آمادگی برای ارشدآموزش بهداشت 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa.

New member
مهسا جان من اصلا کتاب تست ندارم چی بخرم ک جامع باشه و ب درد بخور؟!

تست 1000نکته در 1000تست باقیان مقدم خیلی خوبه برای بهداشت عمومی
تست وریج کاظمی و تستای رشته ی علوم اجتماعی برای جامعه شناسی خوبه
زبان که هرکس به استعداد و توانایی خودش باید بره جلو
برای روان شناسی خلاسه ی هیلگارد تست داشت زمان ما الان شاید تستای بهتری اومده باشه گ

دوستان برای روان شناسی کسی کتاب تست خوبی سراغ داره ؟

parnia

New member
من شدیدا انگیزه دارم برا خوندن..:smilies-azardl (181...برنامه من اینه...تا پایان بهمن تموم کردن جامعه شناسی..تا نیمه اسفند تموم کردن روانشناسی...

نیمه دوم اسفند شروع بهداشت عمومی ....حالا بقیش ببینم چی پیش میاد..:smiliess (11):

اجی مهسا بیا هوامونو داشته باش...:heart:

mahsa.

New member
من شدیدا انگیزه دارم برا خوندن..:smilies-azardl (181...برنامه من اینه...تا پایان بهمن تموم کردن جامعه شناسی..تا نیمه اسفند تموم کردن روانشناسی...

نیمه دوم اسفند شروع بهداشت عمومی ....حالا بقیش ببینم چی پیش میاد..:smiliess (11):

اجی مهسا بیا هوامونو داشته باش...:heart:

من که هستم اجی گلم
فقط میگم شده یه خط بیایین بگین تونستین با برنامه ی خودتون پیش برین یانه بذارین چراغ انجمنمون روشن باشه .

سلام دوستان گلم
تو تاپیک جامعه منتظرتون هستم تطورگرایی روتا اول اسپنسر نکات مهمش نوشتم میشه تنهام نذارین:dadad4:

parnia

New member
سلام دوستان گلم
تو تاپیک جامعه منتظرتون هستم تطورگرایی روتا اول اسپنسر نکات مهمش نوشتم میشه تنهام نذارین:dadad4:

سلام مامان مهربون....عزیزم منم دارم جامعه میخونم منتها دیگه فصول اخرشم.....بنظرتون تست بذاریم بهتر نیست؟؟؟:33:

سلام پرنیا جون.
عزیزم میدونم جلو هستی اما خوب به نظرم این طوری یه مروری میشه. باشه اگه تست داری با تست پیش میریم فقط من تست خیلی ندارم.
من همینطور نکات رو می نویسم یکی دیگه تست قبول کنه.

amir-006

New member
سلام به نظر شما روانشناسی تربیتی واجتماعی را برای 20 تست بخونیم؟
جامعه شناسی پزشکی را چه طور؟
منابع اموزش بهداشت ،همه را بخونیم تکنولوژی2تا کتابه کدوم مهمتره ؟

mahsa.

New member
بچه ها یکی منابع جدید و بذاره تو سایت ببینیم از چه قراره.

amir-006

New member
سلام به نظر شما روانشناسی تربیتی واجتماعی را برای 20 تست بخونیم؟

- - - Updated - - -

[سلام به نظر شما روانشناسی تربیتی واجتماعی را برای 20 تست بخونیم؟

بچه ها یکی منابع جدید و بذاره تو سایت ببینیم از چه قراره.
سلام مهسا جونی
برای درس آموزش بهداشت و تکنولوزی 4 تا کتاب گفتن:
تکنولوژی دکتر احدیان-
مهارتهای آموزشی و پرورشی (روشها وفنون تدریس) از حسن شعبانی انتشارات سمت
مبانی و اصول آموزش بهداشت وارتقای سلامت ازمحسن صفاری و همکاران انتشارات سماط
تکنولوژی آموزشی هاشم محسنی زنوزی نشر یسطرون
برای روانشناسی به غیر از هیلگارد
روانشناسی تربیتی پروین کدیور - روانشناسی اجتماعی یوسف کریمی
برای جامعه شناسی به سه تا کتاب قبلی جامعه شناسی پزشکی توکل وآرمسترانگ رو اضافه کردن
جی پارک هم به ترجمه ی رفایی شیر پاک تغییر یافت.به علاوه ی سه جلد بهداشت عمومی حاتمی

می بینی مهسایی چقدر زیاد شدن
راستی هیچ اثری از راماچاندان نیست من 4 فصلشو خونده بودم حالا نمیدونم بقیه شو بخونم یا برم سراغ منابع جدید:sad:

دوستان گلم چند تا تست از تطور گرایی تو تاپیک جامعه گذاشتم.
شماها که خیلی جلو هستین ببینم میتونین درست جواب بدین یا نه:idea_majidonline:
لطف کنید شماهم اگه تست دارید بزارید منتظرتونم:dadad4:

تیام93

New member
سلام.. دوستان لطف میکنید بگید کتابای وفایی جلد2-3چه فرقی با دکتر شجاعی دارن؟ مباحث جلداش با هم متفاوتند؟ من وفایی شیرپاک فقطجلد4 دارم.. خیلی متفاوته مباحثش؟ یعنی بنظرتون کتابارو بخرم؟
ضمنا برا 3جلدی حسین حاتمی دقت اگه بکنید فصول ذکر شده درجلدی که گفته شده و موجود نیست در جلد بعدی میتونید پیدا کنید و همچنین گفتارها!!!!!!!!!! مثلا بنظرم خط آخر منظورشون فصل 12 و گفتار4 بوده..یا گفتار16 و 19مربوط هست به فصل 9نه 8 از جلد قبلی!!!!!!!! تا حدودی مشکل رو برا خودم حل کردم و الان تازه فصل آموزش بهداشت (هرسه گفتار) از جلد اول شروع کردم..برا کتاب روشها وفنون یک کتاب پیدا کردم و نیز تغذیه شیر مادر که عکساشون براتون میزارم... میشه لطفا بگید بهداشت مدارس برا مراکز بهداشته یا کتاب جدایی هستش؟ چون تغذیه با شیرمخصوص مراکز بهداشته و من از محل کار قبلیم گرفتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا