آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

mehsad

New member
کسسسسسسسسی نبید واسه من کارنامه رشته مو پیدا کنه عایااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟ باور کنید جایزه داره هاااااااااااااااااااااااااااااا:riz304::ad54ad::riz481:
از من گفتن:rolleyessmileyanim:

rozeabi

New member
طرح که زیاد مهم نیست. منم پارسال یه مقاله داشتمو 2تا طرح که یکیشم پایان نامم بود. این چیزا مهم نیس والا. تجربه شخصی منه و دوستانی که داشتمو رفتن مصاحبه و یا قبول شدن یا نه این بوده که ارتباطی به سی وی نداره به اون صورت مگر اینکه خیلی قابل توجه باشه. بستگی به حسی داره که اون لحظه از تو پیدا می کنن.
نترس خدارو چه دیدی شایدم از صداقت و رک بودن خوششون میاد. آخه یه نفر بود رفته بود مصاحبه گفته بودن می خوای بعدش چیکار کنی گفته بود می خوام آزمایشگاه بزنم روی استادمو کم کنم. دقیقاً همینو گفته بود. و قبولم شده بود!

- - - updated - - -
امسال سی وی قابل توجه زیاد بود...امیدوارم که شانس یاریم کنه و یه نمره ی سخاوتمندانه بهم بدن:)).

nasim**

New member
کسسسسسسسسی نبید واسه من کارنامه رشته مو پیدا کنه عایااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟ باور کنید جایزه داره هاااااااااااااااااااااااااااااا:riz304::ad54ad::riz481:

کارنامه که هیچی خود شخص امتحان دهنده رم نمیشه پیدا کرد

nasim**

New member
موضوع فراتر از استرسه.من بیشتر از این که استرس داشته باشم حوصله م سر رفته دیگه. خیلیییییی طولش دادن. الان 27 روز از مصاحبه گذشته.

اه آدم دلشم به کاری نمیاد. رمان می خونم نصفه میذارم. فیلمارو حتی کامل نمی تونم بخونم. چیزی نموند امروزم گذشت.

nasim**

New member
کلا اینجا من دارم می نویسما. کجا رفتین پس؟ نکنه جوابا اومده ناپدید شدین؟

nasim**

New member

aaram

New member
منم خیلی حوصله ام سر رفته :-( کلی کار دارم اما حوصله ام نمیشه..حتی بیرون هم حال ندارم برام.خسه شدم انقد خوابیدم

ع ل ی رضا

New member
توی فیسبوک بگرد احتمالا پیدا بشه..

nasim**

New member

ع ل ی رضا

New member
به من چه ایمونو بشماره !!...دیروز گفتید ایمونو بشماره من اصن قهر کردم !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram
بالا