آزاد دندانپزشکی

matrix222

New member
این فایل دستوالعمل هاست و من فردا دستورالعمل ویرایش شده رو براتون میفرسم.این تا سال 90 هس
مدیریت سایت عزیز با هر سختی فارسی نوشتم!!!!

ممنون اگه امکانش هست لطف کنید اون ویرایش شده هم بذارید

matrix222

New member
Hanoooz b dastam nareCde, berese hatman!!ta farda sabr konid! VagheAn kheili mobhame tooo daftarche,[/QUO

ممنون! ولی من 10 بار زنگ زدم سازمان سنجش میگن بین الملل ، واسه آزادم میگن از مرکز آزمون بپرسین !! تازه شما دخترا خوش بحالتون ! حساب کنید ما واسه نظام وظیفه هم همین قدر باید زجر بکشیم و قانونای جدید ببینیم!!

afsane1370

New member
Hanoooz b dastam nareCde, berese hatman!!ta farda sabr konid! VagheAn kheili mobhame tooo daftarche,[/QUO

ممنون! ولی من 10 بار زنگ زدم سازمان سنجش میگن بین الملل ، واسه آزادم میگن از مرکز آزمون بپرسین !! تازه شما دخترا خوش بحالتون ! حساب کنید ما واسه نظام وظیفه هم همین قدر باید زجر بکشیم و قانونای جدید ببینیم!!

Shoma tamas gereftid javabetooon dadan??? Ma k emroooz yeki az dooostam raf bhshhoon goftan emroooz rooze pasokh b moraje konandegane hozooori nis???harchi ham z zadam j nmidan! Shoma tamas gerfTn bh2n goftan kheir nadideHa...!!!

karshenasgh

New member
این فایل دستوالعمل هاست و من فردا دستورالعمل ویرایش شده رو براتون میفرسم.این تا سال 90 هس
مدیریت سایت عزیز با هر سختی فارسی نوشتم!!!!

سپاسگزارم..:ad54ad:
منتظر خبرهای جدید شما در این زمینه هستیم...:rose:

shabnam1371

New member
بچه ها کسی میدونه میشه همزمان با اینکه آزاد قبول شدیم میتونیم طرح هم بریم یا نه؟البته من کارشناسی رو تو سراسری تموم کردم میخام آزاد دوباره کنکور بدم

drmajid45

New member
من که دانشجو دکترای دامپزشکیم اگه کنکور بدم و پزشکی قبول بشم چه جوریه وضعیتم؟؟؟

matrix222

New member
Shoma tamas gereftid javabetooon dadan??? Ma k emroooz yeki az dooostam raf bhshhoon goftan emroooz rooze pasokh b moraje konandegane hozooori nis???harchi ham z zadam j nmidan! Shoma tamas gerfTn bh2n goftan kheir nadideHa...!!!

من چندین بار تماس گرفتم! روزای اول که تماس میگرفتم میگفتن در صورت قبولی پزشکی اگه کارشناسی آزاد بودین نیاز به پرداخت شهریه نیس در غیر اینصورت بسته به نظر هیات امنای دانشگاه پذیرفته شده شهریه پرداخت میکنید ، بعد از 2 روز که مجددا تماس گرفتم گفتن تمام فارغ التحصیلای کارشناسی فقط میتونن واسه این رشته ها شعب بین الملل رو انتخاب کنن! گفتم من همین پریروز زنگ زدم اون حرفو زدین گفتن نه الان تصمیم این شده دفترچه هم اصلاح شده!! هیچی منم گوشیو قطع کردم بعدشم تو دلم کلی فحششون دادم!!:smiliess (13):

afsane1370

New member
من چندین بار تماس گرفتم! روزای اول که تماس میگرفتم میگفتن در صورت قبولی پزشکی اگه کارشناسی آزاد بودین نیاز به پرداخت شهریه نیس در غیر اینصورت بسته به نظر هیات امنای دانشگاه پذیرفته شده شهریه پرداخت میکنید ، بعد از 2 روز که مجددا تماس گرفتم گفتن تمام فارغ التحصیلای کارشناسی فقط میتونن واسه این رشته ها شعب بین الملل رو انتخاب کنن! گفتم من همین پریروز زنگ زدم اون حرفو زدین گفتن نه الان تصمیم این شده دفترچه هم اصلاح شده!! هیچی منم گوشیو قطع کردم بعدشم تو دلم کلی فحششون دادم!!:smiliess (13):

من با پیگیری هایی که داشتم در خصوص فارغ التحصیلای لیسانس وو فوق گفتن ک حتی اگه لیسانس رو دانشگاه آزاد هم خونده باشید باید در شعب بین الملل تحصیل کنید.... واقعا دس گلشووون درد نکنه با اون خانوادشون....

matrix222

New member
من با پیگیری هایی که داشتم در خصوص فارغ التحصیلای لیسانس وو فوق گفتن ک حتی اگه لیسانس رو دانشگاه آزاد هم خونده باشید باید در شعب بین الملل تحصیل کنید.... واقعا دس گلشووون درد نکنه با اون خانوادشون....

