آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

rozeabi

New member
آخیش راحت شدم تموم شد مصاحبه
آقا نه طرح دیدن نه کتاب نه گواهی کارگاه
فقط مقاله پایان نامه تدریس کنگره
از مقاله و پایان نامه سوال پیچم کردن و هدفمو پرسیدن متن خوندم و در موردش توضیح دادم و یه سوال علمی
بعدم انتخاب شهرم و دلیل اینکه چرا از رشته ای مثل تغذیه که بازار کارش خوبه دارم میرم بیوشیمی

خسته نباشی واقعا
کلیربوکت رو نگاه کردن؟ یعنی ورق زدن همه ی صفحه هاشو؟
سوال علمی از نوع کنکوری و درسی بود یا یک چیز تجزیه تحلیلی؟
می پرسن کدوم شهرها رو اول انتخاب کردید؟
ببخشید زیاد شد :دی

rozeabi

New member
دوستان جهت اطلاع رسانی عرض میکنم، لیست آیتم های وزارت بهداشت برای مصاحبه جلومه(از طریق یه پارتی موثق تو وزارت گرفتم)
انقدر مقاله رو بزرگ نکنید، مقاله ISI چه یه دونه چه 10 تا 2 امتیاز (معادل 10 نمره) داره که در واقع معادل 3 سوال صحیح هست.نمره مقاله فارسی 5 نمره. سن کمتر از 30 5 نمره، نداشتن فرزند 5 نمره، مجرد بودن 5 نمره، زبان 15 نمره( به ازای هر 10 نمره بالای 50 5 نمره)، ترجمه زبان برخورد و شخصیت، درک و بیان مطالب روی هم 45 نمره دارن، ترجمه کتاب 10 نمره، طرح پژوهشی 5 نمره، تدریس 10 نمره، برگزاری کارگاه5 نمره، سخنرانی در کنگره 10 نمره
تعداد مقاله و طرح پژوهشی برای نمره باقی مانده رو برای اعضا هیات علمی تشکیل میدن
حالشو ببرید و ناامید نباشید :rose:

این رو بیارم تو صفحه های آخر. دنبالش نگردم همش :))

shino

New member
خسته نباشی واقعا
کلیربوکت رو نگاه کردن؟ یعنی ورق زدن همه ی صفحه هاشو؟
سوال علمی از نوع کنکوری و درسی بود یا یک چیز تجزیه تحلیلی؟
می پرسن کدوم شهرها رو اول انتخاب کردید؟
ببخشید زیاد شد :دی

کلیربوکو دیدن اما پس دادن، نفر ب نفر گشت دوباره رسید به خودم
از مقاله ایمونو سال ۲۰۰۰ یه پاراگراف خوندم در مورد مسیر سلولی erk بعد متنو برداشت گفت توضیح بده چی فهمیدی
بعد توضیح دادم گفت حالا در مورد erk توضیح بده
بله ازم پرسیدن کدوم شهرارو زدی سه تای اولو گفتم
بعد گفتم از نظر مسافت انتخاب کردم، ولی برای من بیوشیمی مهمه و خوشحال میشم در خدمت اساتید باشم

shino

New member
ولی خب مصاحبست دیگه کی میدونه پشت اون لبخندای ملیح چه تفکری خوابیده!!در ضمن اون سه برگیم که گذاشته تو سایت سنجش اصلا نخواستن گفتن ببر

آخرین ویرایش:

silk

New member
ولی خب مصاحبست دیگه کی میدونه پشت اون لبخندای ملیح چه تفکری خوابیده!!در ضمن اون سه برگیم که گذاشته تو سایت سنجش اصلا نخواستن گفتن ببر

شینو جان خسته نباشی. میگم از مقالت چی میپرسن مثلا؟من که مقالاتم همون چیزی هست که از پایانامه ام استخراج شده!چه فرقی میکنه سوالاتشون از مقاله و از پایانامه؟

shino

New member
نه از مقالم نپرسیدن، از یه مقاله که مال یه مجله بیوشیمی بود سوال پرسیدن در مورد مسیر سیگنالی erk
از پایان نامه پرسید که روشو خلاصه توضیح بده بعد گفت هدفت چی بوده از این کار میخوای چیو ثابت کنی

- - - Updated - - -

بجز این 3نفر اساتید چند نفر دیگه بودن.

