اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
نمی خوام آیه ی یاس بخونم و نمی خوام بگم که این کار رو انجام ندیم, اتفاقا گروهی هم انجامش می دیم اما واقعا فکر می کنین اهمیت می دن؟
پارسال تو آزمون ما چهار پنج مورد به وضووووووووح جواب کلیدهایی که اعلام کرده بودند غلط بود, حتی سئوال مفهومی هم نبود, مو به موی جمله ی کتاب بود همگی باهم اعتراض کردیم, هیچ کسی کوچکترین اهمیتی نداد و یا اینکه اقلا یه توضیح بدن, هیچییییییییی :smiliess (6)::sad:

karshenasgh

New member
نمی خوام آیه ی یاس بخونم و نمی خوام بگم که این کار رو انجام ندیم, اتفاقا گروهی هم انجامش می دیم اما واقعا فکر می کنین اهمیت می دن؟
پارسال تو آزمون ما چهار پنج مورد به وضووووووووح جواب کلیدهایی که اعلام کرده بودند غلط بود, حتی سئوال مفهومی هم نبود, مو به موی جمله ی کتاب بود همگی باهم اعتراض کردیم, هیچ کسی کوچکترین اهمیتی نداد و یا اینکه اقلا یه توضیح بدن, هیچییییییییی :smiliess (6)::sad:

غلط بودن سؤالها با تغییر زمان کنکور فرق میکنه... چون سؤالها رو استادا طرح میکنن و کلید میزنن و این استادا هستن که باید کلیدها رو اصلاح کنن که شاید دوست نداشته باشن اینکار رو بکنن.. اما زمان برگزاری کنکور به استادا ربطی نداره و به خود کارکنان مرکز سنجش مربوط میشه و اگه ما بتونیم رئیس مرکز سنجش رو قانع کنیم که زمان کنکور رو به حالت اولیه برگردونن احتمال اینکه یه کم دلشون بسوزه و به حرفمون گوش بدن وجود داره....

aytak1

New member
دوستان 5 تا ایمیل هم من فرستادم:black_eyed:
به دوستاتونم بگین اینطوری نتیجه میده...

love virology

New member
بچه ها منم در فیس بوک پست گذاشنم نباید پشت هم خالی کنیم به خودمون فکر نکنیم به همه فکر کنیم سپاااااااااااااااس

pariya

New member
منم هستم...
من ک میگم 1 نفر نیستیم ها.....
الان ب تمـــــــــــــــــــام دوستام اطلاع رسانی کردم...ایشالا ک ج میدن

SH!LA

New member
info@sanjeshp.ir

خودم فرستادم؛ به چند تا از دوستامم که اینجا نیستن خبر دادم، اونـا هم ایمیل زدن.

bahram-68

New member
ایشالا جوابتون رو بدند
حق ما رو که خوردن

- - - Updated - - -

:auizz3ffy9vla57584x

pashmak

New member
منم.به دوستام گفتن اونام.قرار شد شنبه بزنگن بچه ها شاید میخان ببین اگه کسی اعتراض نکنه همین تاریخ باشه سالهای بعد هم
منکه میگم از الان اعلان کردند ببینن واکنش ما چیه ?

pashmak

New member
و آنها میگویند مارا ب اول ترم بازگردانید تادرس بخوانیم،آیا ب آنها ب اندازه کافی فرجه داده نشده بود؟(سوره امتحان آیه 9.75)

sam shenasi

New member
دوستان , همه قبل از شروع ثبت نام زنگ بزنید ... توکل به خدا ایشالاه که جواب میگیریم

و آنها میگویند مارا ب اول ترم بازگردانید تادرس بخوانیم،آیا ب آنها ب اندازه کافی فرجه داده نشده بود؟(سوره امتحان آیه 9.75)

دوست عزیز بهتر نیست با آیه های قرآن از این شوخیا نکنید؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

biomar

New member
pashmakجان خیلی بامزه نوشتی! :)))) از مزش بگذریم این حرفو پارسالم خیلی ها گفتن البته جدی!
مسئله میزان فرجه نیست! شاید یکی بگه برا قبولی باید حداقل شیش هفت ماه بخونی کسی خوب بخونه این یک ماه اثر نداره و شرایط برای همه یکسانه پس عیب نداره و ...
ولی عیبش در چند مورده!
1- مسئولین محترم فکر میکنن ما بازیچه ایم! هر روز مثل اب خوردن یه بخشنامه فکس میکنن و به همین راحتی برای ما تصمیم گرفته میشه تا برن تفریح کنن!! این مورد نه فقط توی تعیین زمان کنکور، بلکه توی خیلی تصمیمات دیگه هم هست و به همین راحتی سرنوشت عده ای زیادی رو تحت تاثیر قرار میدن. باید برای کاراشون یه دلیل موجه داشته باشن اینطوری که نمیشه!

2- مهمتر از همه باید خیییلی زودتر اعلام بشه نه چهار ماه مونده به کنکور! پارسال هم همین کارو کردن ولی ناچار بودیم دگ چون انتخابات بود هیچ جور راضی نمیشدن تاریخو عوض کنن.

3- امسال غ منتظره تر از پارسال شد! من یکی فکر کردم دگ امسال انتخاباتی نیست پس تاریخ همونه. خرداد رو گذاشتم برای مرور و درسامو بر این اساس خوندم. هیچکس نمیگه یک ماه آخر مهم نیس نخون!! اتفاقا اون ماه های آخر خیلی مهمه و وقتی کسی روش حساب باز میکنه که مثلا توی اون یک ماه روزی 11 ساعت بخونه الان هم بیش از 8 ساعت نمیتونه بخونه چی میشه!؟330 ساعت از دست میده! والا کم نیست!

4- اونایی که خرداد ماه امتحان و میانترم دارن بیش از همه شکه شدن و حقشون ضایع شده.

rahele.t

New member
سلام دوستان عزیز و خسته نباشید :28:
منم الان با سه تا ایمیل فرستادم. قرار شد خواهرامم بفرستن :painting:
من فقط بخاطر خودم اینکارو نمیکنم. اینطوری به قضیه نگاه میکنم که باید این اعتراض انجام بشه تا بفهمن نمیتونن هر وقت هرجور دلشون خواست واسه مردم تصمیم گیری کنن. این فقط واسه ما نیست. واسه بعد از ما هم هست:auizz3ffy9vla57584x

behzad007

Member
عاغا من هم ایمیل زدم هم تماس گرفتم
اما نتونستم اس ام اس بفرستم در ضمن به دوستام هم گفقتم که اونام این کارو بکنن

negin.

New member
سلام دوستان عزیزم من نمیدونسم تاریخش 8 خرداده پس رسما بدبخت شدم!!!اخه یعنی چی اااااااااااااااااااااااااههههههههههههه:smiliess (2):

ketabsabz

Well-known member
منم اون متنو ایمیل کردم ، اس ام اس هم فرستادم
تماس هم میگیرم حتما

ZOT

New member
پارسال اینطوری کردن حالا باز امسال!:dadad4::sad: چیکار کنیم باز اینطوری نشه! من ایشالا پس فردا حتما زنگ میزنم !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا