آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

nono

New member
imunoo جان! ما قلب نداریم ها......همه پای سیستم منتظر فرمایشات جنابعالی هستیم :smiliess (12):

mehsad

New member
خب بچه ها حالا که میگید سی دی چک میشه پس میشه امیدوار بود مدارکی که با عجله بررسی شده یا فراموش شده دوباره بررسی میشه؟
دوم اینکه کسی به من نگفت تهران رو اول بزنم یا بهشتی؟

mehsad

New member
بچه ها مصاحبه ما با همه رشته ها فرقداره یکم سنگین تره. متن زبان تخصصی میپرسند و باهات انگلیسی حرف میزنن. ما باید یه سریکارها و تبحر ها مربوط به رشته مون رو ارائه بدیم. در کل مصاحبه ما چندین مرحله داره که تو یه روز انجام میشه. یعنی شاید بگم یه قسمتش که بررسی سی وی و صحبت و نشون دادن مدارک و مقاله هاس مشابه بقیه رشته ها باشه. فقط ههمین.
یه توصیه... به هیچ وجه هول نشید.

TUMS

Well-known member

جواب سوال شما را دادم ولی متاسفانه مجبور شدم برش دارم باز بهتون پ.خ میدم

emrane

New member
سلام بچه ها. منم ژنتیکی هستم! میخواستم سی وی شما رابدونم. من دوتا آی اس آی با سه تا علمی پژوهشی دارم. دیگه چیزی ندارم. به نظرتون چند میگیرم؟

jamzilan

New member
خوبه دیگه میخوای چیه داشته باشین دوتا ای اس ای خیلی خوب است
سلام بچه ها. منم ژنتیکی هستم! میخواستم سی وی شما رابدونم. من دوتا آی اس آی با سه تا علمی پژوهشی دارم. دیگه چیزی ندارم. به نظرتون چند میگیرم؟

rozeabi

New member

سلام. اسم اول خودتون هستید؟
در مورد ژنتیک تا جایی که من شنیدم امسال نه تنها درصدها که سی وی ها هم خیلی نزدیکند و اساتید نقش تعیین کننده دارن. امسال تاثیر شانس زیاده.
می دونید مصاحبه کننده ها کیا هستن؟ به غیر از دکتر دلویی البته

shino

New member
دوستان طرح پژوهشی چه یه دونه چه ده تا یه امتیاز داره،اما در مورد مقالات فرق میکنه

emrane

New member
توی همشون نویسنده اول هستم. ولی خب دیگه چیزی ندارم :(
فقط منم و این 5 تا مقاله
به نظرم همه اونایی که قبول شدن مقاله حتما دارن. درسته؟ شما خودتون چطور؟ چند تا مقاله دارید؟

jamzilan

New member
پارسال دو نفر قبول شدن مقاله ای اس ای نداشتن خود من هم مقاله ای اس ای ندارم
فقط منم و این 5 تا مقاله
به نظرم همه اونایی که قبول شدن مقاله حتما دارن. درسته؟ شما خودتون چطور؟ چند تا مقاله دارید؟

rozeabi

New member
فقط منم و این 5 تا مقاله
خیلی خوبه که. منم فقط سه تا آی اس ای دارم و یه فارسی. فقط تو یکی از آی اس آی ها اسم اولم. بالاترین درصد و پایین ترین درصدی که امسال قبول شدند رو می دونید چندن؟ من حدود هفتاد زدم. به نظرتون چطوره؟

shino

New member
ماشالله بچه های ژنتیک چقدر مقاله دارن، بودجه از کجا آوردین؟دانشجویین؟یا فارغ شدین؟

sh.abd6864

New member
دوستان طرح پژوهشی چه یه دونه چه ده تا یه امتیاز داره،اما در مورد مقالات فرق میکنه
k
اتفاقا من شنیدم هر دوتا طرح پزوهشی یه مقاله فارسی حساب میشه و مقاله ای اس ای چه یه دونه چه ده تا یه امتیاز داره که البته خیلی با عقل جور در نمیاد.

emrane

New member
خیلی خوبه که. منم فقط سه تا آی اس ای دارم و یه فارسی. فقط تو یکی از آی اس آی ها اسم اولم. بالاترین درصد و پایین ترین درصدی که امسال قبول شدند رو می دونید چندن؟ من حدود هفتاد زدم. به نظرتون چطوره؟

خیلی خوبه. ایشالله قبول میشید. من شصت و نه زدم. بالاترین درصدی که میشناسم هفتادو شش زده. شما کجا خوندید؟

emrane

New member
بچه ها کسی میدونه هزینه بین الملل چقدر میشه؟ ارزش داره بین الملل بخونیم؟ به اونا هم حقوق میدن؟

sadra.s

New member
بچه ها کسی میدونه هزینه بین الملل چقدر میشه؟ ارزش داره بین الملل بخونیم؟ به اونا هم حقوق میدن؟

آره حقوق میدن.ترمی 6 میلیون شهریه میگیرن بعد 600 هزار تومنشو به عنوان حقوق بر میگردوند!!!!
سوالایی میپرسیاا!!! بین الملل ، مازاد بر ظرفیته.معلومه که تسهیلات دولتی شاملش نمیشه.

saharii

New member
1.بچه های ژنتیک بالاخره مطمئن شدین 2 برابر ظرفیت دعوت شدن به مصاحبه یا بیشتر؟
آخه خیلی ها مرحله اول قبول شدن

2.توی کلیر بوک باید اصل مدارک رو بذاریم یا کپی مدارک رو بذاریم و بهشون تحویل بدیم؟

3. تو سی دی باید اسکن تمام مدارک از جمله شناسنامه و توصیه نامه فارسی و انگلیسی و هر چی که داریم رو هم بذاریم؟

4. رتبه اولی فارغ التحصیلان که از امتیازاتش( استعداد درخشان و ...) استفاده نشده رو بهش امتیازی میدن؟
5. تدریس تئوری و عملی آزمایشگاه هم جزء سوابق تدریس حساب میشه؟

ممنون بابت پاسختون:rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:
بالا