آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

negar62

New member
آره والا!! توی خوابگاه دوستام کمتر از دکتر صدام نمیزنن!!:13: خدا جون مارو شرمنده خونواده و رفقا نکن!! :14:
والا ما نیتمون خیره ها!!! :25r30wi:

shino

New member
اینم به در خواست دوستان قبلا گذاشته بودم
دوستان جهت اطلاع رسانی عرض میکنم، لیست آیتم های وزارت بهداشت
مقاله isi چه یه دونه چه 10 تا 2 امتیاز (معادل 10 نمره) داره که در واقع معادل 3 سوال صحیح هست.نمره مقاله فارسی 5 نمره . (طرح پژوهشی 0.5 نمره داره جدیدا از استادم پرسیدم)
سن کمتر از 30 5 نمره، نداشتن فرزند 5 نمره، مجرد بودن 5 نمره،
زبان 15 نمره( به ازای هر 10 نمره بالای 50 5 نمره)، ترجمه زبان برخورد و شخصیت، درک و بیان مطالب روی هم 45 نمره دارن، ترجمه کتاب 10 نمره، تدریس 10 نمره، برگزاری کارگاه5 نمره، سخنرانی در کنگره 10 نمره
تعداد مقاله و طرح پژوهشی نمره باقی مانده رو برای اعضا هیات علمی تشکیل میدن

آخرین ویرایش:

emrane

New member
تمام افرادی که رشته علوم اعصاب امتحان دادن با توجه به درصدتون، رتبه هاتون رو میتونم بگم. اگر خواستید درصد هاتون رو تو پیام خصوصی بفرستید یا همینجا بگید تا رتبه رو اعلام کنم. توجه کنید درصد ها باید دقیق بدست آمده باشند.(رتبه ها فقط در پیام خصوصی فرستاده میشود)

(نپرسید چطور میتونی رتبه رو اعلام کنی...!)

چطور میتونی رتبه رو اعلام کنی؟!

mehsad

New member
مرسی شینووووووووو
از 150 نمره؟
جمع این ننمرات باید در 3 ضرب شه یا نه؟
آخرش هر پی ما جمع و منها کنیم با عدد اونا یکی در نمیاد! :New (6):
اینم به در خواست دوستان قبلا گذاشته بودم
دوستان جهت اطلاع رسانی عرض میکنم، لیست آیتم های وزارت بهداشت
مقاله isi چه یه دونه چه 10 تا 2 امتیاز (معادل 10 نمره) داره که در واقع معادل 3 سوال صحیح هست.نمره مقاله فارسی 5 نمره . (طرح پژوهشی 0.5 نمره داره جدیدا از استادم پرسیدم)
سن کمتر از 30 5 نمره، نداشتن فرزند 5 نمره، مجرد بودن 5 نمره،
زبان 15 نمره( به ازای هر 10 نمره بالای 50 5 نمره)، ترجمه زبان برخورد و شخصیت، درک و بیان مطالب روی هم 45 نمره دارن، ترجمه کتاب 10 نمره، تدریس 10 نمره، برگزاری کارگاه5 نمره، سخنرانی در کنگره 10 نمره
تعداد مقاله و طرح پژوهشی نمره باقی مانده رو برای اعضا هیات علمی تشکیل میدن

samanpasha

New member
منکه موای سرم داره میریزه؛ نمیدونم دکترا ارزش این همه استرسو داشت...
:21:

alikkk

New member
چطور میتونی رتبه رو اعلام کنی؟!

گفتم که این رو نمیتونم بگم. ولی اگر کسی خواست رتبه دقیقش رو میگم.(این رو هم بگم که بعضی از دوستان از بقیه رشته ها پیام دادن، من فقط رتبه رشته علوم اعصاب رو می تونم اعلام کنم)

sma

New member
بلاخره قضیه اعلام نتایج تاریخ 17 ام معلوم نشد شایعه است یا واقعیت؟

nono

New member
دادگاه تشکیل می شود متهم ردیف اول sadra.s شفاف سازی کنه:j58r36j3gcr4suxymup

alikkk

New member
تا الان رتبه همه مشخص شده. ولی 17 دی شایعه ای هست زاده تخیلات یه نفر

آخرین ویرایش:

pajoohan

New member
گفتم که این رو نمیتونم بگم. ولی اگر کسی خواست رتبه دقیقش رو میگم.(این رو هم بگم که بعضی از دوستان از بقیه رشته ها پیام دادن، من فقط رتبه رشته علوم اعصاب رو می تونم اعلام کنم)

نمیدونم چرا حس میکنم شما میخواهید از این ترفند برای آگاهی از درصدهای هم رشته های هات استفاده کنی
خواستم بگم حلالم کن اگه حسم اشتباه میکنه دوست عزیز

varia

Well-known member
نمیدونم چرا حس میکنم شما میخواهید از این ترفند برای آگاهی از درصدهای هم رشته های هات استفاده کنی

واقعا نمیدونم به شخصی که همچین قصدی داشته باشه چی باید گفت و چطو در موردش فکر کرد! هرچند احساس میکنم حق با شماست!

alikkk

New member

اولا که رشته من چیز دیگه ای هست ثانياً کسی رو مجبور نکردم درصد بده. من خواستم کسانی که کنکور دادن رو با اطلاعاتی که دارم از نگرانی بیرون بیارم حالا شما هر جور دوست داری فکر کن. در ضمن دونستن یا ندونستن درصد های افراد دیگه نه بدرد من میخوره نه رتبه کسی رو جابجا میکنه اونم کسانی که با اسامی مجازی اینجا هستن ...!
راستی اونایی که رتبه هاشون رو بهشون گفتم لطفا بعد از اعلام نتایج بیان اینجا اعلام کنن رتبه ای که گفتم درست بوده یا نه تا بعضی ها در مورد دیگران هر احساسی میکنن ، نیان اینجا بنویسن و تهمت بزنن...!

آخرین ویرایش:

pajoohan

New member
اولا که رشته من چیز دیگه ای هست. بدش هم کسی مجبور نیست درصد بده. من خواستم کسانی که کنکور دادن رو با اطلاعاتی که دارم از نگرانی بیرون بیارم حالا شما هر جور دوست داری فکر کن. در ضمن دونستن یا ندونستن درصد های افراد دیگه نه بدرد من میخوره نه رتبه کسی رو جابجا میکنه اونم کسانی که با اسم های مجازی اینجا هستن ...!
راستی اونایی که رتبه هاشون رو بهشون گفتم لطفا بعد از اعلام نتایج بیان اینجا اعلام کنن رتبه ای که گفتم درست بوده یا نه تا بعضی ها در مورد دیگران هر احساسی میکنن ، نیان اینجا بنویسن...!

دوست عزیز حرفای شما قبول ناراحت نشین

ع ل ی رضا

New member
اولا که رشته من چیز دیگه ای هست ثانياً کسی رو مجبور نکردم درصد بده. من خواستم کسانی که کنکور دادن رو با اطلاعاتی که دارم از نگرانی بیرون بیارم حالا شما هر جور دوست داری فکر کن. در ضمن دونستن یا ندونستن درصد های افراد دیگه نه بدرد من میخوره نه رتبه کسی رو جابجا میکنه اونم کسانی که با اسامی مجازی اینجا هستن ...!
راستی اونایی که رتبه هاشون رو بهشون گفتم لطفا بعد از اعلام نتایج بیان اینجا اعلام کنن رتبه ای که گفتم درست بوده یا نه تا بعضی ها در مورد دیگران هر احساسی میکنن ، نیان اینجا بنویسن و تهمت بزنن...!

نارحت نشو بابا منظوری نداشتن بچه ها...به قول خودتون توی یه فضای مجازی که افراد همدیگرو نمیشناسن ... با جامعه ی هچل هفتی که داریم... و با توجه به اینکه شما شفاف سازی نکردید...در ضمن من حسودیمم شد که چرا رتبه های رشته ی مارو ندارید !!!...خب حق دارن یه ذره فکر بد کنن !...

sadra.s

New member
وای من چقدر تریپ دکتر برداشتم هنوز هیچ نشده کل خانواده بهم میگن خانم دکتر:smilies: جالب اونجاس بزنم تو هیچ:13: به فک و فامیل چی جواب بدم:smiliess (11):

درد دل خیلیارو گفتی.من که علاوه بر فامیل و دوست و آشنا توی محل کارم کل بیمارستان بهم میگن آقای دکتر.یعنی اگه نشه باید حلقاویز کنیم خودمونو......

بالا