آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

khorsand

New member
م ع ى ن هم هست.اما جامعه آماریش پایینه!بدون آزمون هم که سخت میشه!درمورد کلاسهای دخ چی؟به نظرتون مفیده؟<br/>

برای کسی که هیچوقت این درسا رو نخونده آره
درسی مثل بیوشیمی واقعا برای کسی ک هیچی ازش نمیمونه سخته
شما رشتتون چی بوده؟

Reihan_Salvatore

New member
شما رشتتون چی بوده؟
من ترم آخر شیمی کاربردی هستم.رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده!!!همه این مطالب رو برای اولین باره که میخوام بخونم!!!به نظر شما نتیجه میگیرم؟

Reihan_Salvatore

New member
شما رشتتون چی بوده؟
من ترم آخر شیمی کاربردی هستم.رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده!!!اصلا اطلاعاتی در زمینه زیست ندارم و برای اولین باره که میخوام این مطالب رو مطالعه کنم.هیچ کس هم از اطرافیانم در زمینه نانو اطلاعاتی نداره که باهاشون مشاوره کنم.
[emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

nrk

New member
من ترم آخر شیمی کاربردی هستم.رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده!!!اصلا اطلاعاتی در زمینه زیست ندارم و برای اولین باره که میخوام این مطالب رو مطالعه کنم.هیچ کس هم از اطرافیانم در زمینه نانو اطلاعاتی نداره که باهاشون مشاوره کنم.
[emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]
سلام
به نظرم آزمونا خوبن اگه تصمیمتون جدی هست و اینکه راهی که در پیش دارین اول توکل زیاد و بعد همت بالا میخواد خوب فکراتون رو بکنید ممکنه بیش از یک سال تلاش رو بطلبه.

Reihan_Salvatore

New member
سلام
به نظرم آزمونا خوبن اگه تصمیمتون جدی هست و اینکه راهی که در پیش دارین اول توکل زیاد و بعد همت بالا میخواد خوب فکراتون رو بکنید ممکنه بیش از یک سال تلاش رو بطلبه.
سلام.نه عجله که ندارم امتحاناتم آخر خرداد تموم میشه!منم بعد از یه استراحت کوتاه تصمیم دارم شروع کنم.
بله تصمیمم جدیه!حتی همه کتاب هایی رو هم که بچه ها با هم اتفاق نظر داشتند تهیه کردم.
انشاالله هم شما هم بقیه آزمون خوبی داشته باشید و موفق باشید.

nrk

New member
سلام.نه عجله که ندارم امتحاناتم آخر خرداد تموم میشه!منم بعد از یه استراحت کوتاه تصمیم دارم شروع کنم.
بله تصمیمم جدیه!حتی همه کتاب هایی رو هم که بچه ها با هم اتفاق نظر داشتند تهیه کردم.
انشاالله هم شما هم بقیه آزمون خوبی داشته باشید و موفق باشید.
انشالله،برای شما هم آرزوی موفقیت دارم:riz304:

khorsand

New member
من ترم آخر شیمی کاربردی هستم.رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده!!!همه این مطالب رو برای اولین باره که میخوام بخونم!!!به نظر شما نتیجه میگیرم؟

هرکاری شدنیه اما نصف بیشتر مطالب زیست اونم از نوع مولکولی و بیوشیمی یعنی علاقه زیادی رو ب مطالب زیستی طلب میکنه شما اگه واقعا علاقه دارید برین سراغش و مطمئن باشین میشه

infomdmir

New member
من تجربه شرکت در ازمونهای آزمایشی رو پارسال داشتم اصلا سوالها هیچ ربطی به نانو نداره!!!

infomdmir

New member
این هفته آخر و روزهای آخر رو واقعا نمی دونم دعا کنم زود بگذره یا دیر؟؟؟؟ خیلی هیجان انگیزه !!!

infomdmir

New member
نمی دونم این روزهای آخه چرا فکر می کنم کلی درس نخونده و عقب افتاده دارم!!!!! تازه موقع مطالعه تمام خاطرات گذشته هم میاد تو ذهنم حتی خاطرات نوزادی!!!!! خخخخ

Coral333

New member
سلام دوستان.
من داوطلب کنکور 95 نانو هستم.
و خب چون رشتم فیزیک بوده در دوره کارشناسی هیچ اطلاعی از درس های نانو ندارم که کدوم یکی از درس ها پیش زمینه کدوم میشه و خب کدوما را اول باید بخونم.
مثلا میدونم شیمی عمومی را اول باید تموم کنم تا بتونم برم سراغ بیوشیمی.
ولی در مورد درس های دیگه اصلا اطلاعی ندارم.
میشه کمکم کنین؟

khorsand

New member
سلام دوستان.
من داوطلب کنکور 95 نانو هستم.
و خب چون رشتم فیزیک بوده در دوره کارشناسی هیچ اطلاعی از درس های نانو ندارم که کدوم یکی از درس ها پیش زمینه کدوم میشه و خب کدوما را اول باید بخونم.
مثلا میدونم شیمی عمومی را اول باید تموم کنم تا بتونم برم سراغ بیوشیمی.
ولی در مورد درس های دیگه اصلا اطلاعی ندارم.
میشه کمکم کنین؟

شیمی عمومی تاثیری روی بیوشیمی نداره اون آلیه که کمک کننده است.ولی بنظر من کلا هرچی همه درسا رو باهم پیش ببرید بهتره هنوزم خیلی زوده فعلا زبانتونو قوی کنید.

Coral333

New member
شیمی عمومی تاثیری روی بیوشیمی نداره اون آلیه که کمک کننده است.ولی بنظر من کلا هرچی همه درسا رو باهم پیش ببرید بهتره هنوزم خیلی زوده فعلا زبانتونو قوی کنید.
یعنی همه درسا را با هم بخونم؟
اینی که پیش زمینه ای از هیچ کدوم ندارم فرقی نداره؟
هیچ کدوم پیش زمینه دیگری نیست برای فهم بهتر مطالب؟

khorsand

New member
یعنی همه درسا را با هم بخونم؟
اینی که پیش زمینه ای از هیچ کدوم ندارم فرقی نداره؟
هیچ کدوم پیش زمینه دیگری نیست برای فهم بهتر مطالب؟

حالا شما اجازه بده ماکنکور بدیم اگه دیدیم روشامون مفیده و قبول شدیم به شماهم پیشنهادشون میدیم!فعلا هم لزگی بگیر و لغتاشو هم از تو قسمتای زبان همین انجمن دانلود کن با برنامه شروع کن بخون تا یکم راه بیوفتی درسای دیگه روهم حداقل این ی ماه تفریحی بخون صرفا برای اینکه دستت بیاد چجورین

ELHAM A.F

New member
دوستان گلم برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم با توکل به خدا بهترین نتیجه رو بگیرید .:rose::riz304:

Coral333

New member
حالا شما اجازه بده ماکنکور بدیم اگه دیدیم روشامون مفیده و قبول شدیم به شماهم پیشنهادشون میدیم!فعلا هم لزگی بگیر و لغتاشو هم از تو قسمتای زبان همین انجمن دانلود کن با برنامه شروع کن بخون تا یکم راه بیوفتی درسای دیگه روهم حداقل این ی ماه تفریحی بخون صرفا برای اینکه دستت بیاد چجورین
باشه چشم.
ممنون از راهنماییتون.
انشالا که موفق باشین [emoji5]

khorsand

New member
Screenshot_2015-05-20-00-10-46-1.png

هیچوقت فکر نمیکردم به این روز هم برسیم!چقد طولانی بود امیدوارم نخوایم دوباره تکرارش کنیم...

بالا