آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

mehsad

New member
:dadad4:
چی بگم والاااا؟ امسال انگار همه چی عجیبههههه:smiliess (5):
من میدونسسسسسسسسستم..... می دونستم..... با ریتم بخونید:14:

ع ل ی رضا

New member
من کلا همش با خودم فکر میکنم نکنه گزینه هارو اشتباهی وارد کرده باشمو درصدام کمتر بوده باشه؟؟؟ نکنه مدارکو ناقص فرستاده باشم؟؟؟...نکنه استادا واسه مصاحبه کم نمره داده باشن؟؟...نکنه نکنه ...

- - - Updated - - -

یعنی چی میشه؟؟؟؟ کی نتیجه منو میخاد ببینه؟؟؟؟ من برا دیدن مرحله اول که مطمعنم بودم قبولم باز خیلی استرس داشتم

دقیقا مث من

هیراد

New member
من کلا همش با خودم فکر میکنم نکنه گزینه هارو اشتباهی وارد کرده باشمو درصدام کمتر بوده باشه؟؟؟ نکنه مدارکو ناقص فرستاده باشم؟؟؟...نکنه استادا واسه مصاحبه کم نمره داده باشن؟؟...نکنه نکنه ...

- - - Updated - - -

دقیقا مث من
پس احوالات همه مون یکیه حتی چرا های ذهنی مون!!!!

mehsad

New member
بچه ها کسی خبر جدید نداره؟:j58r36j3gcr4suxymup
اون خبر 4 شنبه که شوک بود... ولی خووووووو تایید نشده هنووووووووووووووووووز:dadad4:

rozeabi

New member
بچه ها کسی خبر جدید نداره؟:j58r36j3gcr4suxymup
اون خبر 4 شنبه که شوک بود... ولی خووووووو تایید نشده هنووووووووووووووووووز:dadad4:
سلام. من خبر جدیدی ندارم
فقط اینکه سایت انجمن خیلی دیر میاد بالا. بعضی وقتها هم اصلا نمیاد. :sdasdasd:

biotec1393

New member
آره تو خوب بودن رشته که شکی نیست.منتها من ار حرف استادم که گفت یه بخش نامه ای(همونی که دوستمون alikk گذاشته)رو گفت و یه جورایی منصرفم کرد.امیدوارم موفق باشید.

sephr

New member
سلااآااااااااااام دوستان از شدت هیجان دلم مى خواد داد بززززززنم

negar62

New member
سلام دوستان. واقعأ این اضطراب درونی کشندست!!
هرچی به روزای آخر نزدیک میشیم تحمل این انتظار سخت ترمیشه..
فقط دعامیکنم نتیجه زحماتمونو بگیریم...

rozeabi

New member
دوستان به نظرتون کسی می تونه مقاله جعل کنه؟ مثلا وردش رو تبدیل کنه به پی دی اف و یه آرم هم با فتوشاپ بذاره رو سرش. مثلا یه نفر قبل مصاحبه ش میگفت یه دونه مقاله داره اما روز مصاحبه ش می گفت چهار تا مقاله داره (تعدادها مثالی بود) یعنی میشه عرض پنج روز از سه جا اکسپتش بیاد؟

saharii

New member
آقا من اعتراف میکنم مازوخیسم دارم
هر چند وقت یه بار میرم سایت سنجش بعد اون صفحه اصلی رو میزنم بعد تصور میکنم نتیجه نهایی اومده بعد شوکه میشم بعد میبینم خبری نیست آروم میشم میام بیرون:black_eyed::65d6a5d6s:

saharii

New member
دوستان به نظرتون کسی می تونه مقاله جعل کنه؟ مثلا وردش رو تبدیل کنه به پی دی اف و یه آرم هم با فتوشاپ بذاره رو سرش. مثلا یه نفر قبل مصاحبه ش میگفت یه دونه مقاله داره اما روز مصاحبه ش می گفت چهار تا مقاله داره (تعدادها مثالی بود) یعنی میشه عرض پنج روز از سه جا اکسپتش بیاد؟

به نظر من نمیشه چون سی دی رزومه مون رو گرفتن و میتونن تحقیق کنن، یه راه ساده ش هم اینه که اسم طرفو بزنن تو گوگل ببینن چند تا مقاله به اسمش میاد!

TUMS

Well-known member
هر چند وقت یه بار میرم سایت سنجش بعد اون صفحه اصلی رو میزنم بعد تصور میکنم نتیجه نهایی اومده بعد شوکه میشم بعد میبینم خبری نیست آروم میشم میام بیرون:black_eyed::65d6a5d6s:

من هنوز به اون مرحله از بحران نرسیدم خخخخ
ولی آره روزای آخر تحملش سخت تر هست و داره سخت تر هم میشه :sad:
خدا کنه به خوشحالی ختم بشه :motat:

rozeabi

New member
به نظر من نمیشه چون سی دی رزومه مون رو گرفتن و میتونن تحقیق کنن، یه راه ساده ش هم اینه که اسم طرفو بزنن تو گوگل ببینن چند تا مقاله به اسمش میاد!
خب روز مصاحبه که اساتید برد نمره ی مقاله رو می دن و اونا هم طبیعتا تحقیق نمی کنند. فکر نکنم کارشناسای سنجش هم اونقدر وقت بذارن که برن تحقیق کنن. حتی من شنیدم که اون سی دی رو ممکنه نگاه هم نکنن. یعنی هر روز خدا باید یه فکر بیفته به جونم :wacsmiley:

rozeabi

New member
بدم نیستا. هیجان داره :))

بالا