آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

rozeabi

New member
خبر دیروز :
وی با بیان اینکه 6 هزار و 339 نفر در جلسه امتحان حضور داشتند، افزود: 2 هزار و 487 نفر یعنی دو برابر میزان پذیرش برای مصاحبه دعوت می‌شوند، مصاحبه از تاریخ 16 تا 27 آذر ماه ادامه دارد.
خبر امروز:
به گفته وی تاکنون از 3320 نفر دعوت شده برای مصاحبه، 2500 نفر به حد نصاب مورد نظر دست یافتند.
یعنی یه روزه تصمیم گرفتن یه هشتصد و بیست نفر که به حد نصاب نرسیدن رو هم دعوت کنن.:shocked::(50):

بچه ها اگر کسی این جمله رو میفهم من رو توجیه کنه (ها ای که میگی ینی چه :نقل قول از شیر فرهاد برره )
به گفته وی تاکنون از 3320 نفر دعوت شده برای مصاحبه، 2500 نفر به حد نصاب مورد نظر دست یافتند

shino

New member
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در پایان در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون اظهار کرد: ظرفیت پذیرش نهایی دوره دکترا 1660 نفر است.

آقا ظرفیتا دو روز پیش 1324 نفر بود حالا شده 1660، همه قبولن گویا

30s2mars

New member
به نظرم منظورش اینه که طبق قانون 50% همون رشته و 30% کل رشته ها 3300 تا پذیرفته شدن و اما طبق قانون 2 برابر ظرفیت 2500 نفر میان مصاحبه
شما ناراحت نباش بلد نیست حرف بزنه بچمون :sad:

کجا نوشته 30% کل رشته ها؟؟؟؟؟

mahsa.

New member
بابا چرا کسی به اینا نمیتونه حالی کنه که روز دوازده آذر از ساعت 12 شب به بعد شروع میشه چرا اینقدر استرس به خوردمون میدن.............

shino

New member
کشف کردم!
3300 نفر کیشن دوبرابر ظرفیت پذیرش (1660) و از این میزان 2500 نفر اون مقدار 30% و 50% رو کسب کردن و میان مصاحبه
نتیجه:امسال تعداد کمتری میان مصاحبه

shadyrecords

New member
من خودم احتمال میدم که چون ظرفیت پذیرش 1660 نفره،پس دو برابرش میشه 3300 نفر ولی 2500 نفر فقط حدنصاب اوردن،طبق قانون دوبرابر ظرفیت مجبور شدن کسایی هم که حدنصاب نیوردن دعوت شدن...

shadyrecords

New member
کشف کردم!
3300 نفر کیشن دوبرابر ظرفیت پذیرش (1660) و از این میزان 2500 نفر اون مقدار 30% و 50% رو کسب کردن و میان مصاحبه
نتیجه:امسال تعداد کمتری میان مصاحبه
نه آخه اعلام کردن از 3300 نفر دعوت شده...یعنی 3300 نفر دعوت کردن ولی 2500 نفر فقط حدنصاب اوردن،پس یعنی مجبور شدن بیشتر دعوت کنن چون دو برابر ظرفیت باید اعلام میشه...
ولی در کل اینا خودشونم نیمدونن چی میگن،تا نتایج نیاد هیچی مشخص نیست:65d6a5d6s:

doneshjoo

New member
اگه از مرورگر کروم استفاده میکنین این افزونه رو نصب کنید تا صفحه مورد نظرتون برای مثال هر 5 ثانیه رفرش بشه!!!! همش 131 کیلو بایت ناقابل

https://chrome.google.com/webstore/detail/super-auto-refresh/kkhjakkgopekjlempoplnjclgedabddk?hl=en

مخصوص کسایی که استرسشون بالاهه و در عین حال حوصله هم ندارن:smiliess (9):

البته اینم هست که کارش درسته، اینتروالاشو(interval) بزارید روی 10 ثانیه تا اگه بچهای سنجش دست از پا خطا کردن به شما نوتیفیکیشن و آلارم بده ، اینجوری میتونین با خیال راحت به کاراتون برسید ، اینجاس که میگن تحریما برای ما فرصت ساز بوده:auizz3ffy9vla57584x

https://chrome.google.com/webstore/detail/page-monitor/pemhgklkefakciniebenbfclihhmmfcd

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

shino

New member
خداییش در راه کنکور به چه کارایی دست نمیزنیم :smiliess (3):
ینی فقط مونده آدم بکشیما

mahsa.

New member
همه باهم سرود ملی ایران و بخونید ....
کی استرس داره :دشمن ......

mehsad

New member
آخه با فایر فاکس میرم قسمت غیر فعال نتیجه مرحله اول و دریافت کارت ورود به مصاحبه هست. ولی تو گوگل کروم فقط دریافت کارت ورود به مصاحبه! چرا؟

biotechnologist

New member
یاالله! سلام. من اصلا امسال آزمون ندادم ولی پست های شما رو خوندم یه دفه بدجور استرس گرفتم. انشاا... همتون قبولید. یه ذره به خودتون مسلط باشید و به خدا توکل کنید. اونیکه خیره واستون پیش میاد.:rose:

mahsa.

New member
یاالله! سلام. من اصلا امسال آزمون ندادم ولی پست های شما رو خوندم یه دفه بدجور استرس گرفتم. انشاا... همتون قبولید. یه ذره به خودتون مسلط باشید و به خدا توکل کنید. اونیکه خیره واستون پیش میاد.:rose:
ممنون از همدلیت
خدا صبرشم بهمون بده .

shino

New member
ولی ظرفیتا خیلی زیاد شده نسبت به پارسال پارسال مجموعا 781 نفر گرفتن امسال بدون دارو سازی شده 1392
بنظر میاد کم نکردن و بین الملل را اضافه کردن :smiliess (11):

mehsad

New member
ولی ظرفیتا خیلی زیاد شده نسبت به پارسال پارسال مجموعا 781 نفر گرفتن امسال بدون دارو سازی شده 1392
بنظر میاد کم نکردن و بین الملل را اضافه کردن :smiliess (11):

به هر حال پولیا زیاد شده! یعنی مشکل مملکت با گرفتن دکترای پولی حل میشه و اصلا قرار نیست دکتر بیکار داشته باشیم! اونایی که بند پ و پ شون قوی هست همچنان پیشتازند چه در گرفتن مدرک دکترا چه استخدام شدن و بیکار نموندن!

کارولین

New member
مهربان پروردگارم تو خود بر کرده ام شاهد بودی پس برای من و دوستانم بهترین را مقدر فرما" آمین "

mehsad

New member
آخه دو هفته آزمون افتاد جلو... و مصاحبه هم همینطور.. اینا تو اعلام کلید نهایی اینهمه تاخیر داشتند! حالا نتیجه مرحله اولشونم همینجوره... دقمون میدن آخر!:14:

بالا