آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

30s2mars

New member
آبرومونو بردن با این برنامه ریزیشون. :New (6):
هر جا میرم مدرک بگیرم بهم تیکه میندازن که وایسا جواب بیاد بعد اینا رو بگیر :ph34r-smiley:

mehsad

New member
حالا زمان مصاحبه جلوتر اومده اعلام نتایج همون 12 اذره؟ چرا زودتر نیمدن این نتیجه رو؟؟؟ خب باید فرصت باشه برای جمع اوری مدارک!

sanaz d

New member
یکی بمن بگه سم شناسی نمره منفی داشته یانه؟ اخه بما تو دانشگاه ایران گفتن نمره منفی داره.خدایا دارم دیوانه میشم خیای خونده بودم سی تا ازسوالارو نزدم وگرنه 142میشدم

shino

New member
یکی بمن بگه سم شناسی نمره منفی داشته یانه؟ اخه بما تو دانشگاه ایران گفتن نمره منفی داره.خدایا دارم دیوانه میشم خیای خونده بودم سی تا ازسوالارو نزدم وگرنه 142میشدم

سم شناسی نمره منفی نداره، تو دفترچه توضیح داده

sanaz d

New member
گفتن که رشتهای داروسازی نمره منفی نداره پسچرا از بلندگو گفتن رشته ارتقای سلامت هم نمره منفی نداره ؟اونکه برای داروسازی نیست؟

negah

New member
اگه دکترای بهداشتو کسی دعوت به مصاحبه بشه و با توجه به اینکه نتایج نهایی بهمنه، میتونه واسه دکترای علوم که ثبت نامش 16 تا 23 آذره، اقدام کنه؟

sma

New member
تو آزمون تخصصی دارو سازی اگه تعداد نفراتی که بالای 140 زدن خیلی کمتر از تعداد ظرفیت پذیرش باشه. چی میشه؟ ظرفیت ها خالی میمونه؟

خدایا یه حق لطف, رحمت و بخشندگی بیکرانت کمک کن همه ی اونایی که تلاش کردن نتیجه ی زحمتاشونو ببینن...
الهههی آمین :rose::heart:

mohsenhsm

New member
salamبچه ها چ خبر ؟ نتیجه کی میاد؟ احتمالش هست زودتر بیاد یا نه...؟.

خدایا یه حق لطف, رحمت و بخشندگی بیکرانت کمک کن همه ی اونایی که تلاش کردن نتیجه ی زحمتاشونو ببینن...
الهههی آمین :rose::heart:
سلام بر همگی نمیدونید نتیجه ها کی میاید؟
کسی خبر تازه ای نداره..؟
زمان مصاحبه که جلو افتاده
میشه جواب زودتر بیاد ؟
تهرانیهاخبر تازه ای ندارند؟
بابا کجایید؟؟؟

shadyrecords

New member
من شنیدم که نتایج همون 12 آذر اعلام میشه،فقط به خاطر تعطیلات آخر ماه،مصاحبه زودتر انجام میدن

sanaz d

New member
یکی بمن بگه من دعوت میشم به مصاحبه یا نه؟ رشتم سم شناسیه از 200تاسوال 125 تا درست 45 تاغلط زدم 30تا هم نزدم البته نمره منفی نداره انگار من خنگ باید همرو میزدم اما اونجا بهمون گفتن نمره منفی داره

shadyrecords

New member
یکی بمن بگه من دعوت میشم به مصاحبه یا نه؟ رشتم سم شناسیه از 200تاسوال 125 تا درست 45 تاغلط زدم 30تا هم نزدم البته نمره منفی نداره انگار من خنگ باید همرو میزدم اما اونجا بهمون گفتن نمره منفی داره

احتمالش هست اگه کسی بالای 140 خیلی کم باشن زیر 140 هم بگیرن ولی قانون اینه که 140 حتما باید بیارین،توکل کنین به خدا ببینین چی میشه ایشالا که دعوت میشین
ولی در کل احتمالش خیلی کمه

sanaz d

New member
:j58r36j3gcr4suxymup:14::smiliess (2):::
احتمالش هست اگه کسی بالای 140 خیلی کم باشن زیر 140 هم بگیرن ولی قانون اینه که 140 حتما باید بیارین،توکل کنین به خدا ببینین چی میشه ایشالا که دعوت میشین
ولی در کل احتمالش خیلی کمه
:sadsmiley:

اعلام نتایج اولیه فردا!

محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری رشته‌های علوم پزشکی فردا 12 آذر ماه روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه 6 هزار و 339 نفر در جلسه امتحان حضور داشتند، افزود: 2 هزار و 487 نفر یعنی دو برابر میزان پذیرش برای مصاحبه دعوت می‌شوند، مصاحبه از تاریخ 16 تا 27 آذر ماه ادامه دارد.

پورکاظمی خاطر نشان کرد: داوطلبان در 71 رشته امسال به رقابت پرداختند.

محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری رشته‌های علوم پزشکی فردا 12 آذر ماه روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه 6 هزار و 339 نفر در جلسه امتحان حضور داشتند، افزود: 2 هزار و 487 نفر یعنی دو برابر میزان پذیرش برای مصاحبه دعوت می‌شوند، مصاحبه از تاریخ 16 تا 27 آذر ماه ادامه دارد.

پورکاظمی خاطر نشان کرد: داوطلبان در 71 رشته امسال به رقابت پرداختند.
از این 2487 نفر تو کل رشته ها قرار فقط1324 نفر پذیرش نهایی شوند یعنی 4 بهمن 1163 نفر دوباره حذف میشوند یعنی میانگین تو همه رشته ها 16 نفر قبول نمیشوند البته بعضی رشته ها 30 نفر میگیرند بعضی رشته ها 8 نفر با همین 16 نفر میانگین میشه نسبت بست . یجورایی این مصاحبه بیش از اینها مهم!

shino

New member
منظور به همراه داروسازی 71 رشته میشه
1324 تقسیم بر 71 میشه 18 نه 16
پارسال بدون داروسازی ما 781 نفر پذیرش کل داشتیم امسال با داروسازی میشه 1324- در ضمن اگر 781 نفر پارسال رو بر کل رشته های پارسال ینی 54 تقسیم کنیم عدد 14 به عنوان میانگین بدست میاد که در مقایسه با 18 امسال کمتره ولی برای حدس عدد دقیق بهتره:
ظرفیت داروسازی رو منهای 1324 کنید مال امسال بدست میاد حوصله ندارم داروسازی رو جمع بزنم وگرنه حساب میکردم :whistle:
امسال 59 رشته بدون داروسازی داریم. ما به تفاوت کل (1324) منهای داروسازی تقسیم بر 59 میشه میانگین امسال

ریاضی دانم شدیم :motat:

آخرین ویرایش:
بالا