اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

davood2

New member
شاید باز دارن یه تصمیمات جدید ی میگیرن اقایون مسئول با فکر:smilies-azardl (181

Farzan

New member
از من میشنوید اصلا پولی نرید ما که از روزانه اش فارغ التحصیل شدیم هیچ جا برامون تره هم خرد نکردن.
وقتی سال گذشته بی خبر ظرفیت دکترای وزارت بهداشت به نصف در اکثر رشته ها کاهش داشت به دور از انتظار نبود امسال درمورد کارشناسی ارشد اعمال شه
احتمالا بخاطر دولت جدید میتونه باشه که سال گذشته تا به روی کار آمدنش به ارشد نرسیده بود......
اینجا ایران است و هیچ چیز دور از انتظار نیست... دست ملت هم نیست حتی اگر خاموش نباشیم........

آخرین ویرایش:

mozhdeee

New member
من امروز به عده که فقط آزاد شرکت کرده بودنم بیانیه و لینکارو دادم میشه دیگه اونام اعتراض بدن؟؟

shima2020

New member
از من میشنوید اصلا پولی نرید ما که از روزانه اش فارغ التحصیل شدیم هیچ جا برامون تره هم خرد نکردن.
وقتی سال گذشته بی خبر ظرفیت دکترای وزارت بهداشت به نصف در تمامی رشته ها کاهش داشت به دور از انتظار نبود امسال درمورد کارشناسی ارشد اعمال نشه
احتمالا بخاطر دولت جدید میتونه باشه که سال گذشته تا به روی کار آمدنش به ارشد نرسیده بود......
اینجا ایران است و هیچ چیز دور از انتظار نیست... دست ملت هم نیست حتی اگر خاموش نباشیم........

belkol naomidemoon kardia vali bazam hagh ba shomas man hichvaght poolamo nemidam beram beinolmelal ba inke mitoonam hazinasham bedam vali inkaro nemikonam aslan ,heife

- - - Updated - - -

وقتی سال گذشته بی خبر ظرفیت دکترای وزارت بهداشت به نصف در تمامی رشته ها کاهش داشت به دور از انتظار نبود امسال درمورد کارشناسی ارشد اعمال نشه

belkol naomidemoon kardia vali bazam hagh ba shomas man hichvaght poolamo nemidam beram beinolmelal ba inke mitoonam hazinasham bedam vali inkaro nemikonam aslan ,heife

sooryas

New member
دوستانم زنگ بزنید این شماره:88809500 داخلی 330 حوزه و دانشگاه
بگید طبق خبر شماره 2231897 گفتن که ظرفیتها افزایش پیدا میکنه ،حالا نتهنا زیاد نشده بلکه کم هم شده ،یا خبر شما دروغه یا باید پیگیری شه چرا بعد از اعلام رتبه ها کم شده ،لطفا هرکس میتونه زنگ بزنه تا اونها هم پیگیری کنن
اطلاع رسانی کنید تا به یه جایی برسیم

رها93

New member
بچه ها به این شماره زنگ بزنین پیگیری میکنن
خبرنامه دانشجویان ایران

88914686

من گفتم تجمع هم جلو وزارت بهداشت هست مشتاقتر شدن

samaaan

New member
دوستان دیده شده بعضی ها با ترفند و دروغ نمایی خودشونو رتبه برتر معرفی میکنن و دیگران رو تشویق به رفتن به ....... های خاصی میکنن گرفتین منظورمو.خواهشا گول نخورین.جز زبان همه درسا رو میشه با کتاب خوندن در حد عالی مسلط شد .اینا با جو سازی میخوان شما رو وادار کنن به ..... بری و ثبت نام کنی نمونه اون victoria رتبه مثلا اول بیوشیمی است.باور نکنین خودتون تلاش کنین و موفق بشین.من سالی که رفتم 223 شدم سال بعدش با کمک گرفتن از یه دوست برنامه ریز بدون هیچ هزینه ایی تک رقمی شدم توی رشته هماتو.خودتون بخونین و به خدا توکل کنین و تا روز کنکور ورزش کنین که معجزه میکنه و استرس روزای آخر رو از بین میبره. وظیفه بود که بنویسم و نوشتم حالا خو دانید زبانم فن ترجمه اگه خواستین برین از الان روزی 2 ساعت بخونین بالای 60 رو به راحتی میزنین