حدود ۱۱ نفر

saharii

New member
تو فرمی که باید پر کنیم یه بخش مربوط به سخنرانی و تالیف هست. میشه تو جدول مربوطه بجای سخنرانی پوسترهای همایشی رو بنویسیم؟

sh.abd6864

New member
نه از مقالم نپرسیدن، از یه مقاله که مال یه مجله بیوشیمی بود سوال پرسیدن در مورد مسیر سیگنالی erk
از پایان نامه پرسید که روشو خلاصه توضیح بده بعد گفت هدفت چی بوده از این کار میخوای چیو ثابت کنی

- - - Updated - - -

حدود ۱۱ نفر

خب به سلامتی.انقدر که شما راضی اید از مصاحبه پس حتما قبولید.تبریک میگم.فقط از آشناهاتون بودن تو برد؟ و اینکه شما می دونید از بقیه داوطلب ها هم همان متن مقاله رو پرسیدن یا نه؟

shino

New member
خب به سلامتی.انقدر که شما راضی اید از مصاحبه پس حتما قبولید.تبریک میگم.فقط از آشناهاتون بودن تو برد؟ و اینکه شما می دونید از بقیه داوطلب ها هم همان متن مقاله رو پرسیدن یا نه؟

نه بابا معلوم نیست. آشنایی که تو برد داریم مال رشته خودم نیست. رشته انفورماتیک هست
نه شاید حدود 10 تا مقاله جلوی دستشون بود که های لایت شده بود. به نظرم از اونا هم میپرسیدن
ولی بعد مصاحبه نمیذاشتن بقیه رو ببینیم که تقلبی صورت نگیره!!!

sh.abd6864

New member
نه بابا معلوم نیست. آشنایی که تو برد داریم مال رشته خودم نیست. رشته انفورماتیک هست
نه شاید حدود 10 تا مقاله جلوی دستشون بود که های لایت شده بود. به نظرم از اونا هم میپرسیدن
ولی بعد مصاحبه نمیذاشتن بقیه رو ببینیم که تقلبی صورت نگیره!!!
ایشالا که قبولید.پس تشابه اسمی بوده
تو تغذیه فکر کنم از همون کتاب های کراوس و مدرن و اینا بگن بخونیم.

shino

New member
ایشالا که قبولید.پس تشابه اسمی بوده
تو تغذیه فکر کنم از همون کتاب های کراوس و مدرن و اینا بگن بخونیم.

تشابه اسمی؟!!!!
سال پیش 2 تا از دوستانم کراووس خونده بودن امسالم از دکتر کشاورز پرسیدم گفت کراووس می پرسیم

jamzilan

New member
با ارزوی موفقیت برای دوستانی که مصاحبه ژنتیک پزشکی دارند امیدوارم بعد از مصاحبه این حس در همه ما ایجاد شود که انچه حقمون بود بهش رسیدیم

30s2mars

New member
تو فرمی که باید پر کنیم یه بخش مربوط به سخنرانی و تالیف هست. میشه تو جدول مربوطه بجای سخنرانی پوسترهای همایشی رو بنویسیم؟

آره پوسترها رو باید تو قسمت سخنرانیها نوشت. ولی همینجور که بچه ها گفتند کسی اون فرم رو نگاه نمیکنه.

papilary

New member
سلام دوستان خسته نباشید. از دوستان کسی دکترای فیزیولوژی شرکت کرده ؟؟؟ تو مصاحبه از معدل هم پرسیدن ؟؟ کسایی که نمره قبولی کتبی آوردند از کی شروع کردن به خوندن ؟؟ میشه راهنمایی کنین ممنون میشم. کسایی پایان نامه رو هفت ترمه تموم کردن جزو دانشجوهای ترم آخر محسوب میشن؟؟؟

بالا