اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

zizi.6

New member
پیامک ب تنهایی اهمیتی نداره
اونا بگن ماها کوتاه نمیایم، بگید حتی اگه عوض نشه بعد کنکور ب خاطر بی لیاقتی و بی برنامه بودنتون حضورا انقد اعتراض میکنیم تا حساب دستتون بیاد
جای شما پشت اون میزا نیس

:':':

New member
من فعلا نتونستم با این حرف بزنم یا اشغاله یا جواب نمیده همچنان دارم زنگ میزنم

sarina88

New member

بچه ها الآن موفق شدم با این شماره صحبت کنم 81453117 خانمی که جواب دادن گفتش داریم یک کارهایی می کنیم مرتب سایت را برای اطلاعیه چک کنید گفتم یعنی امیدی هست؟ گفتش ان شالله
خواهشا مرتب به همه شماره ها زنگ بزنیم ظاهرا فقط خانوم اسد برقی درست جواب نمیده نا امید نشید تا آخرش تلاش کنیم
با این شماره تماس بگیرید بگید چی جوابتون دادن سرکاری نباشه

ﻓﻘﻄ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺣﺴﺎﺑﻮ ﻣﺠﺎﺯ ﻛﻨﻦ. ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﮔﻔﺘﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻋﻮﺽ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺣﺴﺎﺑﻮ اﻃﻼﻉ ﻣﻴﺪﻳﻢ

shima2020

New member
من‌ نمیفهمم‌ چطور یه هو میشه یه ماه انداختش جلو ولی نمیشه تغییرش داد انداختش عقب !!!!! چقد بی درکن اینا

sarina88

New member
من زنگ زدم ب ۳۱۱۷ شستمش
هی گفت داری میگی از بهمن اعتراض کردی ج نداد. اگه میشد تاحالا تغیر کرده بود
گفت ۸۰هزار نفر بودین! گفتم تو بگو ۵۰۰نفر حق ندارین با سرنوشت ما بازی کنید

من چقد بهتون بگم دهن ب دهن اینا بذارید. با ملایمت فایده نداره بذاار بفهن چقد مهمه براتون

تهشم گفتم این کنکورم میگذره اما ما ازتون نمیگذریم بعد کنکور هر جور شده حضوری با همون ۸۰۰۰۰نفر ج بی لیاقتیتون میدیم

بگید ما یک ساله برنامه ریزی داریم یهو تو ۴ماه تمام معادلات مارو بهم میزنید

ﻫﻤﻴﻦ 3117 ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ ﺻﺒﺮ ﻛﻨﻴﻦ اﻃﻼﻋﻴﻪ ﻣﻴﺎﺩ ﺣﺘﻲ ﺗﺎ ﺭﻭﺯ ﻛﺎﺭﺕ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺟﻠﺴﻪ. ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﮔﻔﺘﻪ ﺭﻭﺯ ﻛﻨﻜﻮﺭ ﻋﻮﺽ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﺠﺎﺯ ﻣﻴﺸﻪ

zizi.6

New member
با این ایشالا ماشالا گفتنشون خام نشید لطفا
با نمیشه گفتناشونم دلسرد نشید
شما هر روز جدی اعتراض کنید :|
هر سوالی دارید چرا از اونا نمیپرسید؟ تمام این چراهایی ک دارید
بابا یکم حق بجانب صحبت کنید

love virology

New member
بچه ها عصبی نشید با عصبانیت صحیت نکنید باهاشون بزار بگن شما صحبت بکنید گوشی بزارید نزارید الکی نقطه ضعف بگیرن

zizi.6

New member
باز میگن اطلاعیه! ب منم گفت اطلاعیه
اطلاعیه ک بیاد آب پاکی رو دستم بریزه ب چه درد میخوره؟
مگه ما واسه اطلاعیه زنگ زدیم؟

zamane

New member
با این ایشالا ماشالا گفتنشون خام نشید لطفا
با نمیشه گفتناشونم دلسرد نشید
شما هر روز جدی اعتراض کنید :|
هر سوالی دارید چرا از اونا نمیپرسید؟ تمام این چراهایی ک دارید
بابا یکم حق بجانب صحبت کنید

دقیقاااااا امروز وقت سماجت کردنه تا هر تصمیمی گرفتن تاحالا به نفع ما تغیرش بدن .. باید با زنگامون دیوونشون کنیم تا بفهمن شوخی نداریم

New member
منم زنگ زدم
گفت ما بیکار نیسیم داریم یه کارایی میکنیم گفتم قرار بود اصلاحیه بدین ۱۳م,گفتم به هر کی دارید یه چیزی میگید بعضیا رو امیدوار میکنید الکی و به بعضیا یه حرف دیگه میزنید,واحدای خودتونم هر کدومشوون یه حرفی میزنن ماشالا حرفای ما به هیچکسی هم ربطی نداره,کل برنامه ریزی های ما بهم ریخته,چرا فقط سنجش پزشکی انقدر بی نظمه,همش میگفت منتظر اطلاعیه باشید

sarina88

New member
بچه ها عصبی نشید با عصبانیت صحیت نکنید باهاشون بزار بگن شما صحبت بکنید گوشی بزارید نزارید الکی نقطه ضعف بگیرن

ﮔﻔﺖ ﻋﻮﺽ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻓﻘﻄ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﺠﺎﺯ ﻣﻴﺸﻪ. ﻣﻦ اﺯ 9 ﺻﺐ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﺗﺎ 11. ﺑﻪ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ و ﺻﺤﺒﺖ ﻛﺮﺩﻡ

love virology

New member
خوب عوض نشه باشه / اگر مجموعه مسخره بازی در بیارن بعد ازمون بهشون میگیم

zamane

New member

دقیقا چه نقطه ضعفی؟ ؟؟؟؟ کاری نمیتونن بکنن .. همینطور که تو این چند ماهی که محترمانه برخورد کردیم کاری نکردن.. وظیفشونو انجام ندادن!!!! ما باید تلبکار باشبم نه اونا.. هیچ جواب مشخصی ندادن یه اصلاحیه برای واضح شدن اوضا ندادن هیچ بازتابی از اعتارضامون ندیدیم

قرار نیست بی احترامی کنیم ..قراره جدیتر برخورد کنیم و هیچ جوره با حرفا و وعده هاشون قانع نشیم ..

New member
از این اطلاعیه شون میترسم,انقدر که حرفا و کارای اینا عصبیم میکنه خود تاریخ ازمون اذیتم نمیکنه

love virology

New member
مجموعه دیگه چیه بابا مسخره در اوردن / 3 ماه مونده به ازمون لودیش میزاره واله یه کودمشون اصلا نمیدونن لودیش چیه سلولی / از اینورم با این تاریخ / امیدوارررم حداقل مجموعه مسخره نباشه

shima2020

New member
مجموعه دیگه چیه بابا مسخره در اوردن / 3 ماه مونده به ازمون لودیش میزاره واله یه کودمشون اصلا نمیدونن لودیش چیه سلولی / از اینورم با این تاریخ / امیدوارررم حداقل مجموعه مسخره نباشه
والا‌ مای بدبخت اون همه بیوشیمی خوندیم ...لودیش که میذارن هیچ الان همه درسا حالت تخصصی شده واسمون باید همه رو نکته به نکته بخونیم !!!!!

love virology

New member
دکتر لاریجانی هم مارو کشت

دکتر باقر لاریجانی از ایجاد تحولات عظیم در حوزه آموزش پزشکی و پزشک خانواده خبر داد.

ati1408

New member
بچه ها اگه تا حالا با دعوا کردن چیزی درست شده بود که خیلی خوب بود . فقط سعی کنین با سوالاتون گیرشون بندازین . بهشون بگید اگه شما جای ما بودید چکار میکردین . حق مال ماهاست ولی با دعوا و بی احترامی بهشون که حقی بهمون نمیدن . فقط باید یه کاری کنین که خود اون شخص پشت تلفن به این نتیجه برسه که حق با ماهاست . تا اونجایی میتونین براشون دلیل بیارین . بگین تا حالا به کجاها تماس گرفتین و چیا گفتین ولی خواهشا بهشون توهین نکنین تا بهونه دستشون نیاد . خواهشا پشت تلفن از کوره درنرید و همه عصبانیتتون رو سرشون خالی کنید سعی کنین به اعصاب خودتون مسلط باشین

بالا