آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

Rezath17

New member
:smiliess (8)::smiliess (8)::smiliess (8)::smiliess (8):

دکتر مصفا ( ایمنی بهشتی ) به بچه هاشون گفته ۴ شنبه نتایج میاد....

mehsad

New member
به نظرم اون ظرفیت مازاد برای استعداد درخشان هست.یکی از دانشگاه ها پارسال دو نفر ظرفیت اعلام،کردند.اما سه نفر برداشتند.و یکی از اون سه نفر استعداد درخشان بود

ببین نذاشتی سکوت کنمااااااااااااااااااااااااااااااا:33:
خو اونوقت اگر بیش از چند نفر استعداد باشن هر دانشگاه یه دونه برمیداره ؟ یا فقط یه دونه تو کل اون ورودی؟:33:
بابا من مخم هنگ کرده خموووووووووو اصلا دیگه حوصله ندارم بش فکر کنم! والاااااااااااااا:wacsmiley:

mehsad

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
اگه قراره 4 شنبه بیاد به نظرتون نباید یه اطلاعیه قبلش بزنن عایااااااااااااااااا؟
خو به نظرم عجیب و مشکوک میزنه!
وقتی سنجش میگه بهمن یعنی بهمن! حالا نیکمه اول یا 4 بهمن به نظرم معقوله! ولی اگه بخواد زودتر اعلام شده الان باید اطلاعیه رو بزنه! :New (6):

negar62

New member
والا ازینا هیچی بعید نیس! واااای یهو دلم یجوری شد!!:shocked:
فقط دوس دارم بدونم چی شدههههه! بابا اگه قبولیم که خداروشکر...
اگرم نه بریم پی زندگیمون دیگه!! :mad_majidonline:

nono

New member
ا بهمن !... ما امتحان داریم صبحش !...به نظرم تولدیکی از بچه های اینجام بود !...

آره خوب یادت مونده تولد منه:thanks: احساس میکنم یک بهمن نتایج میاد و خدا کادوی تولدمو با قبولی توی دکترا میده:4d564ad6: تازه امروز استاد راهنمام گفت که برای هفته بعد برام وقت دفاع گرفته اگه اینجوری تمام پیش بینی ها درست باشه امسال بهمن برام یک ماه به یاد موندنی میشه تولد....قبولی دکترا.....دفاع:thumbsupsmileyanim:

biotec1393

New member
منم همچین چیزی رو در مورد رشته پزشکی مولکولی از یکی از اساتیدمون شنیدم چون میخاستم این رشته رو بخونم استادم گفت نرو این رشته.معلوم نیس چیکار میکنن!

negar62

New member
منم همچین چیزی رو در مورد رشته پزشکی مولکولی از یکی از اساتیدمون شنیدم چون میخاستم این رشته رو بخونم استادم گفت نرو این رشته.معلوم نیس چیکار میکنن!

واقعیتش اینه که این رشته چون تازه تاسیس هست و بین رشته ای محسوب میشه هنوز بین برخی اساتید سرش مخالفت وجود داره. درصورتی که این رشته واقعأ جای کارهای تحقیقاتی بالینی زیادی وجود داره. بیشتر هم این رشته آمریکایی هست تا اروپایی. البته تا جاییکه من توی دانشگاههای مختلف سرچ کردم. اساتید من جز دونفرشون با اومدنم توی این رشته مخالف بودن. اما من با کلی تحقیق به این رشته نظرمو تغییر دادم و انتخابش کردم.

ع ل ی رضا

New member
ایمونو طرف من نیای که اعصاب ندارما :5::5:
از سه ساعت دیگه

روایت اول >> 4 روز دیگه

روایت دوم>> 1 روز دیگه

TUMS

Well-known member
آره خوب یادت مونده تولد منه:thanks: احساس میکنم یک بهمن نتایج میاد و خدا کادوی تولدمو با قبولی توی دکترا میده:4d564ad6: تازه امروز استاد راهنمام گفت که برای هفته بعد برام وقت دفاع گرفته اگه اینجوری تمام پیش بینی ها درست باشه امسال بهمن برام یک ماه به یاد موندنی میشه تولد....قبولی دکترا.....دفاع:thumbsupsmileyanim:

منم مثل شمام
بهمنی م
امیدوارم ماه بهمن ماه خوبی بشه برای همه به خصوص خودم :4d564ad6:

میگن اول واسه خودت دعا کن تا دعات در حق دیگران قبول بشه تحریف هم نکردم خخخخخ

TUMS

Well-known member
ایمونو طرف من نیای که اعصاب ندارما :5::5:
از سه ساعت دیگه

روایت اول >> 4 روز دیگه

روایت دوم>> 1 روز دیگه

ای بابا
مسئول شمارش منم یا شما دهههههع

همین دیگه :auizz3ffy9vla57584x

شمارش تا روز نتایج 4 روز دیگر.....

هیراد

New member
یعنی چی میشه؟؟؟؟ کی نتیجه منو میخاد ببینه؟؟؟؟ من برا دیدن مرحله اول که مطمعنم بودم قبولم باز خیلی استرس داشتم

samanpasha

New member
:smiliess (8)::smiliess (8)::smiliess (8)::smiliess (8):

دکتر مصفا ( ایمنی بهشتی ) به بچه هاشون گفته ۴ شنبه نتایج میاد....

خداوکیلی ی ی ی ???
اگه اینطور باشه خیلی عالی میشه ه ه ه :)
چون اینطوری حداقل خانواده فک میکنن جواب هفته دیگه میاد دیگه گیر نمیدن جواب اومد? نیومد? کی میاد? چرا نیومد? پس چی شد قبول شدی?
خداکنه این هفته بیاد :)

arasbaran

New member
علام نتایج آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۳
به گزارش مرجع دانشگاهی کشور نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری علوم پزشکی PHD سال ۹۳ تا دو برابر ظرفیت، ساعت ۲۰ امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r اعلام شد.

با مراجعه به سایت از نتایج مطلع شده و در صورت پذیرفته شدن از تاریخ ۱۶ تا ۲۶ آذرماه به منظور انجام مصاحبه به دانشگاه‌های مشخص شده مراجعه کنند.
تاکنون از ۳۳۲۰ نفر دعوت شده برای مصاحبه، ۲۵۰۰ نفر به حد نصاب مورد نظر دست یافتند.
ظرفیت پذیرش نهایی دوره دکترا ۱۶۶۰ نفر است. این یعنی 820 نفر برا ظرفیت مازادصدا زدن؟

pajoohan

New member
با توجه به حرفای شما پس احتمال زیاد چهارشنبه یا نتایج میاد یا اطلاعیه مربوط به روز اعلام نتایج میاد

saharii

New member
آقا من چهارشنبه آمادگیشو ندارم
اتاق CCU رو واسه شنبه رزرو کردم
پس شنبه میام نتایجو میبینم
:a2d3:

بالا