفیت مربوط به دوره بین الملل است که هزینه ای معادل 20 میلیون تومان به همراه دارد..آیا این انصاف است که 80 هزارنفر از فرزندان این مرز و بوم را که هزار امید و آرزو برای ادامه تحصیل و خدمت به خاک کشور عزیز و اسلامیشان را دارند با یک بی برنامگی و سو تدبیر نا امید کنید؟؟
اگر قرار باشد ظرفیت ها کم میشد اخلاق حکم می کرد که قبل از آزمون اعلام میشد.اگر مشکل بودجه باشد این واقعا عدم آینده نگریست که از آموزش کشور اصلاحات را انجام بدهیم.البته تنها جایی که می شود راحت حذف کرد همین بخش آموزش است...همیشه تو دبستان که بودیم یادمه میگفتن قدیما فقط آقازاده ها و شاهزاده ها می تونستند درس بخونند و ما چقد دلمون به حالشون میسوخت
میگن تاریخ دوباره تکرار میشه ولی این باورش سخته که در قرن 21 و در جمهوری اسلامی و با این تورم فلج کننده ودر زمان روی کار بودن دولتی که شعارش تدبیر وامید است این چنین امید را از آینده سازان این مملکت بگیرند....امیدوارم که دولت محترم و خصوصا وزارت بهداشت وشخص اول این وزارت خانه که در یک سال گذشته از عمر این دولت بهترین عملکرد را داشته اند این بار نیز جلوی بعضی از اتفاقات نا خوشایند را بگیرند و به حال عزیزان ایران زمین رسیدگی بیشتری نمایند و تدبیری بیاندیشند که امید از میان نرود

adeco

New member
بچه ها لطف کنید همه برید تو سایت دکتر هاشمی اعتراض کنید...

yeganehh

New member
بچه ها پولی رو اینهمه بد نگید من الان کسی رو میشناسم که با نمره بالای 280 دودل شده واسه پولی! چون روزانه ممکنه قبول نشه!
این آدم بمونه سال بعد تک رقمی میشه خب شاید بره پولی پس معلومه بینشون باسوادم پیدا میشه!البته این جریان مثل ستاره سهیل میمونه دیگه!!!!

منم همین طور.شهرستان رفتن برام سخته با رتبه 23 تو فکر پولی هستم چون شهر تهران فقط 19 تا میخواد..

ham.ad

New member
بچه ها کسی یه جایی رو میشناسه به رئیس جمهور بنویسیم؟

نخندین ها، من به ماه عسلم نوشتم
مثل کسی که داره غرق میشه به هر جا می شه چنگ میندازم...:sad:
لطفا هر کی هر کاری میتونه انجام بده .تماس با نماینده های شهرتون - ارسال نامه به سایت رییس جمهور و رهبری و....
و هر کاری که فکر می کنید میتونه کمک کننده باشه .
من سرچ کردم و ادرس ارسال نامه به رهبری و رییس جمهور رو پیدا کردم و نامه فرستادم .
ارسال نامه به مقام معظم رهبری : ارسال نامه

ارسال نامه به ریاست محترم جمهوری :تماس با ما

اگه هر کس ادرس -ایمیل یا هر چیز کمک کننده ای سراغ داره اینجا بذاره .

رها93

New member
فکر نکنم خبر اینکه زیست نتونه امتحان بده صحت داشته باشه
شاید گرایشات رو در نظر بگیرن .
مثلا زیست جانوری دیگه فلان شاخه رو شرکت نکنه! نه اینکه کلا محروم بشه

kelid

New member
نا سلامتى دولت تدبىر و امىده
تو وزارتخونه اش نه تدبىرى دىده مىشه نه امىدى
نباىد ولکن باشىم
هم نامه و هم تماس با باشگاه خبرنگاران جوان باىد صداى اعتراضمونو بهشون برسونىم

عجب حرفي مي زنيد مطمئنا تدبير هست كه تصميم گرفتن خزانه خالي دولت را باپول دانشجوهاي بيچاره پر كنن چون مي دونن از اونها بدبخترش نيست. اما در مورد اميد منظورشون اين بوده كه اميد براي كساني به وجود بيارن كه پول دارن ولي حوصله زياد مطالعه كردن ندارن كه بتونن راحت وارد دانشگاه بشن بعد وارد بازار كار بشن و همچنان جيبشون رو پر و پر تر كنن.حالا كي ميگه اميد و تدبير تو اين دولت نيست.

shima2020

New member
فکر نکنم خبر اینکه زیست نتونه امتحان بده صحت داشته باشه
شاید گرایشات رو در نظر بگیرن .
مثلا زیست جانوری دیگه فلان شاخه رو شرکت نکنه! نه اینکه کلا محروم بشه
واسه کاهش ظرفیتم همینو میگفتن آخه بعد همه رو شوکه کردن حالا اگه درست باشه چی! من دیگه هیچیو بعید نمیدونم

رها93

New member
عجب حرفي مي زنيد مطمئنا تدبير هست كه تصميم گرفتن خزانه خالي دولت را باپول دانشجوهاي بيچاره پر كنن چون مي دونن از اونها بدبخترش نيست. اما در مورد اميد منظورشون اين بوده كه اميد براي كساني به وجود بيارن كه پول دارن ولي حوصله زياد مطالعه كردن ندارن كه بتونن راحت وارد دانشگاه بشن بعد وارد بازار كار بشن و همچنان جيبشون رو پر و پر تر كنن.حالا كي ميگه اميد و تدبير تو اين دولت نيست.

باور کنید امسال ظرفیت پولی نصف کل بین المللی سابق هم نیس
امسال ایمنی کل ایران 12 تا برمیداره سال قبل هر بین الملل 10 تا بود! یا انگل کمش 50 تا سال قبل بودن

اصلا امسال معلوم نیس هدفشون چیه؟؟؟

shima2020

New member
باور کنید امسال ظرفیت پولی نصف کل بین المللی سابق هم نیس
امسال ایمنی کل ایران 12 تا برمیداره سال قبل هر بین الملل 10 تا بود! یا انگل کمش 50 تا سال قبل بودن

اصلا امسال معلوم نیس هدفشون چیه؟؟؟

daghighan pooliam kam shode masale ineke kole zarfiataro avordan pain ham roozane ham beinolmelal

ham.ad

New member
بچه ها لطفا هر کی میتونه بره تهران جلو وزارتخونه و هر کی هم واقعا نمی تونه لااقل به نماینده های شهرشون مراجعه کنه.فقط روز و ساعت رو دقیق اعلام کنید که همگی با هم باشیم .
به نظر من تو نامه هامون به رییس جمهور و وزیر بهداشت هم حتما باید به این نکته اشاره کنیم که: نگذاریدکه در دولت تدبیر و امید بی تدبیری عده قلیلی از مسئولان امید خیل عظیمی از جوانان مملکت را ناامید کند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا