از یکی از بچه های انجمن که الان دیگه نیست یادی کنید..............

zErOOn3

Well-known member

mw.ashel

New member
به سلامــــتی اون دوستان مجازی
که خيلي هاشون رو حتی یک بار هم ندیدیم ولي هميشه و در هر زماني همراهم بودند و از همین دنیای مجازي معرفت و وفاداریشون رو ثابــــت کردند، براي همه شماها که بوديد و هستيد آرزوي سلامتي و موفقيت ميکنم .

بدرود

:rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

کرهانی

New member
چه روزایی بود:dadad4:
همه سختی پشت کامپیوتر و لپ تاب ساعت ها نشستن رو میکشیدن برای باهم بودن:ahi5slcgm04mi8jqqkl
اما الان هر چقدر راه های ارتباطی بیشتر شده رابطه هام کمتر شدم
یاد همگی بخیر:sadsmiley:

TUMS

Well-known member
چه روزایی بود:dadad4:
همه سختی پشت کامپیوتر و لپ تاب ساعت ها نشستن رو میکشیدن برای باهم بودن:ahi5slcgm04mi8jqqkl
اما الان هر چقدر راه های ارتباطی بیشتر شده رابطه هام کمتر شدم
یاد همگی بخیر:sadsmiley:

دقیقا
یادش به خیر
نمیدونم بعد از چند ساله اومدم فقط یه کامنت بزارم
اینجا خیلی خوب بود دوسش داشتم تا اینکه ادمین اومد و یه سری ها را سوپرمودریتور کرد که هیچی نمیدونستن از انجمن!

sokot

New member
از اونجایی که من خودم خیلی وقته انجمن نیومدم جای خیلیا خالیه اینایی که من یادمه مهنا.مهسا.تارا.بابادبرقی زیرو وان.مکسین @67 AwwA دوست خودم انیس که شمارشو گم کردم.و خیلیا که اسمشونو یادم رفته و یه دختره که اسمش حدیث بود و قرار بود وقتی به هدفش رسید دوباره به گروه برگرده و ...یاد قدیما بخیر

mohana28

New member
از اونجایی که من خودم خیلی وقته انجمن نیومدم جای خیلیا خالیه اینایی که من یادمه مهنا.مهسا.تارا.بابادبرقی زیرو وان.مکسین @67 AwwA دوست خودم انیس که شمارشو گم کردم.و خیلیا که اسمشونو یادم رفته و یه دختره که اسمش حدیث بود و قرار بود وقتی به هدفش رسید دوباره به گروه برگرده و ...یاد قدیما بخیر

سلااام دوستم ان شالله هرجا که هستی موفق باشی
آره خیلیا دیگه اینجا نیستن..منم دلم تنگ شده برای روزهای خوشی که اینجا داشتیم

maxin

Well-known member
:sad:کرهانی یادش بخیر:dadad4:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(کراهانی ببینم میتونی ابرو داری کنی دو روز نیای پست منونبری زیر سوال)

MOHAMMAD.R

New member
سلام به همگی
توبدترین روزهای زندگیم با دوستای خوبی اینجا همصحبت شدم و بعضی از شب ها واقعا متوجه گذر زمان نمیشدم..

یاد میکنم از دریا خانم خواهر خوبم و امیدوارم هرکجا هستن شاد و موفق باشن و سایر دوستان:smiliess (10)
:

بالا