اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

zamane

New member
ﻣﻦ ﺗﻬﺮاﻥ ﻧﻴﺴﺘﻢ. اﺯ ﺻﺐ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ. ﺑﺎﺯﺭﺳﻲ ﻭﺯاﺭﺕ ﻋﻠﻮﻡ ﺷﻤﺎﺭﻩ ي ﺑﺎﺯﺭﺳﻲ ﻭﺯاﺭﺕ ﺑﻬﺪاﺷﺘﻮ ﺩاﺩ. ﺧﻴﻠﻲ ﺁﻗﺎﻱ ﻣﻨﺼﻔﻲ ﺑﻮﺩ. ﮔﻔﺘﻢ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻣﺤﻞ ﻧﻤﻴﺬاﺭﻥ ﻳﺎ ﻗﻂﻊ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻳﺎ ﺟﻮاﺏ ﻧﻤﻴﺪﻥ. ﮔﻔﺖ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ اﺯ ﻓﺮﻫﻨﮓ و اﻧﺴﺎﻧﻴﺘﻪ. ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺭﻭاﺑﻄ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺳﻨﺠﺸﻢ ﺩاﺩ

اره شماره سنجش هم مهمه .

love virology

New member
پس هرکی شکایت داره کشک پس این شماره شکایت بردارن خوو دکوووریه/ زنگ بزنید به معاونت و وزیر فقط دیگه بقیه فایده نداره

zamane

New member
به این شماره اییم که دادن زنگ زدم گفتن هیچ اعتراضی وارد نیست گفتم یعنی چی تغییرات ایجاد شده تاریخ یه ماه جلوتر افتاده,ازمونای استخدامی همزمان با ازمونه و ... گفت ازمون سر تاریخ خودش برگزار میشه و خلاصه شماره ۸۱۴۵۲۵۱۸ رو داد

ای بابا ..تاکید کنین که : یه اصلاحیه دادن و تاریخ قطعی و تعداد سوالات رو اعلام کردن این همه بی برنامگی نداره .. گفتین 13 اردیبهش الان 15 ..اما هنوز نمیدونم دفترچمون چندتا سواله .. بجه ها تاکید کنین به اعتراض حضوری .بگین اگه اعتراضمونو بررسی نکنین و پشت گوش بندازین ما آب از سرمون گذشته حضوری اعتراض میکنیم.. ما همیشه اینو میگجفتیم یکم جدی میشدن باهامون .حالا شمام امتحاان کنین

oksana

New member
بچه تو این چند روزی که زنگ میزنم خانم اسد برقی میگه اعتراض قابل قبول نیست دفترچه یک ماه زودتر اومده شما تاریخ را دیدید و اوکی را دادید و ثبت نام کردید گفتم همون موقع هم اعتراض کردیم گقتش اعتراضاتون قابل قبول نیست بعدشم قطع میکنه تا حالا موفق نشدم با 111 و شماره های دیگه تماس بگیرم همش اشغال بودن یا جواب ندادن به هر حال اگرم تاریخ عوض نشه باید تا روز آخر اعتراض کنیم چون سر جمع روز 5 دقیقه وقت میگیره که تو زمان استراحتم میشه انجامش داد اگر ما آرامش نداریم اونها هم با خیال راحت نشینن حداقل تلفن جواب بدن

:':':

New member
ای بابا ..تاکید کنین که : یه اصلاحیه دادن و تاریخ قطعی و تعداد سوالات رو اعلام کردن این همه بی برنامگی نداره .. گفتین 13 اردیبهش الان 15 ..اما هنوز نمیدونم دفترچمون چندتا سواله .. بجه ها تاکید کنین به اعتراض حضوری .بگین اگه اعتراضمونو بررسی نکنین و پشت گوش بندازین ما آب از سرمون گذشته حضوری اعتراض میکنیم.. ما همیشه اینو میگجفتیم یکم جدی میشدن باهامون .حالا شمام امتحاان کنین

منم دقیقا هر سری اسم اعتراض حضوری رو میارم

New member
بچه تو این چند روزی که زنگ میزنم خانم اسد برقی میگه اعتراض قابل قبول نیست دفترچه یک ماه زودتر اومده شما تاریخ را دیدید و اوکی را دادید و ثبت نام کردید گفتم همون موقع هم اعتراض کردیم گقتش اعتراضاتون قابل قبول نیست بعدشم قطع میکنه تا حالا موفق نشدم با 111 و شماره های دیگه تماس بگیرم همش اشغال بودن یا جواب ندادن به هر حال اگرم تاریخ عوض نشه باید تا روز آخر اعتراض کنیم چون سر جمع روز 5 دقیقه وقت میگیره که تو زمان استراحتم میشه انجامش داد اگر ما آرامش نداریم اونها هم با خیال راحت نشینن حداقل تلفن جواب بدن

