اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
بچه ها خواهشا اگه میدونید فرستادن فایل ها لازمه انجام بدید من با موبایلم نمیتونم

آخه مسئله این است که فایل نداریم
تو تاپیک تعیین درصد کاهش فقط یک عده معدودی اومدن کاهش رشتشون رو اعلام کردن ! الان همه رشت هارو نداریم !

eeeeeeehsan

New member
فقط اینکه من ناراحتم که کاربر جدید نمیبینم
تو این 2 روز یک عده خاص بودیم و خیلی کم اضافه شدیم و همین نگرانم میکنه ! یک عده که رتبه اوردن قبولن و هیچی. یک عده هم که اصلا رتبشون جالب نبوده میگن میخواییم سال بعد با تلاش بیشتر بخونیم و متوجه نیستن که چه اتفاقاتی میفته براشون تو این یک سال الان به اصطلاح داغن نمیفهمن !
اون عده ایی که پیگیر اعتراضن اون رتبه هایی هستن که میدونن با توجه به رتبشون پارسالیا قبول شدن و الان احساس میکنن بهشون ظلم شده که خوب منم جز این دستم .
یک عده ام دوربین درآوردن دارن فیلم میگیرن !
یک عده ام پاشون رو رو پاشون گذاشتن و از دور یک نیم نگاهی به ما دارن که آخرش بگن دیدی دیدی گفتم کاری نمیتونن کاری بکنن ! :smiliess (9):

دوست گلم من امسال مجاز نشدم ولی چند روزیه مدام دارم پیگیری می کنم و هر ارسالی بوده رو انجام دادم.
شما باید بلندتر داد بزنی، اینطوری فایده نداره. منم به لطف دوستم گلابتون بود مطلع شدم اینطور تاپیکی هست وگرنه سرم جاهای دیگه گرمه.
برو توی هر تاپیک و تالار انجمنای این سایت آدرس این تاپیک رو بده همه میان سر میزنن. زیرش هم خلاصه توضیحاتش رو بنویس.
استارتر تاپیک هم برداره همه ی آدرسا مث مجلس و رهبر و سامانه پیام کوتاه و 20:30 و غیره.. رو همه رو یجا جمع کنه بازدید کننده تو همون پست اول بفهمه باید چه نامه ای رو به کجاها بفرسته. خیلی از آدرسا هنوز اضافه نشدن به پست اول.
رها جان پیشاپیش ممنون ازت.

دل آرام

New member
دوست گلم من امسال مجاز نشدم ولی چند روزیه مدام دارم پیگیری می کنم و هر ارسالی بوده رو انجام دادم.
شما باید بلندتر داد بزنی، اینطوری فایده نداره. منم به لطف دوستم گلابتون بود مطلع شدم اینطور تاپیکی هست وگرنه سرم جاهای دیگه گرمه.
برو توی هر تاپیک و تالار انجمنای این سایت آدرس این تاپیک رو بده همه میان سر میزنن. زیرش هم خلاصه توضیحاتش رو بنویس.
استارتر تاپیک هم برداره همه ی آدرسا مث مجلس و رهبر و سامانه پیام کوتاه و 20:30 و غیره.. رو همه رو یجا جمع کنه بازدید کننده تو همون پست اول بفهمه باید چه نامه ای رو به کجاها بفرسته. خیلی از آدرسا هنوز اضافه نشدن به پست اول.
رها جان پیشاپیش ممنون ازت.

امروز که تموم شد
بریم ببینیم فردا روزیمون چقدره :))
شب همگی به خیر

farah90

New member
هر کدوم از بچه ها بره تاپیک خودش به بقیه اطلاع رسانی کنه..من به شخصه این کار رو کردم مبایلی پیامکی...حضوری به همه خبر بدین کاه نشونه خرواره...معلوم نیست برنامه ای برای ایناییم که مطمئن شدن قبولن دارن..و یا حتی با ظرفیت های سال دیگه چیکار میکنن

- - - Updated - - -

بچه ها تهرانی که میتونین بزین خواهرا وبرادراتون رو جای ما ببرید بدونن که کم نیستیم اما امکان حضور نداریم

nafasn

New member
بچه ها مجلس شورای اسلامی یکشنبه جلسه دارند.دوستای تهرانی فردا بعد از اعتراض جلو وزارتخونه قرار بگذارید واسه اینکه برید جلو مجلس و یه نامه بدیم به نماینده ها تا اعتراضمون در صحن علنی مجلس خونده بشه.ما شهرستانی ها هم باید با نماینده هامون صحبت کنیم تا اعتراضمون رو پیگیری کنند.من به نمایندمون زنگ زدم اما چون جمعه هست جواب نداد.فردا مجذ تماس میگیرم.لطفا هرکی از شهرستانی ها نمایندشون رو میشناسه از طریق اون پیگیری کنه

منم فردا به نماینده شهرمون میگم
بچه ها حتما به نماینده هاتون بگین که کم شده.باید طبق پارسال باشه....

امینی

New member
خیلی درحقمون ظلم شد.موقع ثبت نام 8 دانشگاه رو براسم اعلام کردند ولی الان 6تا.تازه بیشتر از نصف ظرفیت بین الملل وشبانه.آزاد هم که جای خود داره.دولت اعتبار نداره.تاوانشوماباید بدیم

neshat25

New member
کاش ظرفیت رو دقیق مثه پارسال کنن.دقیق مثه پارسال.مطمینم تلاشامون نتیجه میده.من خیلی اطلاع رسانی کردم

bardia_ezadmehr

New member
دوستان عزیزم
از طریق امی میل info@sanjeshp.ir هم می تونید اعتراض کنید
من تا اونجاییکه شد میل زدم
انشالا نتیجه تلاشتونو می گیرید

mohammad233

New member
دقیقا باید برگرده به سال قبل . و این برنامه های تغییر ظرفیت را از همین الان برای سال دیگه اعلام کنند که کسی که می خواد شرکت کنه بدونه باید روزی چند ساعت بخونه یا اصلا شاید نخواد شرکت کنه. ما با این رتبه ها سال قبل براحتی قبول بودیم و حالا مردود. این منطقی نیست
کاش ظرفیت رو دقیق مثه پارسال کنن.دقیق مثه پارسال.مطمینم تلاشامون نتیجه میده.من خیلی اطلاع رسانی کردم

shiler

New member
یا علی ما هم میاییم عزیزان فقط بجه های زیست باید سنگ تموم بزارن شاید سال آخری باشه که تونستن کنکور بهداشت بدن(البته ایشالله شایعه باشه ولی همه شایعه هاشون داره درست از آب در میاد)

shima2020

New member
یا علی ما هم میاییم عزیزان فقط بجه های زیست باید سنگ تموم بزارن شاید سال آخری باشه که تونستن کنکور بهداشت بدن(البته ایشالله شایعه باشه ولی همه شایعه هاشون داره درست از آب در میاد)
شما از کجا شنیدی؟

davood2

New member
سلام دوستان
4مرداد شده لینک انتخاب دانشگاه فعال نشده شاید دارن باز یه تصمیمیات جدید میگیرن
:whistle:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا