احساسات روزانه««« امروز چه حسی داری......؟

mexin

Well-known member
مگزین خان خودتونم معلومه خوب دوپینگ کردینا.........بالاخره ی جواب واسه همه دارید خخخخخ
راستشو بگید چیخوردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دیگه ..ما هر شب دوپینگ میکنیم ..الان هم کولر داره هی فوت میکنه روبروم ...شما چی میخواید ؟!:tonguesmiley::21:

- - - Updated - - -

مگزین خان خودتونم معلومه خوب دوپینگ کردینا.........بالاخره ی جواب واسه همه دارید خخخخخ
راستشو بگید چیخوردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دیگه ..ما هر شب دوپینگ میکنیم ..الان هم کولر داره هی فوت میکنه روبروم ...شما چی میخواید ؟!:tonguesmiley::21:

mexin

Well-known member

@... zahra

New member
حس کجا بود.........گشنمه....تا آخر ماه رمضون چوب لباسی میشم.........:j58r36j3gcr4suxymup

ایزو

New member
فعلن حس خوبی دارم
خدایا بازم شکرت...

- - - Updated - - -

فعلن حس خوبی دارم
خدایا بازم شکرت...

mexin

Well-known member
فعلن حس خوبی دارم
خدایا بازم شکرت...

- - - Updated - - -

فعلن حس خوبی دارم
خدایا بازم شکرت...

معلومه جلو کولر نشستی و داری بستنی ایتالیایی میخوری ..به این میگن حس خوب دیگه.:smiliess (3):

mexin

Well-known member
مسخره کن.....باشه...از عذاب خدا بترس........

اتفاقا دو روزه امتحانات تموم شده ...واقعا عذاب الهی بود این دو هفته ...اصن تصور کن جام جهانی باشه و ماه رمضونی و امتحان پایان ترم سخت ازت بگیرن ..کلی عذاب کشییدیما ولی بسلامتی بیرون اومدیم ..بعله ...:tonguesmiley::motat:

- - - Updated - - -

مسخره کن.....باشه...از عذاب خدا بترس........

اتفاقا دو روزه امتحانات تموم شده ...واقعا عذاب الهی بود این دو هفته ...اصن تصور کن جام جهانی باشه و ماه رمضونی و امتحان پایان ترم سخت ازت بگیرن ..کلی عذاب کشییدیما ولی بسلامتی بیرون اومدیم ..بعله ...:tonguesmiley::motat:

@... zahra

New member
پس از من بترس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدایی الان حالشو ندارم حال بگیرم.....:tonguesmiley:

mexin

Well-known member

وای ترسیدم ... خب چرا الن حالشو نداری حال بگیری .. عاغا ببخشید خنوم نمیتونی روزه بگیری نگیر عزیز من نگیر .. ...:whistle:

- - - Updated - - -

وای ترسیدم ... خب چرا الن حالشو نداری حال بگیری .. عاغا ببخشید خنوم نمیتونی روزه بگیری نگیر عزیز من نگیر .. ...:whistle:

@... zahra

New member

- - - Updated - - -

نه آخه اصلن به تو چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mexin

Well-known member

فردا پس فردا مامانت میگه ببین دختر چاق و چله ی من چی بسرش اومد بعد خودت میگی خودم خواستم باربی بشم ..که در ماه رمضون به قصد باربی شدن روزه گرفتن روزه باطل میباشد ... بعله ..:25r30wi::tonguesmiley:

- - - Updated - - -

فردا پس فردا مامانت میگه ببین دختر چاق و چله ی من چی بسرش اومد بعد خودت میگی خودم خواستم باربی بشم ..که در ماه رمضون به قصد باربی شدن روزه گرفتن روزه باطل میباشد ... بعله ..:25r30wi::tonguesmiley:

@... zahra

New member

- - - Updated - - -

مکسین بسه....

pariya

New member
الان خوبم الهی شکر تونستم دل 2 تا بچه رو شاد کنم........

بالا