آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

rozeabi

New member
من حاضرم همون لینک غیر فعالو تو این دو روز بزارن تا با رفرش کردن اون کمی سرگرم شیم:riz481:

امکان نداره تا شنبه لینکو بذارن. می دونی پنج شنبه و جمعه تعطیله آخه. من خیلی باهوشم :25r30wi:

mehsad

New member
شما در صورتی که 90% نمره آخرين نفر پذيرفته شده آزاد در محل مورد تقاضا رو کسب کنی میتونی به عنوان سهمیه مازاد توی همون اولویت قبول شی.
استعداد درخشان تاثیری توی رتبه نداره.
آآآآآآآآآآآآآآههههههههههان.... این درسته:ahi5slcgm04mi8jqqkl
میدونستم 90 درصد ولی اینقدر هنگ کردم که نمیدونستم مربوط به هر اولویته. :thumbsupsmileyanim:
بازم همینشم غنیمته! والاااااااااااااا
عایاااااااااااا دقت کردید این وز علوم بدون کنکور سهمیه استعداد میره بالا؟؟!!! خو خیلی ظلمه به وز بهداشتیااااااااااااااااااااا:14:

sadra.s

New member
خداوندا! آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم...

30s2mars

New member
برو بچچچچ سلام
2chw5mg.gif

به نظرتون اگه ایشالا قبول شید کجا قبول میشید? حدستونو بگید ببینیم کی درک درستی از شرایطش داره. همه شرکت کننا. ناظران غیر محسوس تایپیک هم از پرده بیرون بیان و شرکت کنن.
خودم به نظرم تربیت مدرس

TUMS

Well-known member

lk n,s nhvl advhc rf,g fal

اینم ترجمه اش

من دوس دارم شیراز قبول بشم

sh.abd6864

New member
من خیلی دوست دارم شهید بهشتی قبول شم.ولی عمرا قبول شم .20 درصد احتمال میدم ایران، 40 درصد احتمال میدم تبریز و 40 درصدم احتمال میدم مردود.:dadad4:

sephr

New member
سلام از همه دوستان که پیام دادند ممنونم انشاالله خبر قبولی بدید

30s2mars

New member
ایمونو شیراز شهرش خیلی خوبه. ولی متاسفانه خوابگاهش یه معماری اروپای شرقی کمونیستی داره که بری توش حکما افسرده میشی. اگه قبول شدی حتما خونه بگیر.

rozeabi

New member
من 30 درصد مشهد، 40 درصد تربیت مدرس و 40 درصد هم هیچ جا قبول میشم. خودم بهزیستی رو دوست داشتم ولی خیلی بعیده :(

negar62

New member
به به! انشاا.. همونجایی که دوست دارین قبول بشین همتون بچه ها :4d564ad6:
منم اولویت اولم مشهد هست. اما خودم فکر میکنم بیرجند ( البته در صورت قبولی!!! ):thumbsupsmileyanim:

nasim**

New member
برو بچچچچ سلام
2chw5mg.gif

به نظرتون اگه ایشالا قبول شید کجا قبول میشید? حدستونو بگید ببینیم کی درک درستی از شرایطش داره. همه شرکت کننا. ناظران غیر محسوس تایپیک هم از پرده بیرون بیان و شرکت کنن.
خودم به نظرم تربیت مدرس

ایشالا شهیدبهشتی

بالا