آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

negar62

New member
جناب alikk نکنه دستی توی وزارتخونه دارینا؟؟! مارو بیخبر نذارین. بچه ها کلی دعاتون میکنن :rose:

negar62

New member
بچه هاااا
بخوابین دیگه! نصف شبه!
خوابای خوش ببینین :smiliess (9):
(قبولی و دانشگاه جدید و ‌...)
شب بخیرررر

alikkk

New member
جناب alikk نکنه دستی توی وزارتخونه دارینا؟؟! مارو بیخبر نذارین. بچه ها کلی دعاتون میکنن :rose:

من فقط دو تا دست دارم که اونم رو تنم هست شاید اون دست یکی دیگست، فکر کنم imunoo یکی از دستاشو تو وزارت خونه جا گذاشته :smiliess (3):

sephr

New member
دوستان چقدر با هم بودن خوبه همتون چقدر خوب هستید امیدوارم همه خبر قبولیشونو بدهند براى تک تک دوستان ارزوهای خوب دارم

Rezath17

New member
نمیدونم
نمیدونم بازم
شما سوال اول را خودت مدونی؟

نه آخر گفتید که از 70 پایین تر هم مصاحبه اومده بوده، من که هر چی پرسیدم از 70 بالاتر بودن.

بچه های مدرس که گفته بودن قرار بدن، البته یکساله دارند می کن قراره بدن ولی هنوز حقوقو ندادن، شاید از امسال که آمد با وزارت بهداشت حقوق رو بدن.

Rezath17

New member
امسال خیلی نا مردی دارن می کنن ، پارسال آزمون 18 روز دیرتر بود مصاحبه هم 10 روز دیرتر تموم شد. ولی نتایج 11 بهمن اعلام شد. امسال این همه زودتر بود تازه گفتن نیمه اول بهمن.

خدا کنه این هفته اعلام کنن. مردیم از بلاتکلیفی.

rozeabi

New member
سلام دوستان. سقف نمره ی مصاحبه چقدره؟ تو باکتری که کارنامه ش رو بچه ها گذاشتن 136 رو دیدم اما از وضعیت رشته های دیگه خبر دارید؟ :smilies:

mehsad

New member
بر و بچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
حالا ما یه دیشبو زود رفتیم بخوابیم شما اومدیین ترکوندین عایاااااااااااااااااااا؟؟؟
یه دفه از 200 رسیدید به 206؟؟؟!:shocked: خووووووووووووو جاون خالی هیچکی نبود منم گفتم برم بخوابم دیگه بسه رفرش کردن این صفه! مثه جغد نشسته بودم هی نگاه میکردم.. من که رفتم همه تون اومدید؟؟!! عجببببببببببببببباااااااا
حالا تازه یه خوابی دیدم عجیبو غریبببببببببببببببببببببببببببببببب... اصلا اولش که منتظر نتایج بودم... دلم میخاست قبول شم... بعدش دیدم شهرستان قبول شدم اولش خوشحال بودم ولی بعدش واقعا داشتم خفه میشدم...:smiliess (13):
بچه ها اصلا حال و حوصله یه شهر دیگه رو ندارم به خداااااااا... یعنی رفت و اومد و ... نمیدونید صبح که پا شدم به این فکر میکردم انتظار سخته ولی بعدش تازه اول دردسرمونه.... چه واسه درس خوندن چه واسه بار و بندیل بستن:smiliess (2):
هر چی که هست..... رفتنی باید بره/:sadsmiley:

mehsad

New member
عایااااا شما ها تا دم صبح بیدار بوذید که حالا همگی با هم خواب تشریف دارید؟؟؟:5:

negar62

New member
من که از ساعت 7 صبح بیدارم. فعلأ که پای لپ تاپ دارم عکسای پایان ناممو ردیف میکنم. :ahi5slcgm04mi8jqqkl
بچه ها سر ظهره هااااا
بسه نخوابین خب اینقدر!!!:New (6):

ع ل ی رضا

New member
حالا فرضا ما قبولم بشیم مگه چی میشه؟؟؟؟...کلا هیچگونه آینده ی روشنی توی ایران متصور نیستم...قیمت نفتم شده 40 دلار تازه پولشم نمیتونیم وارد کشور کنیم...تا وقتی هم توی این مملکت یه عده از تحریم دارن پول در میارن عمرا توافقی بشه و تحریمام محاله که برداشته بشه...کلا قیمت نفت رو شنیدم امروز فاز ناامیدی هستم...

shino

New member
حالا فرضا ما قبولم بشیم مگه چی میشه؟؟؟؟...کلا هیچگونه آینده ی روشنی توی ایران متصور نیستم...قیمت نفتم شده 40 دلار تازه پولشم نمیتونیم وارد کشور کنیم...تا وقتی هم توی این مملکت یه عده از تحریم دارن پول در میارن عمرا توافقی بشه و تحریمام محاله که برداشته بشه...کلا قیمت نفت رو شنیدم امروز فاز ناامیدی هستم...

حالا نه اینکه پول نفت میاد تو جیب ما، اصلا میخوام صد سال سیاه نفت نداشته باشیم، گند زده به این مملکت

Hamidvet

New member
هر جا چراغی روشنه / از ترس تنها بودنه

ای ترس تنهایی من / اینجا چراغی روشنه​
:dadad4:

doneshjoo

New member
من فقط اینو مطمئنم که اگه نفت بشکه ای 300 دلارم نشه ، وضع ما همینه. تازه فکر کنم بدترم بشه که بهتر نمیشه، به قول شاعر

از حادثه ترسند همه کاخ نشینان، ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم ، لذا بنده شما رو به دیدن کلیپ ولش کن که در عین بی ربطی خیلی با ربطه دعوت میکنم

شیرازی ولش کن بابا کی حالشو داره-آخرخنده

mehsad

New member
بر و بچ اینجا تخصص از شیر مرغ تا جون آدمیزادپیدا میشه! :ad54ad:
خوشم میاد همه اهل فنید! یکی اهل دله یکی اقتصاده یکی ... اووووو وه:rolleyessmileyanim:
خوشحالم که هستیدددددددددددددددددددددددددد:4d564ad6:

بالا