آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

samanpasha

New member
من بین الملل نزدم...راستی شما گفتی که دوستت هشتاد و یک زده و به نظرم از نزدیک می شناسیش. راسته که تو مصاحبه بهش گفتن که آفرین کتبیت رو هشتاد (هشتاد و یک) زدی؟ خواهش می کنم اگه می دونید جواب بدید تا ابهام خیلی ها مون در مورد اینکه اساتید کتبی رو می دونن یا نه حل بشه.

من خیال همتون رو راحت میکنم
اساتید از نمرات با خبرن یا حداقلش اینه که میدونن کی نمرش خوبه و احتمال داره قبول شه ؛؛؛

هیراد

New member
خوب بنظرتون اگه آز نمره کتبی باخبر باشن من که نمره کتبی م خوبه و رزومه ی مقاله فارسی داشتم و ی همکار طرح و سه سال سابقه کاری ولی سر مصاحبه خیلی هل شدم واز مصاحبه م راضی نیستم و از همه مهمتر تربیت مدرسی هستم باید امیدوار باشم

armesh

New member
من استادمون رییس بوردن چندین بار پرسیدم گفتن نمره ها رو ندارن
دیگه دروغ ندارن که بگن ...

armesh

New member
اگه اون بالا سری بخواد قبول میشیم حتی بدون سی وی و نمره کتبی و این جور چیزا
اگه به صلاحمون باشه حتما قبول میشیم
خدا از رگ گردن بهمون نزدیکتره
پس نگران نباشیم و فقط این مدت به خودش توکل کنیم ...

samanpasha

New member
من استادمون رییس بوردن چندین بار پرسیدم گفتن نمره ها رو ندارن
دیگه دروغ ندارن که بگن ...

شاید از "نمره" خبر نداشته باشن و فقط در حد خوب؛ متوسط و ضعیف بدونن...
اما من از دوستام که پارسال قبول شده شنیدم که استادشون که تو برد بوده بش گفته که نمره کتبی بالاترینش چند بوده...
این نشون میده از نمره باخبرن اما نامرداااااااااا لو نمیدن بعضیاشون؛
امسالم یسری اتفاقا افتاده که مطمئنم خبر دارن باور ندارید برید از یه استاد دیگه بپرسین;)

shino

New member
دفترچه ارشدو دیدن؟!!!
میشه دو رشته شرکت کرد و مدرک هم برای ثبت نام نمیخواد:5:!!!!

mehsad

New member
من که بیشتر پول گرا شدم البته پولگرا هم نه استقلال مالی گرا. با ارشد که صبح تا شب تو آزمایشگاه باشم هیچ پیشرفتی نمی کنم و ماهی فوقش هفتصد هشتصد می گیرم. اما اگه هیئت علمی بشم لاقل دوبرابر درآمد یه کارمند رو دارم. شاید خدا خواست و مسئول فنی یه آزمایشگاه دولتی یا خصوصی شدم و ماهی هم دو سه میلیون از اونجا گرفتم. اصلا من به خاطر دکترا ارشد رو خوندم. بعد هم مسئله ی افزایش سن و ازدواج نکردن و ...هم هست که همگی تا حدی متاثر از این جریان دکترا هستن:thumbsupsmileyanim:

بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !:riz481: وضع خوب!
خو فکر کنم اینجا فقط من بی در آمدم!!!:sadsmiley:
حالا من نمیدونم دختری یا پسر! ولی ازدواج چه به درد میخوره فعلا؟!:thumbsupsmileyanim:

mehsad

New member
دفترچه ارشدو دیدن؟!!!
میشه دو رشته شرکت کرد و مدرک هم برای ثبت نام نمیخواد:5:!!!!

یعنی چی مدرک نمیخاد؟ خو اون رشته هایی که میتونن شرکت کنن باید یه جوری تایید بشه دیگه! :(50):
فکر کنم هزینه دو برابره اگه دو رشته بخوان امتحان بدن!
عجب بامبولایی!:33:

shino

New member
یعنی چی مدرک نمیخاد؟ خو اون رشته هایی که میتونن شرکت کنن باید یه جوری تایید بشه دیگه! :(50):
فکر کنم هزینه دو برابره اگه دو رشته بخوان امتحان بدن!
عجب بامبولایی!:33:

مدرکو بعد از قبولی دانشگاه میگیره، هم طرح هم سربازی هم دانشنامه

mehsad

New member
شاید از "نمره" خبر نداشته باشن و فقط در حد خوب؛ متوسط و ضعیف بدونن...
اما من از دوستام که پارسال قبول شده شنیدم که استادشون که تو برد بوده بش گفته که نمره کتبی بالاترینش چند بوده...
این نشون میده از نمره باخبرن اما نامرداااااااااا لو نمیدن بعضیاشون؛
امسالم یسری اتفاقا افتاده که مطمئنم خبر دارن باور ندارید برید از یه استاد دیگه بپرسین;)
منم فکر میکنم میدونن! حالا اگه دقیق نه ولی یه رتبه بندی دارن! والاااااااااا:smilies:
چه اتفاقایی عایا؟:21::smiliess (15):

mehsad

New member
عجب بحث جالبی....نامردیه آقا جان...نامردی...تحصیلات تکمیلی باید بر مبنای شایسته سالاری باشه نه اینکه هر کی بیشتر پول داشت پس شایسته تره !...اتفاقا اغلب اونایی که پولی ثبت نام میکنن متاسفانه پارتی لازم برای پیداکردن کار رو هم دارن...ماشالله تو شهر ماکه هر کی رو دیدم پولی ثبت نام کرده از قبل کارشم براش رزرو شده بوده....حتی اگه واسه کار پارتی هم نداشته باشه بازم نامردیه اصلا شک نداشته باشید...

والا عرض شود که من با تحصیل پولی مخالفم! از همخون پیش دبستانی تا دکتراش! این نظر منه!:smilies-azardl (181
به نظرم اونیکه دکترای پولی رو به خاطر مدرکش میگیره واسه اینه که شغلش تو اون مدرک و رشته تضمین شده س! مدرکو میگیره به خاطر همین! این بازم نظر منه!:(50):

ع ل ی رضا

New member
میگم نظرتون در رابطه با ج زو ه نویسی و فروشش و سوال و اینا چیه؟؟؟ واسه شیفت عصر نمیشه بهش فک کرد؟؟

chabok

New member
nonoنگران نباش منم هم رشتتم درسته چیزی نمینویسم ولی همیشه نوشته هاتونو میخونم اصلا نگران نباش ایشالا قبول میشید

30s2mars

New member
میگم نظرتون در رابطه با ج زو ه نویسی و فروشش و سوال و اینا چیه؟؟؟ واسه شیفت عصر نمیشه بهش فک کرد؟؟

علیرضا اینکه بعد از کنکور چیکار کنیم بستگی به شهری داره که قبول میشیم. تهران تدریس خصوصی و همین کارایی که میگی رو میشه کرد پول خوبی هم توشه. فقط اگه بتونی انقد کارتو ارتقا بدی که از سنا، ، فرصت، سنجش تکمیلی و اینا جلو بزنی. که اولا سرمایه میخواد بعد نیرو و قاعدتا رابطه. من خودم تو کار نوشتن پروپوزال و پایان نامم. حالم ازین کار به هم میخوره بخاطر اینکه کار یه سری دانشگاه آزاد ی که هیچی از علم نمیدونن رو جلو میبرم. ولی به هر حال پول خوب درمیاد از توش. اگه انشالا قبول شدی بهت پیشنهاد میدم تو هم همین کارو بکنی.

بالا