آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

s.y89

New member
سلام.بیوفیزیکش چرا انقدر سخت بود؟؟؟ برعکس سالهای قبل زیاد سوال تکراری نداشت!!!!
شیمی به نظر من سخت نبود سوال های ساده زیاد داشت...شاید چون من بیس شیمیم خوب بود!!
بیوشیمیش هم به نظرم سخت بود....
مقدمه ای بر نانو به نظرتون چطور بود؟؟؟ من تا فصل۵ بیشتر نخونده بودم اما تا همونجایی هم که خوندم خوب تونستم جواب بدم...به نظرم سخت نداده بودن!
درکل من امسال نرسیدم خوب بخونم و ان شاالله سال دیگه بیشتر تلاش می کنم....

nrk

New member
خرسند جان منم کلن 13 تا بیوشیمی زدم پس خیلی هم براتون سخت نبوده انشالله ..
شما اگه تهران هستید..یا هر کدوم از بچه ها که تهرانن لطف کنن سوالا رو ببرن خلیللللی که پاسخنامه رو رو سایتشون بذارن..چندتا رشته ها رو گذاشتن تا الان..

- - - Updated - - -

شما اگه تهران هستید..یا هر کدوم از بچه ها که تهرانن لطف کنن سوالا رو ببرن خلیللللی که پاسخنامه رو رو سایتشون بذارن..چندتا رشته ها رو گذاشتن تا الان..

khorsand

New member

- - - Updated - - -

من تهران نیستم وگرنه میبردم خدا کنه قبول شیم الان من فعلا فقط همین آرزو رو دارم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من تهران نیستم وگرنه میبردم خدا کنه قبول شیم الان من فعلا فقط همین آرزو رو دارم

s.hsh

New member
واقعا نمیدونم چی بگم. یه سال از همه چیت بزن بدش بیا سوالای چرته بیوشیمی و بیوفیزیکو که نمیدونم منظورش از از این مدل سوال دادن چی بود جواب بده!!!!!!
طراح محترم آخه لاکتات دهیدروژناز از nad+ استفاده میکنه یا nadh???? اگه این دوتا فرقی ندارن باهم من دیگه درسو بزارم کنار !!!!!!!!!
خداییش انصاف نبود .بابا این همه سوال خوشگل آخه مگه مرض داری !!!!!

آخرین ویرایش:

mozhdeee

New member
سلام دوستان :ad54ad:
همگي خسته نباشيد...خدا قوت
چيكار كردين؟شيرين يا روباه؟
يكي از دوستاي منم شركت كرده بود ميگفت زيست و زبان خيلي راحت بوده:whistle:

nrk

New member
خرسند جان قبول میشیم انشالله..
به نظر من سطح سوالات تو هیچ درسی خیلللی بالا یا خیلی پایین نبود اینکه بعضی دوستان بعضی درسا به نظرشون راحت اومده یا سخت صرفن بر میگرده به زمانی که به اون درس اختصاص دادند ولی در کل هر سالم بچه ها با درصدای معمولی ولی متعادل تو همه ی درسا قبول شدن..نگران نباشید:riz304:

- - - Updated - - -

خرسند جان قبول میشیم انشالله..
به نظر من سطح سوالات تو هیچ درسی خیلللی بالا یا خیلی پایین نبود اینکه بعضی دوستان بعضی درسا به نظرشون راحت اومده یا سخت صرفن بر میگرده به زمانی که به اون درس اختصاص دادند ولی در کل هر سالم بچه ها با درصدای معمولی ولی متعادل تو همه ی درسا قبول شدن..نگران نباشید:riz304:

infomdmir

New member
به هر حال بد یا خوب ،ما همه تلاشمون رو کردیم و ان شالله به نتیجه ای که حقمون هست خم میرسیم . رقابت در رشته نانو فقط بین 50 نفره و بقیه سیاهی لشگر هستند مطمین باشید پارسال هم همینجوری بود. توی حوزه تبریز خیلی ها همون یک ساعت اول بلند شدند و پاسخنامه رو دادند و رفتند و معلوم بود که خیلی نخوندند و عده خیلی کمی تا آخر جلسه نشستند .
تو حوزه های امتحانی شما چه خبر بود؟

nrk

New member
حوزه ما کلن 4تا بودیم فک کنم که خودم تا تهش موندم...:):):)

nrk

New member
دوستان پاسخ زبان رو سایت دکتر خلیلللللی هست دوست داشتین چک کنید رمزشم12251394

احترام

New member
حوزه امتحانی من تهران بود.چهارشنبه بیشترین تعداد شرکت کننده ها مال نانو بوده ولی خوشبختانه نصف صندلیا خالی بود.بنظر من جز شیمی و پسیجای زبان بقیه درسا راحت بودن.

khorsand

New member
بچه ها من طبق این کلید 61% زبان زدم البته پارسالم من باکلیدش چک کردم بعدش درصدم بیشتر شد

khorsand

New member
شیرازم نصفشون نیومده بودن ولی تعداد کسایی ک تاآخر نشستن زیاد بود

احترام

New member
61 خیلی خوبه من خیلی کم زدم یعنی رو زبان خیلی کم کار کردم یعنی وقتشو نداشتم اصلا

احترام

New member
خرسند جان شما اگه رتبه تهرانو بیارین میاین تهران یا میمونین شهر خودتون?

infomdmir

New member
خرسند جان پسورد کلید خ.ل.ی.ل.ی رو اگه امکان داره بزار

آخرین ویرایش:

nrk

New member
پسوردو گذاشتم که12251394
آفرین خرسند زبانو عالی زدی
قبول نشدی بیا منو بزن...:):)

nrk

New member
سلام احترام جان
شما که تهرانی اگه وقت کردی یه توک پا برو خلیللللی
سوالا رو بده بهشون کپی کنن پاسخا رو بذارن رو سایتشون
دستتم درد نکنه...میری؟

khorsand

New member
سلام بچه ها ببخشید دیشب تاحالا داشتم غصه میخوردم ک زبان کم زدم دستتون درد نکنه که این همه امید میدین
من اگه تهران بیارم که با سر میرم ولی متاسفانه حتی نمیشه به قبولی مطمئن بود چه برسه به تهران
انشاالله که قبول بشم nrk جان دیگه واقعا توان دوباره خوندن ندارم آخه

بالا