ادرس فيس بوك علوم پزشكي ها

bacillus.bs

New member
ادرس فيس بوك شما؟
هر كسي دوست داره اگر اشكالي نداشته باشه

Mohammad gh

New member
تاپیک بسیار جالبیه من فکر میکنم که در شبکه های مجازی بچه های علوم پزشکی یا علوم زیستی کم کاری میکنن واقعا
تو دانشگاه در بین شاید بگم 40 دانشجو فقط 10 نفر نهایت فیسبوک داشته باشن
منم میگم ولی اول به شرطی که شروع کننده ی تاپیک بگه:d

bacillus.bs

New member
اگر بچه ها باشند ميسا زم ميام
والا همين جوري وقت شو ندارم
بيام علوم پزشكي بهتره

setayesh71

New member
من میگم بذارین جمع بچه های علوم پزشکی همینجا باشه اگه آدرس فیس بوک بدین اونوقت دیگه اینجا کسی نمیاد !
البته خودمم چون ندارم دوست دارم بچه ها اینجا باشن ! اونجوری از هم دور میشیم

bacillus.bs

New member
چي بگم
ولي هيچي جاي علوم پزشكي را نمي گيره
بچه ها هم كه همه معتاد اين جاند

mohana

Well-known member
من میگم بذارین جمع بچه های علوم پزشکی همینجا باشه اگه آدرس فیس بوک بدین اونوقت دیگه اینجا کسی نمیاد !
البته خودمم چون ندارم دوست دارم بچه ها اینجا باشن ! اونجوری از هم دور میشیم

محيط فيس بوك و دوس ندارم!

shima.p

New member
بچه ها من خودم فیس بوکی هستم ولی یه پیشنهاد دارم جدی بگیرین.اگه خواستین اکانت بسازین تو فیس بوک سعی کنین فامیل واقعی نباشه.بعدا واسه بعضی جاها براتون مشکل دار میشه

shima.p

New member
منم فیس بوک ندارممممممم فکر میکردم فقط من ندارم!!!
سلام عزیزم همون خوبه که نداری به نظر من خیلی مسخره ست.وقت تلف کردنه والبته استفاده ای که جوونای امروزی ازش میکنن.ولی اگه ازش بخواییم واقعا به عنوان یک سوشال نت ورک استفاده کنیم بعضی جاها خوبه.توییتر بهتره

mw.ashel

New member
منم ندارم ولی چند وقت پیش دوستم اونجا عضویت داره و با اکانتش رفتم و دیدم که تموم بچه های دانشگاهمون که میشناسمشون اونجان و در کل از محیطش خوشم نیومد و عضو نشدم چون من عاشق انجمن خودمونم .

mamai86

New member
یکی از بچه های عضو همین جا..چندین ماه پیش تو فیس بوک گروهی به اسم انجمن علوم پزشکی دات کام باز کرده..من هم عضوشم.یه تعداد از بچه های همین جا هم اونجا عضون..پست میذارن. هر کسی فیس بوک داره کافیه تو سرچ فیس بوکش اسم گروه رو سرچ کنه و وارد شه و عضوش بشه.

zari.goli

New member
man facebook daram,nemgam khub nist,ama tarjihan miam inja,be mezaqe man khoshtare,yejizaee didam tu fb k az mohitesh khosham nayumd

Persian-Masoud

New member
نگید ها! یدفعه میزنن اعدامتون میکنن هرچی درس خوندین به باد میره!

با مامایی 86 موافقم/ همه بیاین اون گروه عضو بشین.

mahnam

New member
بچه ها باور کنین اون محیط بیشتر از اینجا اعتیاد آوره :smiliess (4):
یه کاری نکنین این سال کنکوری واسه خودتون پشیمونی بار بیارین!!!
حداقل اینجا مود درس هست اما اونجا خیلی مسائل حاشیه ای دیگه ام هست
از من گفتن!! :dadad4:
من 3 ساله تو اون محیطم!!! اشتیاقت کمتر که نمیشه هیچی!!! وارد شدنت با خودته در اومدنت با کرام الکاتبین!!!
من که چند ماهه دی اکتیو کردم اکانتمو که مثلا درس بخونم درسته که زیاد نمی خونم :riz481: اما اونجا که می رفتم دیگه اصلا نمی خوندم :(50):
ولی اگه اراده ی قوی دارین پیشنهاد مامایی 86 خیلی خوبه
ضمن اینکه آدرس فیس بوک تو امضا ادمین هست

bacillus.bs

New member
مثل اين كه هيچ كس موافق نيست،پس بهتره فيس بوك ما همين علوم پزشكي باشه

karshenasgh

New member
منم فیس بوک ندارم. همین جا جوش بهتره.. کم به اینجا معتادیم، بریم اونجا،دیگه باید درس و دانشگاه رو بزاریم کناااااااااااااااررر!!..............:motat::wacsmiley::tonguesmiley:

hjam

New member
منم فیس بوک ندارم. همین جا جوش بهتره.. کم به اینجا معتادیم، بریم اونجا،دیگه باید درس و دانشگاه رو بزاریم کناااااااااااااااررر!!..............:motat::wacsmiley::tonguesmiley:

منم ندارم ولي اينجا خيلي بهتره چونکه جوش علمي تره و مسايل حاشيه ايش خيلي کمتر و باعث نميشه از درس و کنکور عقب بمونيم

بالا