آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

saharii

New member
People are often unreasonable, illogical, and self-centered.
Forgive them anyway.

If you are kind,
people may accuse you of selfish ulterior motives.
Be kind anyway.

If you are successful,
you will win some false friends and some true enemies.
Succeed anyway.

If you are honest and frank,
people may cheat you.
Be honest and frank anyway.

What you spend years building,
someone could destroy overnight.
Build anyway.

If you find serenity and happiness,
they may be jealous.
Be happy anyway.

The good you do today,
people will often forget tomorrow.
Do good anyway.

Give the world the best you have,
and it may never be enough.
Give the best you've got anyway.

You see,
in the final analysis it is between you and God;
it was never between you and them anyway.

Kent Keith

من فعلا امضامو ویرایش میکنم
و اسم صاحب متن رو نمینویسم تا مطمئن نشدم

در هر حال جملات خیلی زیبایی هستن و باید بهشون عمل کنیم و "شبه جمله" معصوم هستن و صد البته که معصومین به بهترین وجه عامل به این جملات هستن

آخرین ویرایش:

saharii

New member
امام علی بود که....
بازم میگم رز آبی، بیخودی ناراحتی نمره کتبی مهمه برای همین اساتید مصاحبه رو چندان جدی برگزار نمیکنن

راستی آقا یا خانوم شینو من شناخت و خصومت قبلی با شما ندارم و نمیدونم چرا تو دوتا پست با شک و شبهه نسبت به حرفهای من برخورد میکنید

یادم نمیاد حرفی در مورد شما زده باشم یا نظری راجع بهتون داده باشم

یا علی

rozeabi

New member
پس خواهشا ناامید نباش....:rose:

آره دکتر مدرسی خیلی خوب برخورد کردن
اون دکتری که سمت چپم بود هم خوب برخورد کرد( اسمشو نمیدونم، ته ریش داشت)

راستی از کجا میدونی درصدهارو میدونن؟

- - - Updated - - -

دوستانی که ژنتیک مصاحبه داشتن بیان تعریف کنن ببینیم چه خبر بوده
وای لعنت به این استرس!!!!!!!!!!!!
سحرجان یکی از دوستام بعد از من مصاحبه داشتن. باهاش تلفنی حرف زدم گفت که به یکی از بچه ها گفتن آفرین کتبیت رو خوب دادی و فلان درصد رو زدی. علم غیب که نداشتن درست درصد طرف رو بگن. بعد هم در رشته ای مثل ژنتیک که درصدها بهم اونقدر نزدیک هستند زیاد هم بعید نیست که درصدها رو ندونند.

rozeabi

New member
امام علی بود که....
بازم میگم رز آبی، بیخودی ناراحتی نمره کتبی مهمه برای همین اساتید مصاحبه رو چندان جدی برگزار نمیکنن
نمی دونم شینو جان. من همیشه تو زندگیم صادق و خاکی بودم مادرم همش بهم میگه ساده لوحم ولی من جدا از مسائل اخلاقی و مذهبی خودم از صداقت محض لذت می برم. الان فکر می کنم که اشتباه کردم زیادی امروز خاکی و صادق بودم. یه جورایی از دست خودم ناراحتم و احساس می کنم احمقم. مخصوصا که خونواده م خیلی امیدوار بودند و من الان نگاهشون می کنم بغض می کنم:(( همه ی ناراحتیم هم به خاطر اوناست نه به خاطر خودم. نمیگم خراب کردم که ناراحت هم نشند و دارم کنترل می کنم خودمو گریه نکنم. حالا تا بهمن منتظر می مونم و ببینم که چوب سادگیم رو می خورم یا نه :sdasdasd:

saharii

New member
سحرجان یکی از دوستام بعد از من مصاحبه داشتن. باهاش تلفنی حرف زدم گفت که به یکی از بچه ها گفتن آفرین کتبیت رو خوب دادی و فلان درصد رو زدی. علم غیب که نداشتن درست درصد طرف رو بگن. بعد هم در رشته ای مثل ژنتیک که درصدها بهم اونقدر نزدیک هستند زیاد هم بعید نیست که درصدها رو ندونند.

پس هر کی قبول میشه تو همون جلسه مصاحبه این قوت قلب رو بهش میدن. نه؟
و ماها نباید دیگه منتظر بهمن ماه باشیم.....

varia

Well-known member
برای همه دوستان زنتیک ارزوی موفقیت میکنم. در گروه مصاحبه کننده ما هم دو نفرشون ژنتیک بودن، هرچی سوال پرسیدن من ی کلمه هم در موردشون اطلاع نداشتم!! خلاصه مصاحبه جالب نبود! حالا توکل بخدا، از این ببعدو دیگه واقعا دست ما نیست!

sh.abd6864

New member
بچه ها اصصلا ناامید نباشید...ما اصلا نمیتونیم چیزی رو پیش بینی کنیم..مگر کسی که جزو تاپترین درصداباشه و خودش اینو بدونه.. نتایج بقیه داوطلبها اصلا قبل پیش بینی نیست.من هم شوهرم هم خواهرم هم دختر خالم و هم خیلی از اشناهام این مراحل رو گذروندند و هیچ کدومشون پیش بینی درستی از نتایج نداشتند.پس نا امید نباشید و زندگی رو به خودتون تلخ نکنید.

