آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

ع ل ی رضا

New member
علیرضا اینکه بعد از کنکور چیکار کنیم بستگی به شهری داره که قبول میشیم. تهران تدریس خصوصی و همین کارایی که میگی رو میشه کرد پول خوبی هم توشه. فقط اگه بتونی انقد کارتو ارتقا بدی که از سنا، ، فرصت، سنجش تکمیلی و اینا جلو بزنی. که اولا سرمایه میخواد بعد نیرو و قاعدتا رابطه. من خودم تو کار نوشتن پروپوزال و پایان نامم. حالم ازین کار به هم میخوره بخاطر اینکه کار یه سری دانشگاه آزاد ی که هیچی از علم نمیدونن رو جلو میبرم. ولی به هر حال پول خوب درمیاد از توش. اگه انشالا قبول شدی بهت پیشنهاد میدم تو هم همین کارو بکنی.
تا الان شد چهارتا کار 1-آژمایشگاه، 2-تدریس و 3-پایان نامه نویسی 4- تفریح...
خوبه الان دوراهی داره تکمیل میشه !...راه اول اینه که قبول نشم و برم سربازی که کاملا روشن بود !....راه دومم اینه که قبول بشمو صبحش برم و عصرش یکی از کارای بالا رو انجام بدم...اگه کسی برنامه ی دیگه ای داره بگه ببینم چه کارا میشه کرد...

varia

Well-known member
تا الان شد چهارتا کار 1-آژمایشگاه، 2-تدریس و 3-پایان نامه نویسی 4- تفریح...
خوبه الان دوراهی داره تکمیل میشه !...راه اول اینه که قبول نشم و برم سربازی که کاملا روشن بود !....راه دومم اینه که قبول بشمو صبحش برم و عصرش یکی از کارای بالا رو انجام بدم...اگه کسی برنامه ی دیگه ای داره بگه ببینم چه کارا میشه کرد...

میگم دو سال اولشو بعد ظهرا کار کن دوسال آخرشو ازدواج کن به خانومت اختصاص بده!

nasim**

New member
یه دوستی داشتم اسمش نسیم بود...ولی پسر بود !!!!...هر وقت بهش میگفتم نسیم اسم دختره ناراحت میشد !
نسیم بیک نشنیدیدن ؟! تو فیلم مراد بیک !

چرا خوشبختانه عاقله نسیم بود.

- - - Updated - - -

یه دوستی داشتم اسمش نسیم بود...ولی پسر بود !!!!...هر وقت بهش میگفتم نسیم اسم دختره ناراحت میشد !
نسیم بیک نشنیدیدن ؟! تو فیلم مراد بیک !

چرا خوشبختانه عاقله نسیم بود.

aaram

New member
منم تصمیم گرفتم وقتی قبول شدم دیگه درس نخوانم :p

شوخی... منم دوست دارم کار کنم و تفریح.اما مگه وقتی ارشد بودیم شد؟ ارشد بودیم نشد استراحت کنیم ج برسه به تفریح و کار.حالا تو دکترا میشه؟

ع ل ی رضا

New member
میگم دو سال اولشو بعد ظهرا کار کن دوسال آخرشو ازدواج کن به خانومت اختصاص بده!
اوه ! نه بابا ازدواج مانع پیشرفت آدمه...تازه هنوز کلی از تفریحات سالم رو هم تجربه نکردم که باید به اونام برسم....ازدواج مال 38 سال به بالاست...هنوز یه 14 سال دیگه وقت دارم...

nasim**

New member
خووووووووووووووووووووووووووووب بیاید در مورد نتیجه ها حرف بزنیممممم تا خوابمون ببره

saharii

New member
بله. از حرفاتونم مشخصه که زیاد ارزش قایا نیستید!!
من توپم پر نیست . فقط خواستم بگم اینایی که توی وزارت بهداشت دکترای شهریه ای البته با آزمون میخونن. اونم توی بعضی رشته های خاص، اینا جزء خوبای کشورمون هستن

جواب کامنتمو یه بار دیگه داده بودیناااااا!!!!!!!!!!:21:

بعدشم صد بار گفتم دکترا واسم مهمه، اونم دکترای بهداشت، چون آیندش بهتر از علومه، هیچوقتم علوم شرکت نکردم و نمیکنم، ولی پرداخت شهریه بین الملل خیلی واسم سنگین تموم میشه و واسه من یه ریسک به حساب میاد. شما اگه مساله ای با پرداخت شهریه ندارین خب برین بین الملل!!!

آخرین ویرایش:
بالا