اعتراض به قانون جدید تاسیس کلینیک مشاوره ژنتیک/اطلاع رسانی فرمایید

mj1919

New member
حقیقتش من از یکی از اساتیدم (دکترا ایمونولوژی) راجبه موضوع استخدام نشدن
بچه های ارشد و دکترا با کارشناسی غیر علوم آزمایشگاهی
صحبت کردم گفتن چنین چیزی امکان نداره چون طبق آخرین مدرک
طرف رو استخدام می کنن
به نظر میاد این نوشته ها در حد نوشتست!
بازم اگه حضوری قابل پیگیریه
من هم نظرم به پیگیری حضوریه و اینکه
جواب قطعی بگیریم
موضوع چيز ديگري است
لطفا پست يك را مطالعه بفرماييد

Maryam.A

Well-known member
موضوع چيز ديگري است
لطفا پست يك را مطالعه بفرماييد

آقای دکتر میدونم موضوع حق مشاوره بچه های ژنتیک و... هست
منظورم این بود که نکنه مثل موضوع قبلی فقط در حد نوشته باشه
چون من اونو پیگیری کردم

Maryam.A

Well-known member
برای این هم اگر سازمانی رو میشناسید که میشه ازشون جواب گرفت
لطفأ معرفی کنید تا ماها که دسترسی داریم
حضوری پیگیری کنیم

negar62

New member
یکی از اساتیدمون که از یزد میومد با بورد در ارتباطه. منم بهشون ایمیل میزنم و پیگیری میکنم که آیا این مصوبه هنوز هم اجرا میشه یا خیر.

damoon

New member
با سلام، من امسال می‌خوام ارشد ژنتیک وزارت علوم بخونم و دکترا هم ژنتیک انسانی‌، من ۳ سال خارج از ایران درس خوندم و کار کردم(نامرتبط با ژنتیک) ، آیا با این تفاسیر ارزش داره براش اینهمه وقت بذارم و زحمت بکشم بعد تو ایران بمونم یا توصیه می‌کنین برا دکترا خارج از ایران اقدام کنم، با سپاس.

..eli

New member
بچه ها مرسی از اطلاع رسانیتون..
دیگه به چی دلمونو خوش کنیم،امیدمون همین نامه نگاریه..
باز منم از کسانی که میشناسم پیگیری میکنم..
اگه باهم باشیم نمیزاریم حقمونو ازمون بگیرن

آخرین ویرایش:

love virology

New member
واقعا متاسفم بد زمانه ایی شده بگید دیگه رشته الهیات هم بیاد برای مشاوره وقتی یه شخص درس ژنتیک خونده بره کجا بره شهرداری کار کنه یا باغبون بشه شورشو در اوردن نامه رو بزنید با این کارها رغبت و امید از دوستان گرفتن

در جواب دوستم ووووووولک وقتی شرایط داری بری اونور چرا نمیری میخوای اینجا ترشی درست کنی برو اونور شرایط برای این رشته ها عالی هستش

negar62

New member
با سلام، من امسال می‌خوام ارشد ژنتیک وزارت علوم بخونم و دکترا هم ژنتیک انسانی‌، من ۳ سال خارج از ایران درس خوندم و کار کردم(نامرتبط با ژنتیک) ، آیا با این تفاسیر ارزش داره براش اینهمه وقت بذارم و زحمت بکشم بعد تو ایران بمونم یا توصیه می‌کنین برا دکترا خارج از ایران اقدام کنم، با سپاس.

دوست عزیز سلام. تا جاییکه من میدونم: اولأ اگه ژنتیک وزارت علوم برید و بعد دکترای ژنتیک پزشکی شرکت کنین واسه اینکه کارتون توی مصاحبه کمی سخت نشه پایان نامتون بالینی باشه. اینو من از خود دوستانی که شرکت کردن شنیدم. حتی کارهایی که انجام دادید باید رزومتون توی این حیطه باشه. دوم اینکه اگه شرایط رفتن به خارج از کشور رو دارید واقعأ اقدام کنین و برید ! من با یه عده از دوستان که توی ترکیه، هند و کانادا در ارتباط بودم ، کارشون زمین تاآسمون با ما فرق میکنه! تموم کارشون و آموزششون practical هست و مثل اینجا نیست که یه روز میان یه تست میذارن و بعدش همین... یا پایان نامه های بچه ها به خاطر نبود بودجه از روی اجبار به یه موضوع ساده ختم میشه! بازهم صلاح مملکت خویش خسروان دانند!! :smiliess (7):

آخرین ویرایش:

negar62

New member
دوستان عزیز! توجه!
امروز استادم که توی بورد هستن جواب دادن! ظاهرأ این نامه خیلی توی بورد بحث شده و اونجا هم بررسی شده. گفتن نگران چیزی نباشیم. فعلأ مجوز هارو سازمان بهزیستی میده. و این نامه ناقض مجوز تاسیس کلینیک واسه ژنتسین ها نیست!

mj1919

New member
دوستان عزیز! توجه!
امروز استادم که توی بورد هستن جواب دادن! ظاهرأ این نامه خیلی توی بورد بحث شده و اونجا هم بررسی شده. گفتن نگران چیزی نباشیم. فعلأ مجوز هارو سازمان بهزیستی میده. و این نامه ناقض مجوز تاسیس کلینیک واسه ژنتسین ها نیست!

ممنون از پیگیری تون،
:)))

damoon

New member
با سپاس فراوان از راهنماییتون، بله حق با شماست، خارج از ایران به تلاش و علم اهمیت میدن (من خودم خیلی‌ زحمت کشیدم و نتیجه اون رو هم دیدم)، ولی‌ زندگی‌ خارج از ایران مشکلاتی هم داره که نمی‌شه به راحتی‌ ازشون گذشت، نمی‌خوام وقتتونو بگیرم اگر تمایل داشتید براتون میگم ولی‌ در هر صورت از آشنایی با همگی‌ خوشحال شدم، در آینده بیشتر با هم در تماس خواهیم بود.

Maryam.A

Well-known member
دوستان عزیز! توجه!

ممنون نگار جان
از نگرانی درآوردیمون.

Leyli002

New member
تخصص ژنتیک برای پزشکان داریم

منظورت همونه که پزشکای عمومی میان phdژن میگیرن؟
حالا من نگران اینم که چند سال دیگه بیان مجوزو فقط به پزشکای عمومی ای بدن که phdژنتیک گرفتن...اینو یه جا خونده بودم که قصد همچین کاریو دارن:shocked:این قانون جدیده شامل اینم میشد؟؟؟

آخرین ویرایش:

نگی

New member
بچه ها من اعصابم خورد شد یعنی چی اخه؟رفتیم علوم ازمایشگاهی خوندیم تازه اخرش فهمیدیم که به دکترای ما مجوز تاسیس ازمایشگاه نمیدن و به پاتولوژیست ها میدن.الانم که ژنتیک می خونیم بازم حق تاسیس مطب رو بهمون نمیدن.پس یه دکترای ژنتیک چی کار می تونه بکنهههههههههههههههههههههههههههه؟

بالا