shino

New member
راستی آقا یا خانوم شینو من شناخت و خصومت قبلی با شما ندارم و نمیدونم چرا تو دوتا پست با شک و شبهه نسبت به حرفهای من برخورد میکنید

یادم نمیاد حرفی در مورد شما زده باشم یا نظری راجع بهتون داده باشم

یا علی

نه نه به هیچ وجه سو برداشت نکنید، اگه حرفی زدم که موجب رنجش شما شده، همینجا عذرخواهی میکنم و اعلام میکنم بنده کوچکترین جسارتی به شما نکردم :riz304:255579
من برای جامعه علمی کشور خیلی ارزش قائلم و خودمو در این حد نمیبینم به کسی توهینی بکنم

30s2mars

New member
سلام دوستان. من امروز صبح مصاحبه داشتم. اساتید فقط دکتر مدرسی و دلویی رو شناختم. اسم بقیه رو می گفتن اما اونقدر استرس داشتم که متاسفانه یادم نمونده. مصاحبه م خوب نبود. یعنی جوش رو دوست نداشتم. نمی خوام در موردش توضیح بدم چون از یادآوریش ناراحت میشم:(( در کل امید چندانی ندارم. یه توصیه اینکه خودتون رو همه فن حریف و زرنگ نشون بدید و اینکه خیلی فعال و هنرمندید. (صداقت هیچ خریداری نداره) دوم اینکه درصدها رو می دونستن. سوم اینکه در جدیت مصاحبه همین بس که برای یکی دو نفر فقط چهار استاد از شش هفت استاد تو اتاق مصاحبه بودند که احتمالا اساتید غایب نمره هاشون رو بعد از دبلیو سی یا صحبت با موبایل از رو دست بقیه می نوشتن.
پی نویس: این پست جواب دوستانی هست که پیغام خصوصی هم دادن و از مصاحبه پرسیدن. من فعلا در شوک فلسفی فرو رفتم و تا مدتی دل و دماغ حتی تایپ کردن هم ندارم.

فکر نکن اساتیدی که حرف نمیزنن و تحسینت نمیکنن ازت خوششون نیومده. تو که نمره هایی که دادند رو ندیدی.اون نمره ها مهمه نه طرز برخورد اساتید. هیچوقتم از سادگیت خجالت نکش من خودم همیشه غصه میخوردم که زیادی سادم و مثل بقیه سیاست ندارم. ولی تازگیا فهمیدم تنها چیزی میتونم بهش افتخار کنم سادگیمه.

varia

Well-known member
دوستان ایشالا همتون نتیجه زحماتتونو میگیرید، زیادم احساساتی نشید! دکتری هم مشکلات خودشو داره، من دانشگاه تبریز با دوستان دکتری هم خابگاهی هستم، و اون یه روز مصاحبه تو شهیدبهشتی پیش دوستان بودم، دکتری هم مشکلات خودشو داره، سختی های خودشو داره ولی خب ماها که براش وقت گذاشتیم و برا همه مون مهمه نتیجشو بگیریم.
اون روز که دوستان هم رشته ایمو توی اتاق انتظار مصاحبه دیدم همه استرس داشتند و جز من داشتند مطالعه میکردند، اصلا یک درصد هم دلم نیومد قضاوت کنم کی قبول میشه یا کی رد میشه!
خب دیگه خودتونو کنترل کنید و ناراحت نباشید :rose:

هیراد

New member
بچه هایی که تو وزارت خونه منبع موثق داشتند ی آمار بدین بینم این اعضا محترم بورد نمره هارو داشتن یا نه؟

shino

New member
روشنگری فرمودیم، نخوندید، ندارن نمره هارو، آقا عموی من نداشته، بقیه رو نمیدونم:p7977cujr38iyymsu8:

rozeabi

New member
فکر نکن اساتیدی که حرف نمیزنن و تحسینت نمیکنن ازت خوششون نیومده. تو که نمره هایی که دادند رو ندیدی.اون نمره ها مهمه نه طرز برخورد اساتید. هیچوقتم از سادگیت خجالت نکش من خودم همیشه غصه میخوردم که زیادی سادم و مثل بقیه سیاست ندارم. ولی تازگیا فهمیدم تنها چیزی میتونم بهش افتخار کنم سادگیمه.
ممنون. منم الان به اندازه ی ظهر ناراحت نیستم. آدم تو روز اعلام نتایج نهایی خودش رو برای شنیدن هر خبری آماده می کنه اما اینکه تو روز مصاحبه آدم رو ناامید کنن دیگه نوبره.
ممکنه رشته به رشته فرق داشته باشه ولی من از روی همون چیزی که بهش اشاره کردم و برداشت خودم از روند مصاحبه فکر می کنم در مورد ژنتیک از درصدها آگاهی داشتن. راستی به نظرم میاد که با مداد روی اون برگه ی امتیازدهی علامت می ذاشتن یا نمره می نوشتن. اما به خودم مطمئن نیستم چون اصلا توجه زیادی به این چیزا نداشتم.

بالا