آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nasim**

New member
سلااااااااااااااااااااام صب بخیر. سلام سحر. خیلی استرس داشتم من سر مصاحبه. وقتی پاشدم اصلا داشتم میلرزیدم. بلند شدم برم دکتر نوری گفت چرا استرس داری اتفاقا خوب شد مصاحبت هرچند کار اصلیو تو کتبی کردین. 75 کتبیته دیگه؟ گفتم نه 80 گفت خیلی خوب دیگه تمومه.
اینم بگم که حتی یک کلمه سوال ازم نپرسیدن. زبانمم نتونستم ترجمه کنم خیلی هول شده بودم. دکتر مدرسی گفت باشه باشه بعدم معنیه یه کلمه رو پرسید گفتم.

nasim**

New member
کمترین درصد 2 نفر 65 بودن که تو مصاحبه گفتن بهم. ولی اگه قابل اطمینان قابل اطمینان می خواین یه نفرو می شناسم که 66.5 هستش. خودم 80.08 و یکی از دوستای صمیمیم 76.5 یه نفرم شنیدیم که می گن 78 زده ولی اسم شهرو دانشگاهشو نمی دونم تو مصاحبه ام ندیدمش. یه 76 دیگه ام هس. 3 تا 75. یه 72. من 6تا 70 می شناسم یه 69 و یه 67 و یه 66.5 اینا درصدایین که من می دونم. فقط اگه ممکنه یکی بیاد مصاحبمو کامل براش تعریف کنم نظر کارشناسی بده لطفا.

nono

New member
پس مشخص شد نمره کامل رو ندارن و فقط حدود نمرات را می دونن،شاید بهشون گفتن که مثلا 5 نفر اول حدودا 75 درصد هستن 10 نفر بعد 70 و الا آخر

varia

Well-known member
کمترین درصد 2 نفر 65 بودن که تو مصاحبه گفتن بهم. ولی اگه قابل اطمینان قابل اطمینان می خواین یه نفرو می شناسم که 66.5 هستش. خودم 80.08 و یکی از دوستای صمیمیم 76.5 یه نفرم شنیدیم که می گن 78 زده ولی اسم شهرو دانشگاهشو نمی دونم تو مصاحبه ام ندیدمش. یه 76 دیگه ام هس. 3 تا 75. یه 72. من 6تا 70 می شناسم یه 69 و یه 67 و یه 66.5 اینا درصدایین که من می دونم. فقط اگه ممکنه یکی بیاد مصاحبمو کامل براش تعریف کنم نظر کارشناسی بده لطفا.

نسیم خانم ماشالا آمار همرو دارید. خب اونطور که گفتند احتمال قبولیتون حتمیه حالا فرق نداره تهران،شهید بهشتی یا پاستور و بهزیستی!

varia

Well-known member
پس مشخص شد نمره کامل رو ندارن و فقط حدود نمرات را می دونن،شاید بهشون گفتن که مثلا 5 نفر اول حدودا 75 درصد هستن 10 نفر بعد 70 و الا آخر

شما نفر چند بودید که رفتید داخل اتاق مصاحبه؟؟ درصد قبل و بعدی خودتونو پرسیدید؟

nono

New member
فقط میدونم دوتاشون نمرشون از من بهتر بود باقی شون چیزی نگفتن اما یک نفر هم که نمرش از من بیشتر بود بعد از من مصاحبه داشت!

nasim**

New member
تهران که نزدم. پاستورم امسال برنمیداره. شهیدبهشتی دوس دارم. کاش قبول شم. آره دیگه شاید حدودو دارن.

saharii

New member
تهران که نزدم. پاستورم امسال برنمیداره. شهیدبهشتی دوس دارم. کاش قبول شم. آره دیگه شاید حدودو دارن.

چرا تهران رو نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکم از رزومه ت بگی؟کجا خوندی، مقاله؟تدریس؟طرح و غیره

بعدشم این درصدا واقعا عجیب و گیج کننده ست!!!!!!!!!!!!

از یه بنده خدا که آدم صادقی هست شنیدم با 68 به مصاحبه نرفتن
یکی به اسم کاربری کارولین تو همین سایت میگه من با 66 قبول نشدم
اونوقت بعضی با 65 مصاحبه رفتن؟!

عجیب غریبه
:65d6a5d6s:

nasim**

New member
65 ارو گفتم نمیشناسم تو مصاحبه می گفتن. پس مطمئن نیست ولی دوستم مطمئنه. تهران نزدم چون دوسش ندارم :) یعنی زدم ولی بعد از بهشتی و بهزیستی که عملاً حذف میشه. 2تا مقاله اسم اول آی اس آی. 2تا همکار طرح. یه مجری طرح. تدریس درس حسابی که نه تدریس کارگاه... همین پارسال اینارو داشتم یه مقاله کمتر داشتم 82 گرفتم مصاحبه.

nono

New member
65 ارو گفتم نمیشناسم تو مصاحبه می گفتن. پس مطمئن نیست ولی دوستم مطمئنه. تهران نزدم چون دوسش ندارم :) یعنی زدم ولی بعد از بهشتی و بهزیستی که عملاً حذف میشه. 2تا مقاله اسم اول آی اس آی. 2تا همکار طرح. یه مجری طرح. تدریس درس حسابی که نه تدریس کارگاه... همین پارسال اینارو داشتم یه مقاله کمتر داشتم 82 گرفتم مصاحبه.

پس حتما پارسال نمرت کم بوده چون اساتید با توجه به نمره کتبی نمره مصاحبه رو می دن. رزومت عالیه:thumbsupsmileyanim:

saharii

New member

عالیه
فکر کنم رتبه یک رشته مون شما باشی
واسه منم دعا کن:rose::rose:
راستی چی خوندی؟ کجا خوندی؟

nasim**

New member
رزومم همچینم خوب نیستا. رزومه بچه ها خیلی خوب بود. من تبریز خوندم همین ژنتیک. رتبه یک خوبه ولی بعید میدونم حق من باشه. رزومه های خیلی قوی ای بودن. بهرحال من فقط یه رتبه ای بیارم که شهیدبهشتی قبول شم راضیم.

nasim**

New member
nono ببین دقیقا نمره کل 422 قبول شده بود رتبه 13 بود. من با 416 رتبه 17 قبول نشدم دیگه. 13 نفر برمیداش. قسمت نبوده دیگه.

nono

New member
پس من با این رزو مه ی تحفه احتمالا 50 هم از مصاحبه نمی گیرم:14:

saharii

New member
اینکه میگم من تو شرایط خیلی استثنایی و بدی درس خوندم هی می خوام بهتون بگم ولی از طرفی فکر میکنم دردی رو دوا نمیکنه و بین خودم و خدا بمونه بهتره
اگه قبول شدم که هیچ ولی اگه قبول نشدم( به این دلیل که 3 ساله دارم واسه این کار زحمت میکشم و هر دفعه یه جوری اتفاقای عجیب غریب واسم میوفته مخصوصا این آخری!!!! که از یادآوریش اشک تو چشام جمع میشه) می فهمم که این راهم نیست و باید زندگیمو در مسیر دیگه ای پیش ببرم

خدایا خودت میدونی، من به حکمتت راضیم
فقط علتشم بهم بفهمونی بد نیست...

بالا