آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

زهرا2

New member
سلام بله نانو یا حالا هر رشته ای که مناتع سوالاتش مور تیمور یاشیمی عمومی باشه

زهرا2

New member
من به طور غیر منتظره ای از درس زده شدم نمیدونم افسردگی مردودیه( با اینکه میدونستم بعید قبول شدنم )همش به خودم میگم بخونم که چی بشه جالب اینجاست که 2-3 روز پیش استعفا دادم بیکارم شدم قبل ازاینکه استعفا بدم همش میگفتم باید وقت بذارم برا کنکور ارشد اما حالا انگار هیچ انگیزهای برا درس خوندن ندارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

infomdmir

New member
زهرا 2 می دونی فرق آدمها با همدیگه چیه؟؟اهدافشون. پس برای هدفت بجنگ و تسلیم نشو تا ادم موفقی باشی

s.y89

New member
یه کتاب گروه د .ک .ت .ر خ.ل.ی.ل.ی داره که هم آلی و هم عمومی رو با هم داره.فکر کنم خوب باشه!

آخرین ویرایش:

ruhollah

New member
سلام دوستان!رشتم بی ربط به این رشتس ولی چون علاقه به این رشته داشتم می خوام تو این رشته ادامه تحصیل بدم! فلذا اومدم از دوستان گل مشورت بطلبم!!! کتابایی که گرفتم: فیزیولوژی 2e__ زیست سلولی خالصی __ شیمی عمومی و آلی برا کنکور 2 تا کتاب جدا! یه کتاب بیوشیمی هم از انتشارات خسروی نوشته پروین پارسلار اگه اشتباه نکنم! بیوفیزیک هم یه کتاب تست خانه زیست شناسی!واسه زبان هم 504و 1100 و زبان عمومی ماهان و دارم. البته قبل از آزمون وزارت بهداشت قراره کنکور وزارت علوم هم رشته مدیرت اجرایی و mba رو هم بدم! دیگه نمی دونم چه کنم! میشه راهنمایی کنین ببینم چند چندم!! راستش بین بیو و نانو مونده بودم ولی به خاطر طیف گسترده این رشته نانو رو انتخاب کردم. اما می خوام بدونم منابع خوب و کافی هستش! و اینکه هستم! و اگه بشه هماهنگ کنیم کتابارو گروهی بخونیم! چون بعضی از ما اولین باره داریم این کتابارو می خونیم!! یا حق...

آخرین ویرایش:

زهرا2

New member
زهرا 2 می دونی فرق آدمها با همدیگه چیه؟؟اهدافشون. پس برای هدفت بجنگ و تسلیم نشو تا ادم موفقی باشی
از یکی دانشجوهای نانو راجب کار توی این زمینه سوال کردم گفت اگه فوق داشته باشی باید توازمون تدریس نانوشرکت کنی یا اینکه زرنگ باشی خودتو 1شرکت دانش بنیان جا کنی دکتری هم که فقط به درد تدریس میخوره من فک میکنم برا کار تو این زمینه باید خودآدم 1پایه باشه 1کاری راه بندازه که خیلی سخته؟
شما چی فکر میکنید ومیشه بگید هدفتون چیه؟

yas mid

New member
سلام

من فکر میکردم برا تکمیل ظرفیت احتمالا اصفهان و شهید بهشتی هم اضافه بشن:21:

زهرا جان حالا بقیه اله رو هم اگه میخوای امتحان کن خداروچه دیدی شاید قبول شدی:tsimuzpzwoap1t9y3o7 .... البته با پرداخت شهریه ست... مگه بقیه اله دانشگاه دولتی نیست؟؟ پس یعنی دانشجو شبانه میگیره؟؟:33:

زهرا2

New member
سلام

من فکر میکردم برا تکمیل ظرفیت احتمالا اصفهان و شهید بهشتی هم اضافه بشن:21:

زهرا جان حالا بقیه اله رو هم اگه میخوای امتحان کن خداروچه دیدی شاید قبول شدی:tsimuzpzwoap1t9y3o7 .... البته با پرداخت شهریه ست... مگه بقیه اله دانشگاه دولتی نیست؟؟ پس یعنی دانشجو شبانه میگیره؟؟:33:
تو تکمیل ظرفیت که هیچ دانشگاهی برا من نمیاد برا شما میاد؟
از کجا باید بپرسیم چرا اینجوریه؟

Martian

New member
مارتین جان می تونی عکس کتاب رو توی پیج بزاری؟

کتابای کنکور سراسری رو منظورم بود که همه کتابفروشیها دارن. مال دوم سوم و چهارم (جون که بودیم بهش میگفتن پیش دانشگاهی!!) خیلی کتابای خوبین من دوم و سوم رو دارم همش تست و نکتست.

infomdmir

New member
از یکی دانشجوهای نانو راجب کار توی این زمینه سوال کردم گفت اگه فوق داشته باشی باید توازمون تدریس نانوشرکت کنی یا اینکه زرنگ باشی خودتو 1شرکت دانش بنیان جا کنی دکتری هم که فقط به درد تدریس میخوره من فک میکنم برا کار تو این زمینه باید خودآدم 1پایه باشه 1کاری راه بندازه که خیلی سخته؟

این رشته جدیدیه و اگه فکرت خلاق باشه می تونی برای خودت سرمایه گذاری بکنی و بزنی توی کار تولید!!!

infomdmir

New member

این رشته جدیدیه و اگه فکرت خلاق باشه می تونی برای خودت سرمایه گذاری بکنی و بزنی توی کار تولید!!!

زهرا2

New member
خانومهاوآقایون سوااااااااااااااااال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا توتکمیل ظرفیت برا من هیچی نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

infomdmir

New member
احتمالا رتبتون بالاست و برای اون مجاز نیستید چون برای من اومده

بالا