آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

منظور به همراه داروسازی 71 رشته میشه
1324 تقسیم بر 71 میشه 18 نه 16
پارسال بدون داروسازی ما 781 نفر پذیرش کل داشتیم امسال با داروسازی میشه 1324- در ضمن اگر 781 نفر پارسال رو بر کل رشته های پارسال ینی 54 تقسیم کنیم عدد 14 به عنوان میانگین بدست میاد که در مقایسه با 18 امسال کمتره ولی برای حدس عدد دقیق بهتره:
ظرفیت داروسازی رو منهای 1324 کنید مال امسال بدست میاد حوصله ندارم داروسازی رو جمع بزنم وگرنه حساب میکردم :whistle:
امسال 59 رشته بدون داروسازی داریم. ما به تفاوت کل (1324) منهای داروسازی تقسیم بر 59 میشه میانگین امسال

ریاضی دانم شدیم :motat:
فکر نکنم 1163 تقسیم بر 71 18 بشه!!!بلکه 16 یعنی اون عده که شانس قبولی رو از دست میدهند اینکه دارو باشه یا نباشه مهم نیست اینجا مهم ظرفیتهاست که به نظر میاد از پارسال کمتر

shino

New member
فکر نکنم 1163 تقسیم بر 71 18 بشه!!!بلکه 16 یعنی اون عده که شانس قبولی رو از دست میدهند اینکه دارو باشه یا نباشه مهم نیست اینجا مهم ظرفیتهاست که به نظر میاد از پارسال کمتر

دوست عزیز 1324 پذیرش نهایی هست نه 1163
ما کاری به حذف شده ها نداریم قبولی ها مهمن بعد طرفیت دارو امسال به ما اضافه شده واضحه که ظرفیتا کم نشدن

shino

New member
داروسازی امسال 268 میگیره اگر منهای 1324 بشه میشه 1056 که سهم رشته ها بدون داروسازیست (نسبت به سال پیش که 781 نفر بوده مقایسه کنید)
اما امسال 5 رشته جدید هم اضافه شده که میانگین میشه 17.89
که در مقایسه با سال قبل تعییری نکرده
اما احتمال زیاد به بین الملل اضافه و از روزانه کم میشه

آخرین ویرایش:

mehsad

New member
یعنی از 6 عصر به بعد میزنن؟ تا ساعت 18 من مردم!!!
اگه مثل اون کلید نهاییشون باشه که تو زمان دقیق زدن نوبره والا!

aaram

New member
یعنی از 6 عصر به بعد میزنن؟ تا ساعت 18 من مردم!!!
اگه مثل اون کلید نهاییشون باشه که تو زمان دقیق زدن نوبره والا!

نه زودتر میزنن مهساد جان.احتمالا نزدیک ظهر بیاد

من که پیش پیش نشستم جلو در ساییتش الان چند ساعته کشتمشون انقدر سایتو رفرش کردم!!!

آخرین ویرایش:

negar62

New member
منم همینطور!! اصلأ نمیدونم چرا اینطوری شدم؟؟!! هر نیمساعت سایتو چک می کنم. خودم همش به دوستام روحیه میدادم. اما دوس دارم زودتر تکلیفم روشن بشه. :smiliess (12):

mehsad

New member
آرام جان من فکر میکردم همه اطلاعیه ها 18 به بعده.. الان که گفتی من قلبم داره میاد تو دهنم به خدا.... وای دیگه هیچ کاری نمیتونم انجام بدم:riz303:
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

TUMS

Well-known member

اگه تا ساعت یک اعلام کردن که هیجی
اگر اعلام نکردن احتمالش خیلی کمه تا 6 اعلام کنن
اگه تا 6 اعلام نکردن منتظر فردا باشین

:rose:

shadyrecords

New member
احتمالا تا 1 ساعت دیگه اعلام میشه،اگه به قسمت کلید نهایی برین،لینکش به صورت غیر فعال هست که نوشته کارت ورود به مصاحبه

rozeabi

New member
سلام دوستان. استرس که ندارید:rolleyessmileyanim:
من کتبی رو معمولی زدم اما همش به خودم میگم نکنه یه گزینه رو اشتباهی زدم بعد سلسله وار همه جوابام غلط شده. یا میگم نکنه اصلا پاسخنامه ی من گم شده باشه. یعنی تا این حد رد دادم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
الانم خیمه زدم در سایت. ایشاللا قبول بشیم. این ژنتیک اصلا قابل پیش بینی نیست. خیلی ترسناکه :sarma:

rozeabi

New member
ای بابا. دیگه شورش رو در آودرن :)) مصاحبه رو انداختن جلو از اینور یه ذره زودتر جوابا رو نمیدن.

shadyrecords

New member
یعنی چی از 3300 نفر دعوت شده،2500 نفر حدنصاب اوردن!!!!یعنی کسایی که حدنصاب هم نیوردن دعوت شدن!چرا دوپهلو حرف میزنن

آخرین ویرایش:

shino

New member
یعنی چی از 3300 نفر دعوت شده،2500 نفر حدنصاب اوردن!!!!یعنی کسایی که حدنصاب هم نیوردن دعوت شدن!چرا دوپهلو حرف میزنن

به نظرم منظورش اینه که طبق قانون 50% همون رشته و 30% کل رشته ها 3300 تا پذیرفته شدن و اما طبق قانون 2 برابر ظرفیت 2500 نفر میان مصاحبه
شما ناراحت نباش بلد نیست حرف بزنه بچمون :sad:

بالا