من به هر جایی زنگ میزنم همین که اسم اعتراض حضوری میارم یه شماره دیگه میدن,بعضیاشون اصلا جواب نمیدن و باز زنگ میزنم به قبلیه

ati1408

New member
بچه ها من الان با 111 تماس گرفتم . یه آقای خیلی با حوصله ای گوشی رو برداشت و دقیق جزئیات اعتراض رو ازم پرسید . منم از هرچی دلم پر بود گفتم. هرچی به ذهنم رسید گفتم . جالبه که خود آقاهه هم گفت اینا عجب آدمایی هستن ! بعد گفت آروم آروم بگم تا ایشون بنویسن . بعد همینطور که داشتم غر میزدم و میگفتم که این اعتراضا مال الان نیست و ما خیلی وقته داریم اعتراض میکنیم داشت تایپ میکرد . گفت هرچی که گفتید رو تایپ کردم و حتما سعی میکنم اعتراضتون رو بهشون ابلاغ کنیم . کلا کاش همشون همین طور جواب میدادن . با این لحنی که آقاهه حرف زد خیلی امیدوار شدم بچه ها .:rose:

zizi.6

New member
چندتا شماره داشتیم چرا با همونا تماس نمیگیرید واستادین پاستون بدن اینور اونور
اون کسیم ک ب شما گفته ب ما ربط نداره خیلی بیخود کرده! شما تماس گرفتین ب درخواستتون در رابطه با دی نظمی سازمان سنجش رسیدگی شه! همین

اگه ی بار با اسد برقی صحبت کردین اونم دو هفته پیش دلیل نمشه دیگه صحبت نکنیم
قرار بر این بود ک هر روز با تمام شماره ها تماس بگیریم

خیلی وقتا ج نمیدن، یا مشغوله... برای مام پیش اومده اما اونقد میگیریم تا حرفمون ب گوششون برسونیم

love virology

New member
دکتر باقر لاریجانی

معاون آموزشي و دبیر شورای آموزش پزشکی

88363976

88363977

دکتر حمید اکبری قائم مقام معاونت آموزشی

81452891

آقای حمید انصاری

مسئول روابط عمومی

88576700

آخرین ویرایش:

zamane

New member

همین والا .از بهمن ماه این خانوم همینو میگه تا الان ..

یادم باشه بپرسم دقیقا برا چی حقوق میگیره ؟؟؟!!!!!!!

love virology

New member
سرمو به کوبم به دیوار پس هرکی شکایت داره کجا باید بره باید خفه خون بگیره حرف نزنه

New member
چندتا شماره داشتیم چرا با همونا تماس نمیگیرید واستادین پاستون بدن اینور اونور
اون کسیم ک ب شما گفته ب ما ربط نداره خیلی بیخود کرده! شما تماس گرفتین ب درخواستتون در رابطه با دی نظمی سازمان سنجش رسیدگی شه! همین

اگه ی بار با اسد برقی صحبت کردین اونم دو هفته پیش دلیل نمشه دیگه صحبت نکنیم
قرار بر این بود ک هر روز با تمام شماره ها تماس بگیریم

خیلی وقتا ج نمیدن، یا مشغوله... برای مام پیش اومده اما اونقد میگیریم تا حرفمون ب گوششون برسونیم

هر روز داریم با اونا تماس میگیریم جاهای دیگه هم باید زنگ بزنیم تا بعدا جایی رو از دست نداده باشیم,من هر روز با ۶تا خط به همه شماره ها پیامک میدم

sarina88

New member
به این شماره اییم که دادن زنگ زدم گفتن هیچ اعتراضی وارد نیست گفتم یعنی چی تغییرات ایجاد شده تاریخ یه ماه جلوتر افتاده,ازمونای استخدامی همزمان با ازمونه و ... گفت ازمون سر تاریخ خودش برگزار میشه و خلاصه شماره ۸۱۴۵۲۵۱۸ رو داد
اﻻﻥ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻨﻢ ﮔﻓﺘﻦ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻋﻮﺽ ﻧﻤﻴﺸﻪ

oksana

New member

بچه ها الآن موفق شدم با این شماره صحبت کنم 81453117 خانمی که جواب دادن گفتش داریم یک کارهایی می کنیم مرتب سایت را برای اطلاعیه چک کنید گفتم یعنی امیدی هست؟ گفتش ان شالله
خواهشا مرتب به همه شماره ها زنگ بزنیم ظاهرا فقط خانوم اسد برقی درست جواب نمیده نا امید نشید تا آخرش تلاش کنیم
با این شماره تماس بگیرید بگید چی جوابتون دادن سرکاری نباشه

zamane

New member
اﻻﻥ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻨﻢ ﮔﻓﺘﻦ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻋﻮﺽ ﻧﻤﻴﺸﻪ

اینو نگن چی بگن !!! از بهمن به ما همینو میگن بخدااا :)))

بگو باشه عوضش نکنید عوضش میکنییییییممممم .. والا

انقد زنگ بزنیم که تک تکشون کچل شن

zamane

New member

بچه ها الآن موفق شدم با این شماره صحبت کنم 81453117 خانمی که جواب دادن گفتش داریم یک کارهایی می کنیم مرتب سایت را برای اطلاعیه چک کنید گفتم یعنی امیدی هست؟ گفتش ان شالله
خواهشا مرتب به همه شماره ها زنگ بزنیم ظاهرا فقط خانوم اسد برقی درست جواب نمیده نا امید نشید تا آخرش تلاش کنیم
با این شماره تماس بگیرید بگید چی جوابتون دادن سرکاری نباشه

بله دیروز هم این شماره گفتن داره یه اتفاقایی میوفته .. دقیقا باید به همه شماره ها زنگ زد.. الان اصلا وقت نا امید شدن نیس :)

بالا