سلام ممنون از راهنماییت
فن ترجمه کدوم کتابه؟نویسندشو انتشاراتشو میگین؟؟
مرسیییی

samaaan

New member
منظورت بود؟
اینقد فکرم بابت این ظرفیتا مشغوله بد نوشتم
ببخشید

zms

New member
دوستان من تاتونستم زنگ زدم وزارت بهداشت و اعتراض کردمو درخواست افزایش ظرفیت. اولش مث توپ منو پاس دادند بعدش رسید به نفر که اونم بهم گفت اصلا دست وزارت خونه نیست!!! (کی باورش میشه؟) میگه ظرفیت ها رو دانشگاه ها اعلام میکنه و این ظرفیت از چندتا فیلتر رد میشه تا میرسه به اینی که هست . خود دانشگاه ها این ظرفیت رو اعلام کردند و اگه اونا اعلام آمادگی کنند که حاضرند بیشتر بگیرند ما هم تایید میکنیم. بعدش گفت تا پارسال فشار مجلس زیاد بود امسال اصلا فشار نیاوردند برای ارشد گرفتن . پرسیدم چرا نصف روزانه بین الملل میگیرید آیا میخاید پول روزانه هارو از جیب بین المللی ها در بیارید ؟! گفت کساییی که اینو تصویب کردند توجیهشون جور دیگه است معتقدند هستند کسایی که خیلی راحت سه چهار برابر این مبلغ رو حاضرند خارج خرج کنند خب چرا پولشونو ببرند خارج؟! همین جا خرج کنند.
تهش هم بهم گفت.... عزیز خودتو بیخود عذاب نده دستت به هیج جا بند نیست . قشنگ اینو بهم گفت!!!!
گفت احتمال افزایش ظرفیت ها هم ضعیفه . منم گفتم من دستم به تلفن بیشتر نمیرسه همه که اینجوری نیستند.
از این پرسیدم که چرا قبل عید نگفتید ما بیشتر بخونیم؟! واسش عجیب بود... از اعتراض ترسیده بودند واسه همین قبلش اطلاع ندادند!!!

اینطور بگم مسئولان دو زار مارو مد نظر قرار ندادند ! به همه فشارها و محدودیت ها و مزایا و عواقب فک کردند جز سرنوشت ما!!!

اینم شماره فکس معاونت آموزشی وزیر بهداشته... بنویسید خطاب به دکتر ضیاعی. واسش فکس بدید و ملتمسانه و مودبانه ازش درخواست کنید که تو ظرفیت ها تجدیدنظر کنند و پیگیر اوضاع ما باشند. زنگ زدن فایده نداشت منشیش گفت فکس میرسه به دست خودش!
88363983
البته با کد تهران

آخرین ویرایش:

zms

New member
بچه ها نگذرید از مجلس .... مجلس حوزه مهمیه.... کافیه مجلس فشار بیاره .... صد در صد نتیجه میده!!!
به نماینده شهراتون مراجعه کنید .
به دانشگاه های دارنده اون رشته امتحانیتون تو شهر خودتونم مراجعه کنید و پیگیری کنید چرا ظرفیت رو کم کردند و تعدیلش کنند!!!

goo

New member
بچه ها هر کی فکس داره لطفا بزنه! یه قسمتشم دروغ گفته حتی اگه دانشگاه بگه ما میخواییم تا خود ریاست سنجش قبول نکنه هیچی عوض نمیشه

b_nodet

New member
بچه ها این نماینده های شهرتون رو جدی بگیرید هر کی تو شهر خودش یه نامه بده از طرف باقی بچه ها درباره کاهش ظرفیتا این آماری رو هم که هر کی زده برا رشته خودش بنویسید تو نامتون و خواستار تجدید نظر بشید از طرف وزیر بهداشت
شاید قبل از تاریخ انتخاب شهرا انجام نشه ولی مطمن باشید درست میشه اگه نماینده همه شهرا این اعتراضو بگن

sooryas

New member
61972000 بچه ها اینم خبر گزاریه ایسنا
تماس بگیرید لطفا
داخلیه 427
باید تماسها زیاد بشه که پی گیری کنن

zms

New member
زنگ زدم ایسنا !!!!! میگه تماس گرفتند ...شماها هم باز زنگ بزنید فشار بیاد بهشون !!!!

goo

New member
بچه های عزیز این ایمیل دکتر مسعود پزشکیان هست.عضو مجلس اسلامی. دفتر ارتباط مردمی. نماینده تبریز.
خیلی به کار دانشجوها رسیدگی می کنه.
حتما حتما به ایشون هم ایمیل بزنید. مطمئنم کمکمون خواهند کرد.

Info@DrPezeshkian.ir

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا