آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

Gol-bio

New member
سلام دوستان خوبم

دوستان گلچین هستم ... از آنجایی که زیاد اهل سکوت نبودم بن شدم :)

اومدم بهتون بگم از ته دلم برا همتون آرزوی موفقیت میکنم. فضای بسیار زیبایی اینجا ایجاد شده بود. نتیجه کنکورهاتونو اینجا بیارید حتما به عنوان کاربر میهمان میام بهتون سر میزنم.

التماس دعا دارم و در پناه خدا باشید.

هیراد

New member
میگم نسیم اون دوستت که اینقد مصاحبه کم بهش دادن احیانا باهاش دشمنی نداشتن اعضا بورد

Hamidvet

New member

اومدم بهتون بگم از ته دلم برا همتون آرزوی موفقیت میکنم. فضای بسیار زیبایی اینجا ایجاد شده بود. نتیجه کنکورهاتونو اینجا بیارید حتما به عنوان کاربر میهمان میام بهتون سر میزنم.

دکتر کجا رفتین دیشب؟ چرا Ban؟؟؟ ...

دلتنگتونیم همگی ... :bunnyearsmiley:

nasim**

New member
دوستان به دلایل امنیتی، به هیچ وجه کد رهگیریتون رو توی سایت های عمومی مثل اینجا منتشر نکنید چه مال امسال باشه چه چند سال گذشته...

اگه میخواید کارنامه روی سایت قرار بدید، فقط عکس کارنامه رو بذارید(بدون اسم و ...).

من احمق نیستم.
حواسمم هست. شما حواست به مال خودت باشه. کلا زیاد دخالت نکن. عجیبه ها. کدملی و شماره شناسنامه. آقا من همینجا اعلام می کنم هرکی هرکاری دوس داره بره باهاشون بکنه. هر کااااااااااااری تونس.

شانلی

New member
نسیم جان خیلی ممنونم که اطلاعات کارنامه تو واسه ما هم گذاشتی، راستش واسه من یکی که کلی ایجاد انگیزه میکنه، تلاش و پشکارت و درصدهای خوبت، ولی خوب فکر کنم آقای aliik هم منظور بدی نداشته باشن، راستش یه وضعیتی حاکم هست که همه میترسن ناخودآگاه، والا شماره شناسنامه و شماره ملی یه نفر به
چه کاری میتونه بیاد، من به شخصه کارنامه رو که دیدم ذوق کردم،ایشالله که امسال قبولین حتما خانوم دکتر

nasim**

New member
نسیم جان خیلی ممنونم که اطلاعات کارنامه تو واسه ما هم گذاشتی، راستش واسه من یکی که کلی ایجاد انگیزه میکنه، تلاش و پشکارت و درصدهای خوبت، ولی خوب فکر کنم آقای aliik هم منظور بدی نداشته باشن، راستش یه وضعیتی حاکم هست که همه میترسن ناخودآگاه، والا شماره شناسنامه و شماره ملی یه نفر به
چه کاری میتونه بیاد، من به شخصه کارنامه رو که دیدم ذوق کردم،ایشالله که امسال قبولین حتما خانوم دکتر

ایشالا عزیزم

armesh

New member
:thanks:من صد تا صلوات امروزم هم فرستادم به نیت قبولی همه ی ما:riz304::riz304:

alikkk

New member
من احمق نیستم.
حواسمم هست. شما حواست به مال خودت باشه. کلا زیاد دخالت نکن. عجیبه ها. کدملی و شماره شناسنامه. آقا من همینجا اعلام می کنم هرکی هرکاری دوس داره بره باهاشون بکنه. هر کااااااااااااری تونس.

شما چرا ناراحت میشی؟ اینو من کلی گفتم و منظورم به شخص شما نبود. فکر نمیکنم خیلی ها اینجا دوست داشته باشند اسکن شناسنامه(نه فقط شماره شناسنامه)، اسکن کارت ملی(نه فقط شماره ملی)، عکس 4*3، آدرس محل سکونت، شماره تلفن همراه، پست الکترونیکی، تلفن ثابت و 100 تا چیز خصوصی دیگشون رو اینجا قرار بدن که اگر این ها دست یه سری افراد بیفته میدونن چطور ازش سوء استفاده کنن! بزارید یه مثل ساده بزنم: با این مدارک یه نفر به سادگی میتونه خودش رو جای شما جا بزنه و هر کاری(خرابکاری) دوست داره بکنه(نیازی هم به اعلام کسی نیست!). یا چندین سوء استفاده دیگه که اینجا جاش نیست بگم.
به هر حال هر کسی مسئول کار هایی هست که خودش انجام میده و من اگر یادآوری به دوستان کردم، منظورم توهین به شخص خاصی نیست.

آخرین ویرایش:

rozeabi

New member
سلام دوستان. امشب خواب دیدم که قبول نشدم و برای بار دوم دارم میرم مصاحبه. تازه موبایلم هم شارژش کم بود و نگران بودم که تو راه تموم نشه. گفتم که پریشب هم خواب دیدم مشهد قبول شدم. یعنی تکلیفم تو خواب هم مشخص نیست :25r30wi:
بعد هم می دونم این بحث نمره و اساتید برد تکراری شده ولی خب باید آخرین نتیجه گیریم رو بگم تا آرامش پیدا کنم :)) خودم به این نتیجه رسیدم که اساتید برد ژنتیک رتبه ها رو داشتن نه نمره ها. وگرنه از کجا می دونستن نسیم کار اصلی رو تو کتبی کرده. :33:

rozeabi

New member
راستی بین الملل حقوق میده؟ اگه بده با احتساب ماهی ششصد هفتصد تومن خرج نصفش یا حداقل یک سومش در میاد. از دیشب دارم برای بین الملل چرتکه می ندازم. البته امسال انتخابش نکردم:smilies:

mehsad

New member

چرا پهههههه؟:33:
ای بابا شما که سنگ صبورمون بودید!:sad:حتما برمیگردید...:New (6):

mehsad

New member
راستی بین الملل حقوق میده؟ اگه بده با احتساب ماهی ششصد هفتصد تومن خرج نصفش یا حداقل یک سومش در میاد. از دیشب دارم برای بین الملل چرتکه می ندازم. البته امسال انتخابش نکردم:smilies:

نه حقوق نمیده ...د به نظرم قبول میشی فکر بین المللو اصلا نکن.:a2d3:

rozeabi

New member
نه حقوق نمیده ...د به نظرم قبول میشی فکر بین المللو اصلا نکن.:a2d3:
مرسی. امسال که اصلا انتخاب نکردم. گفتم یه موقع از انتخابهامون خبردار میشن فکر می کنن وضعم خوبه اسمم رو از لیست روزانه از همون اول خط می زنن:))

sephr

New member
سلام دوستان خوبید؟ امروز یه لحظه از فکر نتیجه بیرون نیومدم

بالا