آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

saharii

New member
علوم پزشكي شهيدبهشتي 17 7
علوم بهزيستي وتوانبخشي 17 11
علوم پزشكي تهران 17 4
انستيتوپاستور 17 13

رز جون اینطور که معلومه آخرین فرد قبول شده تو ژنتیک رتبه 13 بوده درصورتیکه ظرفیت پارسال 12 نفر بود
این یعنی دستشون بازه یکی دو نفر اضافه بردارن؟

rozeabi

New member
علوم پزشكي شهيدبهشتي 17 7
علوم بهزيستي وتوانبخشي 17 11
علوم پزشكي تهران 17 4
انستيتوپاستور 17 13

رز جون اینطور که معلومه آخرین فرد قبول شده تو ژنتیک رتبه 13 بوده درصورتیکه ظرفیت پارسال 12 نفر بود
این یعنی دستشون بازه یکی دو نفر اضافه بردارن؟
نه سحر جان. پارسال ظرفیتها 13 نفر بود http://sanjeshp.ir/PhD/phd_92/Pages/announces04.pdf
اما یه نکته ی جالب اینه که از این 13 نفر باید دو نفرش سهمیه ی رزمندگان و شهدا بود و از همین رو باید رتبه ی آخرین فرد تو سهمیه ی روزانه 11 یا 10 می شد. اما تو کارنامه نوشته 13. البته شاید پارسال سهمیه ی رزمندگان قبولی نداشته ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saharii

aaram

New member
بچه ها من امروز یه خبری شنیدم ک حالم خیلی بد شد.خبر جواب مردودی کنکور دیگه برام مهم نیست.
همکلاسی دوستم، یه پسر بیست ساله هست ک مهندسی برق میخونه امروز فهمیدن تومور حاد مغزی داره :-( خدایاااااا
بچه های برای شفاش دعا کنید.دکتر گفته اگر زود تر عمل نکنه میمیره :-(

خدایااا شفای همه مریضارو بده
خدایا شکرت ک سلامتیم.

shino

New member
بچه ها من امروز یه خبری شنیدم ک حالم خیلی بد شد.خبر جواب مردودی کنکور دیگه برام مهم نیست.
همکلاسی دوستم، یه پسر بیست ساله هست ک مهندسی برق میخونه امروز فهمیدن تومور حاد مغزی داره :-( خدایاااااا

خدایا شکرت ک سلامتیم.

منکه دعا میکنم ولی خب کوچکتر از این حرفام که اثر کنه
خدا بیامرز یکی از اساتیدمون داشت پارسال فوت شد البته تومورو درآوردن ولی در اثر جراحات وارده از عمل فوت شد!!!

saharii

New member

خدایا شکرت ک سلامتیم.

منم واسش دعا میکنم
آرام جون یه بنده خدا تو مترو میگفت ما یه مریض سرطانی داشتیم، 40 روز اول صبح بعد نماز صبح 9 بار سوره قدر رو به نیت شفای اون خوندیم شفا گرفت( میگفت هر کی بخونه حاجت روا میشه، چون خودش امتحان کرده بود)
بگو نزدیکانش به اعتقاد بخونن، ان شالله اگه به صلاحش باشه شفای کامل پیدا کنه

saharii

New member
نه سحر جان. پارسال ظرفیتها 13 نفر بود http://sanjeshp.ir/PhD/phd_92/Pages/announces04.pdf
اما یه نکته ی جالب اینه که از این 13 نفر باید دو نفرش سهمیه ی رزمندگان و شهدا بود و از همین رو باید رتبه ی آخرین فرد تو سهمیه ی روزانه 11 یا 10 می شد. اما تو کارنامه نوشته 13. البته شاید پارسال سهمیه ی رزمندگان قبولی نداشته ...

یه نکته دیگه هم کفش کردم اونم اینکه این ظرفیتها میتونه جابجا بشه
مثلا بهزیستی 2 نفر میخواسته در صورتیکه رتبه 8تا11 رو گرفته و پاستور 4 نفر میخواسته درصورتیکه 2 نفر برداشته!!!!
به نظرم دستشون بازه واسه ظرفیت مازاد برداشتن
مگه اینکه شرکت کننده ها اولویت هارو جابجا انتخاب کرده باشن یعنی اول پاستور رو زده باشن بعد بهزیستی

آخرین ویرایش:

aaram

New member
منکه دعا میکنم ولی خب کوچکتر از این حرفام که اثر کنه
خدا بیامرز یکی از اساتیدمون داشت پارسال فوت شد البته تومورو درآوردن ولی در اثر جراحات وارده از عمل فوت شد!!!

ممنون دوست خوبم.حتما ک خدا میشنوه صدامون رو.انشاالله همه مریضا شفا پیدا کنن.
خدا استاد شماروهم رحمت کنه :-(

aaram

New member
منم واسش دعا میکنم
آرام جون یه بنده خدا تو مترو میگفت ما یه مریض سرطانی داشتیم، 40 روز اول صبح بعد نماز صبح 9 بار سوره قدر رو به نیت شفای اون خوندیم شفا گرفت( میگفت هر کی بخونه حاجت روا میشه، چون خودش امتحان کرده بود)
بگو نزدیکانش به اعتقاد بخونن، ان شالله اگه به صلاحش باشه شفای کامل پیدا کنه[/QUOTE

ممنون سحری جون.مرسی ک گفتی.حتما بهشون میگم.انشاالله خبر خوش قبولیت رو بدی بهمون

saharii

New member
منم واسش دعا میکنم
بگو نزدیکانش به اعتقاد بخونن، ان شالله اگه به صلاحش باشه شفای کامل پیدا کنه[/QUOTE

ممنون سحری جون.مرسی ک گفتی.حتما بهشون میگم.انشاالله خبر خوش قبولیت رو بدی بهمون

خواهش عزیزم
کاری نکردم
قند تو دلم آب شد این دعارو در حقم کردی
سلامتی و امنیت دو نعمت خفیه الهی هستن که تا وقتی از دستشون ندیم شکرگزارشون نیستیم
ان شالله به حق محمد و آل محمد اون جوون هم شفا پیدا کنه

آخرین ویرایش:

aaram

New member
یه نکته دیگه هم کفش کردم اونم اینکه این ظرفیتها میتونه جابجا بشه
مثلا بهزیستی 2 نفر میخواسته در صورتیکه رتبه 8تا11 رو گرفته و پاستور 4 نفر میخواسته درصورتیکه 2 نفر برداشته!!!!
به نظرم دستشون بازه واسه ظرفیت مازاد برداشتن
مگه اینکه شرکت کننده ها اولویت هارو جابجا انتخاب کرده باشن یعنی اول پاستور رو زده باشن بعد بهزیستی
به نظرم اون ظرفیت مازاد برای استعداد درخشان هست.یکی از دانشگاه ها پارسال دو نفر ظرفیت اعلام،کردند.اما سه نفر برداشتند.و یکی از اون سه نفر استعداد درخشان بود

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان آزمون ph.D

FFF1_2.jpg

سلاااااااااااااااااااام به همه دوستای گلم

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و ان شاء الله به هر چی میخواهید و صلاحتونه برسید .

و

هفته آینده قبولیتون رو در این تایپک جشن بگیرید.

:rose::smiliess (8)::rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

هیراد

New member
اگه قراره چهارم نتایج بیاد پس چرا هیچ اطلاعیه ای نمیزنن پیشاپیش

بالا