اعتراض به قانون جدید تاسیس کلینیک مشاوره ژنتیک/اطلاع رسانی فرمایید

paradise80

New member
سلام
اعتراض کنید حتما درست میشه
ولی شیما جان در مورد پرستاری و حقوق و مزایاش به حد زیادی اچحاف و نا عدالتی صورت گرفته ومیگیره .
میشه بفرمایید کدوم ردیفه حق شما رو گرفتن؟

RBC!

New member
ای خدااااااااااااااااا

من نمیخوام برم پزشکی بخونم

چرا اینا هی اینجوری میکنن

shima.p

New member
سلام
ولی شیما جان در مورد پرستاری و حقوق و مزایاش به حد زیادی اچحاف و نا عدالتی صورت گرفته ومیگیره .

این همه بخش هس که پرستارا کاور میکنن ی بخش جراحی زنان و پست پارتوم که مسلما ماما ها کارایی بهتری دارن رو هم از ما دریغ میکنن.همون پست پارتوم اگه کلا بدن ب ماما خیلی از ماها استخدام میشیم . تا حدودی مشکلاتمون حل میشه.حالا ی سری مشکلاتی که توو این 2 تا بخش هست واینجا نمیتونم بگم رو والبته خودت بهتر میدونی بماند

- - - Updated - - -

سلام

این همه بخش هس که پرستارا کاور میکنن ی بخش جراحی زنان و پست پارتوم که مسلما ماما ها کارایی بهتری دارن رو هم از ما دریغ میکنن.همون پست پارتوم اگه کلا بدن ب ماما خیلی از ماها استخدام میشیم . تا حدودی مشکلاتمون حل میشه.حالا ی سری مشکلاتی که توو این 2 تا بخش هست واینجا نمیتونم بگم رو والبته خودت بهتر میدونی بماند

alireza-j

New member
خداییش درد و بلای وزارت علوم ۱۰۰ بار بخوره تو سر مسٔوولین وزارت بهداشت. حداقلش اینه که با این جور قانون‌های بی‌ پایه و بی‌ اساس خیلی‌ کمتر مواجه میشیم.
والا خدا خیر بده مسئول این سایت رو که یه چنین فضایی رو فراهم کرده تا از اینجور افتضاحات وزارت بهداشت باخبر بشیم. اگر این نبود که بیچاره می‌شدیم، تازه بعد از چند سال میفهمیدیم چه گلی به سرمون ریخته.

واقعاً من هر وقت اومدم انجمن با اینجور چیزا روبرو شدم مثل همین داستان بیوتکنولوژی... . واقعاً نمی‌شه آدم به وسیله وزارت بهداشت واسهٔ آیندش برنامه ریزی کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam.A

shima.p

New member
این پزشکای متخصص هم با خودشون درگیر هستن
ی نمونه
یکی از آشناهامون متخصص سونو ورادیولوژیه.چندروز پیش دیدمش گفت با برو بچ رادیولوژی ها جمع شدن رفتن وزارت خونه اعتراض که آقا جرا جلوی این متخصص زنانیارو نمیگیرین ورداشتن هر کدوم توو مطب ی دستگاه سونو گذاشتن ملتو سونو میکنن این کار ینی ی جور دخالت توو کار اونها که البته حق دارن!!!!
یا داخلی ها با جراح عمومیا
از این نمونه ها زیاده
بی قانونی در عین قانون مداری بیداد میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drmajid45

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
خدایی طنزن این وزارت بهداشتیا
مسخره ها تا دیروز یه کاریو میشه انجام داد بعد فرداش نمیشه
اگه از نظر علمی درست نبوده پس چرا این همه سال قانونش بوده؟/
اگه از نظر علمی درسته پس چرا حالا قانون رو عوض کردن؟

varia

Well-known member
واقعا تاسف برانگیزه! اسم این قانون رو باید میذاشتند: قانون ایجاد شغل برای پزشکان

amirreza

New member
من میترسم آخر سر بیان اصلاح کنن چطوری ؟؟؟؟؟؟؟بغل پزشک عمومی بنویسن
پزشک عمومی و ژنتیک پزشکیا...............مسعله به قوت خودش باقی بمونه............نباید بذاریم کسی جز ما وارد این حیطه شه

negar62

New member
متاسفانه منم تاریخ این نامه رو نمیدونم. اما دکتر طریقت منفرد سرپرست قبلی وزارت بهداشت قبل از کابینه جدید بود. پس نباید خیلی وقت پیش باشه که اینو نوشتن. باید یه نامه منطقی و جامع بنویسیم. میدونین چرا؟ به هر حال همکاری یک پزشک با یک متخصص ژنتیک نیاز هست چون توی شناسایی بیماریها و معاینات بالینی نیاز به یک فیزیوپات ( پزشک) هست. اما حرف سر اینه که اونا نباید در راس باشن. آخه از اسمش معلومه!! مشاوره ژنتیک!!! پس باید ژنتیسین باشه... من منتظر نظراتتون هستم که یه فکری برداریم.

