آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

doneshjoo

New member
پس بچه های بیوتک کجان! چرا هیچکس نمیاد خبری بده؟:21:

بیوتک هم دقیقا روند مصاحبش مث بقیه بود 1- معرفی خود( دکتر ساسان رضایی این بخش رو به عهده دارند) 2- لطیف سازی جلسه به روش مزه پرانی نامنظم(بازم دکتر رضایی و دکتر مهبودی) 3- سوال از پایانه نامه(فقط دکتر مهبودی، اینجا بقیه دارن مث جت مینویسن، البته شاید واسه من اینجور بود) 4- متن زبان (دکتر مهبودی) 5- اول کجا رو زدی( توسط دکتر قد بلنده دست راستی که نمیشناختمش)

در زیر تصویر شماتیکی از محل مصاحبه وجود دارد، لطفاً در توسعه دادنش منو یاری کنید،

با تشکر
Untitled-1.jpg

- - - Updated - - -

پس بچه های بیوتک کجان! چرا هیچکس نمیاد خبری بده؟:21:

بیوتک هم دقیقا روند مصاحبش مث بقیه بود 1- معرفی خود( دکتر ساسان رضایی این بخش رو به عهده دارند) 2- لطیف سازی جلسه به روش مزه پرانی نامنظم(بازم دکتر رضایی و دکتر مهبودی) 3- سوال از پایانه نامه(فقط دکتر مهبودی، اینجا بقیه دارن مث جت مینویسن، البته شاید واسه من اینجور بود) 4- متن زبان (دکتر مهبودی) 5- اول کجا رو زدی( توسط دکتر قد بلنده دست راستی که نمیشناختمش)

در زیر تصویر شماتیکی از محل مصاحبه وجود دارد، لطفاً در توسعه دادنش منو یاری کنید،

با تشکر
Untitled-1.jpg

biotechnologist

New member

با تشکر
مشاهده فایل‌پیوست 7335

عجب تصویر شماتیکی! لااقل خصوصیاتشون رو هم می نوشتید کنارش تا بهتر بشه کمک کرد:25r30wi: ظاهرا اساتید تقسیم وظایف کردن!امیدوارم قبول شید و بیاید اینجا خبرش رو بدید.

sadra.s

New member
اطلاعیه شماره 15 سنجش پزشکی:

پذیرفته شدگان مرحله ي اول میبایست براساس جدول ظرفیت پذیرش اعلام شده در همین اطلاعیه، از تاریخ 93/9/17 تا 93/9/21
نسبت به انتخاب اولویت محل تحصیل خود از طریق اینترنت اقدام نموده و سپس فرم مربوطه را چاپ و نزد
خود نگه دارند. لازم به ذکر است که در طول مدت فوق داوطلبان امکان ویرایش انتخابهاي خود را نیز خواهند داشت.

امروز 93/9/26 و همچنان ویرایش انتخاب دانشگاه فعال مییاشد. ... Loading
به قول یکی از دوستان سنجشه دیگه !!!

آخرین ویرایش:

nono

New member
اطلاعیه شماره 15 سنجش پزشکی:

پذیرفته شدگان مرحله ي اول میبایست براساس جدول ظرفیت پذیرش اعلام شده در همین اطلاعیه، از تاریخ 93/9/17 تا 93/9/21
نسبت به انتخاب اولویت محل تحصیل خود از طریق اینترنت اقدام نموده و سپس فرم مربوطه را چاپ و نزد
خود نگه دارند. لازم به ذکر است که در طول مدت فوق داوطلبان امکان ویرایش انتخابهاي خود را نیز خواهند داشت.

امروز 93/9/26 و همچنان ویرایش انتخاب دانشگاه فعال مییاشد. ... Loading
به قول یکی از دوستان سنجشه دیگه !!!

آخه به ظرفیت طب سنتی 5 نفر اضافه شد زمان دادن تا از نو ویرایش کنن لینک زیر ظرفیت های جدیده!

آزمون دکتری ایران | اعلام ظرفیت رشته‌های دکتری تخصصی پزشکی / شرایط پذیرش مربیان و مازاد

varia

Well-known member
سلام دوستان.

منم سه شنبه رفته بودم مصاحبه. قسمتهایی که در مورد پایان نامه بود رو خوب توضیح دادم ولی سوالاتی علمی که پرسیدن فقط یه کلمه جواب دادم: نمیدونم!

در مجموع احساس کردم مصاحبم چندان خوب نبود. امیدمون به کتبیه! توکل بخدا.

sh.abd6864

New member
منم دیروز رفتم مصاحبه...همه اون سوالایی که دوستان پرسیدن رو از منم پرسیدن..اعتماد به نفس داشتم در حد بوندسلیگا..انقدر شوخی کردم یکی از اساتید داشت میترکید از خنده:25r30wi اخرشم یکی از اساتید گفت اگه تبریز قبول شی میتونی بیایی گفتم بععععععلههههههههه....یکی دیگه به اون یکی گفت اول تهرانو زدههههههه...خلاصه یه لحظه فکر کردم سر من دعواست:motat: در کل خیلی راضی بودم..دلم نمیخواست از اتاق بیام بیرون:4d564ad6: (الانم اعتماد به نفسم بالاست:thumbsupsmileyanim:)

shino

New member
منم دیروز رفتم مصاحبه...همه اون سوالایی که دوستان پرسیدن رو از منم پرسیدن..اعتماد به نفس داشتم در حد بوندسلیگا..انقدر شوخی کردم یکی از اساتید داشت میترکید از خنده:25r30wi اخرشم یکی از اساتید گفت اگه تبریز قبول شی میتونی بیایی گفتم بععععععلههههههههه....یکی دیگه به اون یکی گفت اول تهرانو زدههههههه...خلاصه یه لحظه فکر کردم سر من دعواست:motat: در کل خیلی راضی بودم..دلم نمیخواست از اتاق بیام بیرون:4d564ad6: (الانم اعتماد به نفسم بالاست:thumbsupsmileyanim:)