آره دقیقا! من که میشینم واسه کنکور 94 دانشگاه آزاد ، البته اگه تا اونموقع آزادم از دستمون در نیارن!! ایشالا تمام ظلم هایی که به ما میکنن سر بچه هاشون بیاد..

afsane1370

New member

matrix222

New member
Azad emsal mage nmishe sherkat kard????
Nagzare azashooon khoda...!!!
متاسفانه از همین قانونای مزخرفی که واسه کنکور آوردن واسه نظام وظیفه هم آوردن!! باید خدمتم تموم شه بعد تحصیل... ، خدا میدونه چی به سرمون میخوان بیارن لعنت شده ها!!
شما چی واسه آزاد میخونی؟؟

afsane1370

New member
متاسفانه از همین قانونای مزخرفی که واسه کنکور آوردن واسه نظام وظیفه هم آوردن!! باید خدمتم تموم شه بعد تحصیل... ، خدا میدونه چی به سرمون میخوان بیارن لعنت شده ها!!
شما چی واسه آزاد میخونی؟؟

شاید قید پزشکی زو بزنم ارشد نانو بخونم. البته تا معلوم شدن وضع لیسانس به پزشکی نامردا.......

matrix222

New member
منم اگه ببینم سال آینده وضع خرابتر میشه شاید برم واسه ارشد تغذیه ، بعدشم میرم ... بمیرمم دیگه تو این مملکت نمیمونم، بی عدالتی تا کجا دیگه..

arash8106

New member
دوستان عزیز منم شرایطم تقریبا مثل شماست . لطفا منم راهنمایی کنید . من الان دانشجوی ارشد تهرانم پایان نامم تا قبل تابستون تمومه و سربازی هم یه سال بیشتر نمیرم (1 سالشو براشون پروژه کسری انجام دادم) میرسم به کنکور ساله بعد میخوام تو دلم نمونه و برم پزشکی یا دندون خب با این شرایط که خدمتتون گفتم مشکل خدمت سربازی برای سال بعد ندارم تو دفترچه سازمان سنجش نوشته فقط میشه بین الملل رفت که کیشه که هزینش خیلی زیاد میشه برای همین میخواستم ببینم میشه کنکور پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کرد ؟ اون که دیگه ربطی به سازمان سنجش نداره !! و یه چیزه دیگه میخواستم ببینم میتونم امتحان دکترا رشتم همزمان با کنکور کارشناسی بدم و برم دکترا بخونم ؟ یعنی همزمان هم تو دانشگاه دولتی هم تو دانشگاه آزاد ؟ قانونیه؟ اگر نه از کجا میتونن بفهمن اگر مدرکم بخرم دیگه به هر دوتا دانشگاه بدم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه منطقا
ممنون یا حق

arash8106

New member
دوستان مثله اینکه قرار کنکور آزاد و دولتی از سال بعد دوباره از هم جدا بشه اینم لینکه خبر
چرا کنکور دانشگاه آزاد و سراسری دوباره جدا شد؟ / برگزاری آزمون در برخی شهرها
مثله اینکه افرادی که شرایطشون مثله من و شما بوده ناراضی بودن اینا هم جدا کردن . چون هزینه دانشگاه آزاد از بین الملل کمتره به نظرم خیلی منطقی تره که اینجا ادامه تحصیل بدی!!

21Tir

New member
اگه خیلی وضعت خوبه برو دندون بین الملل... قبولیشم راحته...

a_67

New member
دوستان مثله اینکه قرار کنکور آزاد و دولتی از سال بعد دوباره از هم جدا بشه اینم لینکه خبر
چرا کنکور دانشگاه آزاد و سراسری دوباره جدا شد؟ / برگزاری آزمون در برخی شهرها
مثله اینکه افرادی که شرایطشون مثله من و شما بوده ناراضی بودن اینا هم جدا کردن . چون هزینه دانشگاه آزاد از بین الملل کمتره به نظرم خیلی منطقی تره که اینجا ادامه تحصیل بدی!!
با سلام
لینک خبر برا 6 آبان بود.
الان امسال کنکور سراسری و آزاد قرار بر اینه که یکی باشن....البته اگه در روزهای آینده تصمیم دیگه ای اتخاذ نشه!
با تشکر

بالا