ادرس فيس بوك علوم پزشكي ها

reza.n

New member
من نزدیک 2 ساله deactive کردم.جو اینجا رو بیشتر دوس دارم.آدمای منطقی و درست بیشتری اینجا وجود داره.:heart:

antenyus

Active member
من نزدیک 2 ساله deactive کردم.جو اینجا رو بیشتر دوس دارم.آدمای منطقی و درست بیشتری اینجا وجود داره.:heart:

باریکلا پسر ............ به تو میگن یه بچه خوب.......:applause:

البته خود منم فیس بوکی نیستم و اینجا رو بیشتراز هر جایی دوس دارم .........

setayesh71

New member
بچه ها ایول به خودمون !!! یعنی خداییش باور نمیکردم بچه های اینجا فیس بوکی نباشن ..
حالا یه سوال ؟؟ اینکه میگن هرکسی فیس بوکی باشه آزمزون دکترا نمیتونته بده درسته ؟؟؟

reza.n

New member
بچه ها ایول به خودمون !!! یعنی خداییش باور نمیکردم بچه های اینجا فیس بوکی نباشن ..
حالا یه سوال ؟؟ اینکه میگن هرکسی فیس بوکی باشه آزمزون دکترا نمیتونته بده درسته ؟؟؟

نمیدونم.منم شنیدم.ولی شایعس گمونم.این حرفا از کجا در میاد خدا میدونه:wacsmiley:

reza.n

New member
ما بیشتر بچه های دانشکدمون همستن ولی از همونا شنیدم که اینطوریه !! شاید تا اون موقع غیر فعالش می کنن!!!

منم اینجا اومدم شنیدم توو دانشگاه.ولی فک نمیکنم.شیطونه میگه برم عضو شم امتحان بدم ببینم چی میشه ها:smilies-azardl (181

reza.n

New member
نه قبلا هم خوب بودی ولی الان ک deactive شدی و بیشتر به درس هات میرسی بهتر و گل تر شدی....... شما هرجا باشی گل پسری.........

دستت درد نکنه.الان خجالت کشیدم نافرم.اصن یه وضعی:dadad4: گلی از خودتونه جانم.:rose:

leyla-h

New member
منم حدود 2 سال عضوم ولی اصلا از محیطش خوشم نمیاد فقط گاهی اوقات سر میزنم ببینم دوستای قدیمیم که دیگه نمیتونم ببینمشون چیکار میکنن اینجا محیطش بهتره

sokot

New member

واقعا اینجوریه؟فیس بوک چه ربطی به درس خودندن داره؟جل الخالق

arezoomand

New member
سلام.من فیس بوک عضوم.هرچیزی به نحوه ی استفادش بستگی داره.فیس بوکم یه ابزار ارتباطیه .اگه حدو حدود رو رعایت کنی خیلیم خوبه.درضمن وقت تلف کردنش بستگی به خود ادم داره میتونه اراده کنه فقط برای نیم ساعت استراحت و ارتباط با دوستاش بره تو فیس و به درسش لطمه نمیزنه.

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
ماشالله چه برخورد قاطعی
اقا منم غلط کردم میرم همون انجمن علوم پزشکی دات کام رو تو فیسبوک پیدا میکنم عضوش میشم
به هرحال فیسبوک یه شبکه ی اجتماعی و بسته به استفاده ی خودتون میتونه خوب و بد باشه
من ازش استفاده میکنم و خوشمم میاد هرچند اعتیاد آوره
اما به هرحال فرضیم ثابت شد که بچه های علوم پزشکی یا زیست شناسیا خیلی کم کارن و فیسبوکی نیستن!!!

n.b.m

New member
ماشالله چه برخورد قاطعی
اقا منم غلط کردم میرم همون انجمن علوم پزشکی دات کام رو تو فیسبوک پیدا میکنم عضوش میشم

دور از جون divene avenger! :25r30wi:

آخه اعتیاد همزمان به دو ماده خطرناکه! انگاری میگن برا مصاحبه دکتری هم خوب نیست! :5:
تو ترک همینش موندیم والا!!! :motat: (حالا ادمین نشنوه! داداشم همیشه میگه واه واه به چی ام معتاد شده! اعتیادشم درسی یه!!! همین انجمنو میگه ااااااا!!!!!!)

آخرین ویرایش:
بالا