Asena90

New member
خواستيد اعتراض بديد ما هم هستيم (بچه هاي ارشد ژن زنجان):1dco2x0p1lilzhfpg1t

parhey

New member
چی شددددددد؟؟؟یعنی که چی؟بعد اونوقت یعنی چی؟؟؟الان دکتر طریقت منفرد کجاست؟چرا باید اینجوری شه؟
اگر نامه ای می نویسید من هستم...
:smiliess (2):

parhey

New member
خب بهتر نیست یه قراری بذاریم حضوری بریم یه جایی؟؟؟؟نه بابا من حس میکنم شوخی کردن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

parhey

New member
بچه هااااااااا بیدار شید
نشه مث دکترای علوم آز که وقتی بفهمیم چه بلایی سرمون اومده که کار از کار گذشته باشه هااااااا:sadsmiley:

mj1919

New member
متاسفانه منم تاریخ این نامه رو نمیدونم. اما دکتر طریقت منفرد سرپرست قبلی وزارت بهداشت قبل از کابینه جدید بود. پس نباید خیلی وقت پیش باشه که اینو نوشتن. باید یه نامه منطقی و جامع بنویسیم. میدونین چرا؟ به هر حال همکاری یک پزشک با یک متخصص ژنتیک نیاز هست چون توی شناسایی بیماریها و معاینات بالینی نیاز به یک فیزیوپات ( پزشک) هست. اما حرف سر اینه که اونا نباید در راس باشن. آخه از اسمش معلومه!! مشاوره ژنتیک!!! پس باید ژنتیسین باشه... من منتظر نظراتتون هستم که یه فکری برداریم.

ممنون از اطلاع رسانی تون،
ببینید، تاسیس مرکز مشاوره ژنتیک، آزمایشگاه ژنتیک پزشکی و مرکز چند تخصصی ژنتیک پزشکی باید برای دکتر متخصص ژنتیکی پزشکی (PhD) محفوظ بماند، یعنی ایشان اجازه ی تاسیس این مرکز را داشته باشند، خب ما همین حق را می خواهیم.

از دوستانی که امکان دارند، درخواست می کنم، صحت این بخش نامه را مطمئن شوند، چون شماره ندارد،

در صورتی که مطمئن شدیم، برای نوشتن نامه به وزیر بهداشت هماهنگی می کنیم

negar62

New member
ممنون از اطلاع رسانی تون،
ببینید، تاسیس مرکز مشاوره ژنتیک، آزمایشگاه ژنتیک پزشکی و مرکز چند تخصصی ژنتیک پزشکی باید برای دکتر متخصص ژنتیکی پزشکی (phd) محفوظ بماند، یعنی ایشان اجازه ی تاسیس این مرکز را داشته باشند، خب ما همین حق را می خواهیم.

از دوستانی که امکان دارند، درخواست می کنم، صحت این بخش نامه را مطمئن شوند، چون شماره ندارد،

در صورتی که مطمئن شدیم، برای نوشتن نامه به وزیر بهداشت هماهنگی می کنیم

حتمأ دکتر باید اولأ پیگیری کنیم تا ببینیم مصوبه جدیدی واسش نیومده؟ بعد سریعأ واسه حفظ حق مسئول فنی کلینیک ( phd ژنتیک پزشکی ) همه نامه بنویسیم.

Maryam.A

Well-known member
حقیقتش من از یکی از اساتیدم (دکترا ایمونولوژی) راجبه موضوع استخدام نشدن
بچه های ارشد و دکترا با کارشناسی غیر علوم آزمایشگاهی
صحبت کردم گفتن چنین چیزی امکان نداره چون طبق آخرین مدرک
طرف رو استخدام می کنن
به نظر میاد این نوشته ها در حد نوشتست!
بازم اگه حضوری قابل پیگیریه
من هم نظرم به پیگیری حضوریه و اینکه
جواب قطعی بگیریم

بالا