اتفاقا یکی از دوستان منم رفته بود همینو بهش گفته بودن!!!!!! اونم گفته بود که میتونه بیاد - خیلی هم سر به سرش گذاشتن باهاش شوخی کردن
اما با بقیه اینطور نبودن

sh.abd6864

New member
اتفاقا یکی از دوستان منم رفته بود همینو بهش گفته بودن!!!!!! اونم گفته بود که میتونه بیاد - خیلی هم سر به سرش گذاشتن باهاش شوخی کردن
اما با بقیه اینطور نبودن

من که به خودم خیلی قول قبولی دادم.امیدوارم نخوره تو ذوقم:65d6a5d6s:

shino

New member
من که به خودم خیلی قول قبولی دادم.امیدوارم نخوره تو ذوقم:65d6a5d6s:

ولی در کل من اعتقاد دارم در نهایت سنجش با توجه به نمره کتبی تعیین میکنه، سال پیش یکی از دوستان تو رشته بیوشیمی رفته بود مصاحبه باهاش خیلی هم خوب بودن و مصاحبشو گرفت 90 اما کتبیش 53% بود_ اما در کمال ناباوری جایی قبول نشد- اما همانطور که یکی از دوستان در همین تاپیک گفتن یه نفر با نمره کتبی 64% و نمره مصاحبه 56 قبول شد

shino

New member
یه اتفاق جالب برام تو مصاحبه افتاد، من دو تا مقاله بردم، 2 تا سابمیت
ازم پرسیدن سابمیت مقاله دوم موضوعت چی بود و با کی کار کردی نکته جالبش اینه که هم استادی که باهاش کار میکردم و هم موضوعو با یه کار دیگه که دارم انجام میدم جا به جا گفتم و جالب اینجاست که اصلا نگاه نکردن به مقاله و چیزی هم نفهمیدن :5:

sh.abd6864

New member
ولی در کل من اعتقاد دارم در نهایت سنجش با توجه به نمره کتبی تعیین میکنه، سال پیش یکی از دوستان تو رشته بیوشیمی رفته بود مصاحبه باهاش خیلی هم خوب بودن و مصاحبشو گرفت 90 اما کتبیش 53% بود_ اما در کمال ناباوری جایی قبول نشد- اما همانطور که یکی از دوستان در همین تاپیک گفتن یه نفر با نمره کتبی 64% و نمره مصاحبه 56 قبول شد

بله.همه چیز ممکنه.ولی در کل من تلاشمو هم تو کتبی هم تو مصاحبه کردم.مهم اینه که ادم از خودش راضی باشه که اگه ی وقت نتیجه دلخواهش رو هم نگرفت جایی واسه افسوس نداشته باشه.

sh.abd6864

New member
یه اتفاق جالب برام تو مصاحبه افتاد، من دو تا مقاله بردم، 2 تا سابمیت
ازم پرسیدن سابمیت مقاله دوم موضوعت چی بود و با کی کار کردی نکته جالبش اینه که هم استادی که باهاش کار میکردم و هم موضوعو با یه کار دیگه که دارم انجام میدم جا به جا گفتم و جالب اینجاست که اصلا نگاه نکردن به مقاله و چیزی هم نفهمیدن :5:

اصلا توجه نمیکنن.منم یه جای زبانو اشتباه معنی کردم هیچکی نفهمید.دوباره خودم برگشتم درستش کردم.

Metastasis

New member
بچه ها البته نمره کتبی هم طبق گفته دوستان اونطور که ما حساب می کنیم با اونطوری که اونا حساب می کنن خیلی فرق میکنه
خیلیا میگفتن نمره کتبیشون خوبه ولی حتی دعوت به مصاحبه هم نشدن

پس کلا نمیشه رو چیزی حساب کرد معلوم نیست درصدایی که بچه ها میگن بر چه اساسی هست و چطوری حساب کردن

sh.abd6864

New member
بچه ها البته نمره کتبی هم طبق گفته دوستان اونطور که ما حساب می کنیم با اونطوری که اونا حساب می کنن خیلی فرق میکنه
خیلیا میگفتن نمره کتبیشون خوبه ولی حتی دعوت به مصاحبه هم نشدن

پس کلا نمیشه رو چیزی حساب کرد معلوم نیست درصدایی که بچه ها میگن بر چه اساسی هست و چطوری حساب کردن

واقعا همینطوره.یکی از دوستان (البته به گفته خودش) 52 درصد بود میانگینش به مصاحبه دعوت نشده بود و یکی دیگه که درصدش پایینتر بود امده بود مصاحبه!!

shino

New member
والا چی بگم آخه من طبق چندتا کارنامه وزارت بهداشت حساب کردم همون رقم بدست اومد که تو کارنامه نوشته بود ( ضرب درصد هر درس در ضریب اون درس تقسیم بر ضریب کل)

احسنت احسنت:bunnyearsmiley:

بالا